УС на СФСМВР

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: УС на СФСМВР

Мнениеот osata » 04 Окт 2009, 21:57

kapandura написа:Взе се решение Павлов да не излиза неплатен.
Парите предвидени за заплатата му ще бъде отворен фонд за подпомагане.


Ванката е готин. Защо обаче нещата не вървят бе Лъчо... ? Защо, няма свежи идеи според мен, или поне не се оповестяват.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: УС на СФСМВР

Мнениеот kapandura » 04 Окт 2009, 22:18

00
Последна промяна kapandura на 13 Апр 2010, 00:49, променена общо 1 път
kapandura
MASTER
 
Мнения: 648
Регистриран на: 25 Авг 2009, 00:23

Re: УС на СФСМВР

Мнениеот ribaflic » 05 Окт 2009, 08:43

kapandura написа:Взе се решение Павлов да не излиза неплатен.
Парите предвидени за заплатата му ще бъде отворен фонд за подпомагане.


Това добре, но много скоро ще се убедите, че е невъзможно Павлов в качеството си на председател на СФС да ходи ежедневно на работа и паралелно с това да върши синдикална дейност с обем и качество, които да отговорят на нуждите на членовете.Защото ще се започнат семинари, конференции в страната и в чужбина, срещи с ръководството и за всяко такова мероприятие Павлов ще си пуска платен отпуск ли?И доколкото разбирам от правни норми, в ЗМВР е казано императивно, че председателят излиза в неплатен отпуск.Личното ми мнение е че няма как ефективно да се съвместяват двете неща.
Аватар
ribaflic
КОМИСАР
 
Мнения: 549
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: УС на СФСМВР

Мнениеот nqmabivshi » 05 Окт 2009, 10:38

ribaflic написа:Това добре, но много скоро ще се убедите, че е невъзможно Павлов в качеството си на председател на СФС да ходи ежедневно на работа и паралелно с това да върши синдикална дейност с обем и качество, които да отговорят на нуждите на членовете.Защото ще се започнат семинари, конференции в страната и в чужбина, срещи с ръководството и за всяко такова мероприятие Павлов ще си пуска платен отпуск ли?И доколкото разбирам от правни норми, в ЗМВР е казано императивно, че председателят излиза в неплатен отпуск.Личното ми мнение е че няма как ефективно да се съвместяват двете неща.


Напълно те подкрепям, колега. Моите уважения към всички от УС, но Председателят е най-натоварен със задължения и отговорности. Преди доста време в един от разговорите ми с Иван Павлов го попитах на шега дали не са го изгонили вече от дома му заради непрекъснатите пътувания. Той ми отговори, че още не са. Трябва според мен на председателя да се даде възможност за пълноценно изпълнение на задълженията му като председател на СФСМВР.
nqmabivshi
Нов
Нов
 
Мнения: 5
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 14:49

Re: УС на СФСМВР

Мнениеот SFS » 05 Окт 2009, 20:48

Ми да е мислил преди да "иска" да е натоварен. Говоря ви да не я превръщате на политбюро и правешки тоягасар организацията...ама нали друго не сте учили а сте глухи да чуете...
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: УС на СФСМВР

Мнениеот камикадзе » 10 Окт 2009, 15:21

SFS написа:Ми да е мислил преди да "иска" да е натоварен. Говоря ви да не я превръщате на политбюро и правешки тоягасар организацията...ама нали друго не сте учили а сте глухи да чуете...

Мислил и премислил,решил се е от миналата година да помогне с нещо,но в МВР са малко тези,на които им стиска да помогнат и уважат труда на Иван Павлов.Като гледам в този УС и предишния се намърдаха хорица,за които е важно да си направят сделките/далаверите/,но не и да се ангажират с проблемите в МВР.Чудя се на този УС/в голямата си част/как така изведнъж преди ФС подеха кампания с/у Павлов,най-вече за посочената заплата в проекто бюджета на Федерацията,а след това са агитирали на ФС външно лице на МВР да разполага с информация,за която е необходимо да притежава документ за защита на лични данни.Още по-фрапиращо е,че това лице ще получава чиста заплата от 1600лева?!Къде е справедливостта и истината?!Много добре го е написал ribaflic,но лошото е,че малко го осъзнават,в това число и Вие SFS.
Знам само,че Павлов дава всичко от себе си за СФС,а една група комплексари,лицемери и страхливци се опитват да заграбят постигнатото от Контактната група до ден днешен.Знам само,че отначало плевенчани бяха чените овци,след това софиянци,плюеха се взаимно,но сега са най-добрите сделкаджии.Знам само,че Павлов е спасил от уволнение Милена Любенова/дано да не съм сгрешил името/,но сега тя е една от активните борци с/у Павлов.Чувам,че е имало още един от УС,спасен от Павлов,но и той нещо дърпа назад.Храни куче да те лае!
Знам само,че на никой от УС не му стиска да излезе в неплатен отпуск,дори и двамата хвалипръцковци Серафимов и Мазнев.
Знам само,че Павлов трябва да бъде с вързани ръце и по-далеч от СФС ?!
Неуважаеми членове на УС и ФКК,не си играйте с огъня!
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: УС на СФСМВР

Мнениеот камикадзе » 10 Окт 2009, 15:27

Неуважаеми УС,защо сте си гласували 200лева месечно?Каква сте я свършили?Обиколихте ли дружествата по региони?Запзнахте ли се с проблемите по места?
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: УС на СФСМВР

Мнениеот Lord » 10 Окт 2009, 16:40

камикадзе написа:.......................................Знам само,че на никой от УС не му стиска да излезе в неплатен отпуск,дори и двамата хвалипръцковци Серафимов и Мазнев.
Знам само,че Павлов трябва да бъде с вързани ръце и по-далеч от СФС ?!
Неуважаеми членове на УС и ФКК,не си играйте с огъня!


:?: За какво иде реч, колега? :?: :!:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: УС на СФСМВР

Мнениеот BARETATA » 10 Окт 2009, 17:14

и аз не мога да разбре,а пък защо въобще някой трябва да излиза неплатена отпуска>????????????????????????????????????????? :shock:
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: УС на СФСМВР

Мнениеот камикадзе » 10 Окт 2009, 20:32

BARETATA написа:и аз не мога да разбре,а пък защо въобще някой трябва да излиза неплатена отпуска>????????????????????????????????????????? :shock:

Защото има закон за МВР и УС не го спазва.Там точно и ясно пише кой за колко време излиза в неплатен.
Лорде,опитай се да чуеш всички,опитай да събереш инфо от цялата страна,запитай се защо преди ФС започна една жестока кампания за уронване престижа на СФС и нейния Председател!
Серафимов разправяше по телефона на всички,че Т.Русев въртял далавери с картите и калъфите,а Мазнев действаше по същия начин,но срещу Павлов и с най-голямо нахалство агитира в"бастиона",мястото където най-добре познават Павлов!В крайна сметка никъде не видях,прочетох факти за тези неща.Дори на ФС не са показали документи или доказателства.На това какво му викаш?!
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта