Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот ashkadarma » 12 Сеп 2011, 21:31

[quote="BARETATA"]Добре , брат , само така . Ако запазиш тази борбеност , ще ти е добре .Но , мяй не ме разбра .Говориш за някакви алкохоли , а знаеш за Заповед,относно забрана за употреба , в сгради и служебни помещения на МВР.Сайта,се преглежда от всякакви,защото е отворен и свободен.Помисли малко , преди да напишеш нещо подобно . Успех.[/q

Абе човек ти от гората ли идваш че ми се правиш на света вода. Все едно издадох държавна тайна. :lol:
ashkadarma
Нов
Нов
 
Мнения: 10
Регистриран на: 10 Сеп 2011, 13:45

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот dsuzunov » 12 Сеп 2011, 22:08

Голям отворко.
Влезе в Академията, не си помирисвал що е служба по принцип и започна да показваш компетентност във всички аспекти от живота в АМВР.
Интересно, как си минал тестовете при условие, че нивото ти на правопис е на третокласник.
Показваш някаква степен на вироглавие, което ще ти изиграе лоша шега.
Добре е човек да има позиция, но твоето не е позиция а зъбене.
Димитър Узунов - БНТЛ Пловдив
Аватар
dsuzunov
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 701
Регистриран на: 01 Окт 2009, 17:18
Местоположение: Пловдив

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот ashkadarma » 12 Сеп 2011, 22:29

dsuzunov написа:Голям отворко.
Влезе в Академията, не си помирисвал що е служба по принцип и започна да показваш компетентност във всички аспекти от живота в АМВР.
Интересно, как си минал тестовете при условие, че нивото ти на правопис е на третокласник.
Показваш някаква степен на вироглавие, което ще ти изиграе лоша шега.
Добре е човек да има позиция, но твоето не е позиция а зъбене.


Ми точно за тва показвам компетентност за академията защото сега съм там,за кое друго да показвам компетентност.И не знам кой на кого се зъби защото аз в тоя форум влязох да отговоря на конкретен човек и веднага някви хора ме коментират лично както между другото го правиш и ти.Аз коментар за тебе не съм писал пък ти го правиш.
И като видя някой да критикува за правопис във форум и ми става зле.Тва тука да не е кандидат -студентски изпит по българска филология и ти да си проверяващ.Мен са ме оценявали за правопис щото аз за разлика от приетите последните години влязох в академията с положени писмени изпити а не по матура.
ashkadarma
Нов
Нов
 
Мнения: 10
Регистриран на: 10 Сеп 2011, 13:45

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот dsuzunov » 12 Сеп 2011, 22:43

ashkadarma написа:
dsuzunov написа:Голям отворко.
Влезе в Академията, не си помирисвал що е служба по принцип и започна да показваш компетентност във всички аспекти от живота в АМВР.
Интересно, как си минал тестовете при условие, че нивото ти на правопис е на третокласник.
Показваш някаква степен на вироглавие, което ще ти изиграе лоша шега.
Добре е човек да има позиция, но твоето не е позиция а зъбене.


АМи точно за тОва показвам компетентност за академията, защото сега съм там, за кое друго да показвам компетентност. И не знам кой на кого се зъби, защото аз в тоя форум влязох да отговоря на конкретен човек и веднага някАви хора ме коментират лично, както между другото го правиш и ти. Аз коментар за тебе не съм писал, пък ти го правиш.
И като видя някой да критикува за правопис във форум и ми става зле.ТОва тука да не е кандидат -студентски изпит по българска филология и ти да си проверяващ. Мен са ме оценявали за правопис, ЗА щото аз за разлика от приетите последните години, влязох в академията с положени писмени изпити, а не по матура.

Виж какво си написал и след това виж как съм го коригирал.
Все пак, аз съм само със средно"килийно" образование и са ме учили да пиша правилно доста отдавна.
Димитър Узунов - БНТЛ Пловдив
Аватар
dsuzunov
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 701
Регистриран на: 01 Окт 2009, 17:18
Местоположение: Пловдив

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот ashkadarma » 12 Сеп 2011, 22:49

dsuzunov написа:
ashkadarma написа:
dsuzunov написа:Голям отворко.
Влезе в Академията, не си помирисвал що е служба по принцип и започна да показваш компетентност във всички аспекти от живота в АМВР.
Интересно, как си минал тестовете при условие, че нивото ти на правопис е на третокласник.
Показваш някаква степен на вироглавие, което ще ти изиграе лоша шега.
Добре е човек да има позиция, но твоето не е позиция а зъбене.


АМи точно за тОва показвам компетентност за академията, защото сега съм там, за кое друго да показвам компетентност. И не знам кой на кого се зъби, защото аз в тоя форум влязох да отговоря на конкретен човек и веднага някАви хора ме коментират лично, както между другото го правиш и ти. Аз коментар за тебе не съм писал, пък ти го правиш.
И като видя някой да критикува за правопис във форум и ми става зле.ТОва тука да не е кандидат -студентски изпит по българска филология и ти да си проверяващ. Мен са ме оценявали за правопис, ЗА щото аз за разлика от приетите последните години, влязох в академията с положени писмени изпити, а не по матура.

Виж какво си написал и след това виж как съм го коригирал.
Все пак, аз съм само със средно"килийно" образование и са ме учили да пиша правилно доста отдавна.


Ми аз си пиша тука свободно бе човек и умишлено е така,ти не го ли разбираш,не си ли чел други форуми,тва е масово.Важното е да се разбираме.Ама ти вярно си бил проверяващ :lol: Вместо по темата да дискутираме ние сме се хванали с начина ми на писане.
ashkadarma
Нов
Нов
 
Мнения: 10
Регистриран на: 10 Сеп 2011, 13:45

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот dsuzunov » 12 Сеп 2011, 22:55

Може и да си прав, но преди всичко, трябва да се съобразяваш с факта, че си представител на МВР (ако наистина си такъв) и олицетворяваш системата.
Аз не бих си позволил да пиша в открит форум, по начина по който се изразявам на глас.
Димитър Узунов - БНТЛ Пловдив
Аватар
dsuzunov
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 701
Регистриран на: 01 Окт 2009, 17:18
Местоположение: Пловдив

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот darkblade_hp » 09 Дек 2011, 22:10

Здравейте. Още ми е малко рано за кандидатстване, но все пак да попитам... Допустимите диоптри са до +-1 и за двете очи общо или едното +-1 и другото +-1?

Голям проблем ще са ми очите... Тъпото е, че тва нещо не зависи от мене... Не мога да седна и да го науча :D
darkblade_hp
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 09 Дек 2011, 22:07

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот thegame3 » 26 Дек 2011, 18:38

Здеавейте,
аз съм решил да кандидатствам в Академията тази година.Аз свърших 2008 година правих матура по БЕЛ и география не ги взех с добри оценки Бел(3.50) география (4.00).Дипломата ми е (3.80) разглеждах сайта на академията не намерих как се балобразува.Аз мислия че ти оценки няма да ми стигнат и затова искам да ви питам какви изпити се държат.За да почна да ходия на уроци да се готвая.Помогнете с малко информация?
thegame3
Нов
Нов
 
Мнения: 12
Регистриран на: 28 Фев 2010, 15:24

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот BARETATA » 26 Дек 2011, 19:13

Оправи малко словореда пич , иначе изпитите са ти следните : медицински преглед, физически изпит (тестова батерия ) , психологично изследване . През новата 2012 , ще разбереш как се кандидатсва края на март или април.От две години няма БЕЛ и История на България , както беше преди време , като приемен изпит.Успех.
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Академия на МВР - Без конкурсни изпити...

Мнениеот osata » 26 Дек 2011, 23:16

thegame3 написа:Здеавейте,
аз съм решил да кандидатствам в Академията тази година.Аз свърших 2008 година правих матура по БЕЛ и география не ги взех с добри оценки Бел(3.50) география (4.00).Дипломата ми е (3.80) разглеждах сайта на академията не намерих как се балобразува.Аз мислия че ти оценки няма да ми стигнат и затова искам да ви питам какви изпити се държат.За да почна да ходия на уроци да се готвая.Помогнете с малко информация?


Последните години е без изпит, гледа се дипломата. При максимален бал от 30, през миналата година влизаха бал 28, и нещо. Тоест, с тези ти оценки от дипломата, ако отново се кандидатства не с приемен изпит, а по диплома нямаш никакъв шанс и ще си е губене на време и пари.
Личното ми мнение е, че именно по такива причини като твоите, е изключително неправилно да се кандидатства по документи, а трябва да има приемен изпит, но........
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

ПредишнаСледваща

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта