Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

toresan написа:Възможно ли е да бъда приет в Амвр специалност "Гранична полиция" и да се прехвърля в "Противовъздушната на престъпността".

dakota_ написа:toresan написа:Възможно ли е да бъда приет в Амвр специалност "Гранична полиция" и да се прехвърля в "Противовъздушната на престъпността".
Сложен въпрос си задал, ще трябва да изчакаш да открият "Противовъздушната на престъпността" и след това да ти се отговори.





sss123 написа:Здравейте !
Нов съм във форума, и съжалявам ако вече е бил зададен този въпрос, но не го намира.
И въпроса ми е следния : Завършил съм ОКС Бакалавър - Физическо възпитание и спорт, имам ли право да запиша магистратура в АМВР спецялност от факултет Полиция, и ако имам след завършването на такава магистратура, ще мога ли да работя в системата на МВР ?
Благодаря,


web001 написа:sss123 написа:Здравейте !
Нов съм във форума, и съжалявам ако вече е бил зададен този въпрос, но не го намира.
И въпроса ми е следния : Завършил съм ОКС Бакалавър - Физическо възпитание и спорт, имам ли право да запиша магистратура в АМВР спецялност от факултет Полиция, и ако имам след завършването на такава магистратура, ще мога ли да работя в системата на МВР ?
Благодаря,
Не, не можеш и нямаш право. Всъщност генералният проблем на системата на МВР е, че всеки физкултурник смята, че с 1-2 години избутана магистратура по "спецялност" от факултет Полиция може да стане униформен терорист с пагони, и по този начин държавата със своите неписани правила и неписани норми за осъществяване и поддържане на определен обществен ред и сигурност в обществото, да го закриля при извършването на изнудвания, рекет, корупционни сделки, покупко-продажба на дрога и престъпления от каквото друго естество ти дойде наум.
Една униформена мутра питаше в една съседна тема дали не може да стреля безразборно със стоп патрони по мирни граждани, предвижващи се по улицата, а в друга тема от форума някаква ушанка тропаше с кубинки, че иска съдът да му изплати пари за път, защото не си е виждал скоро роднините, пък е и завел дела във всичките ОД на МВР в страната срещу хора, жалващи АУАН, написани от него, защото са си позволили да се оплакват от някакво негово престъпление, произвол или злоупотреба с власт... друг пък напуснал МВР, за да се превъплъти в ролята си на тираджия и сега искал да се върне на работа... отнякъде чул, че вече от корупция се вземали повече пари, отколкото преди години, когато е служил. За какво говорим просто...

Назад към Постъпване на държавна служба в МВР
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта