Нов протест на 20.03.2010г

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Нов протест на 20.03.2010г

Мнениеот osata » 09 Мар 2010, 00:21

kapandura написа:Наистина ще се радвам да се видим Оса. ;)


О пич, мене не ме брой повече в това, аз нямам толкова излишни нерви, буквално съм щастлив, че останах в страни от това. Хората вече са толкова разочаровани от такива "защитници", че и някой Светия да застане начело на някакъв синдикат, пак ще има съмнения.
В момента, в който публично се види, че всичко в даден синдикат е 6, никакъв проблем за много служители да отделят някакви левчета за членски внос, но как ще се стигне до този момент..., след като много се изгуби...
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Нов протест на 20.03.2010г

Мнениеот kuka5 » 09 Мар 2010, 00:25

Последните няколко мнения ми харесаха, защото няма нападки обиди и тн., т.е никому ненужни разправии, които не носят нищо ползотворно. Нека да започнем да даваме/идеи и да подкрепяме такива/ и съответно да искаме.
Когато искаме можем. :!:
kuka5
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 96
Регистриран на: 17 Ное 2009, 22:35

Re: Нов протест на 20.03.2010г

Мнениеот kapandura » 09 Мар 2010, 00:25

osata написа:
kapandura написа:Наистина ще се радвам да се видим Оса. ;)


О пич, мене не ме брой повече в това, аз нямам толкова излишни нерви, буквално съм щастлив, че останах в страни от това. Хората вече са толкова разочаровани от такива "защитници", че и някой Светия да застане начело на някакъв синдикат, пак ще има съмнения.
В момента, в който публично се види, че всичко в даден синдикат е 6, никакъв проблем за много служители да отделят някакви левчета за членски внос, но как ще се стигне до този момент..., след като много се изгуби...

Моите сили също са до долу.
Но не съм свикнал да се предавам лесно.
Просто последния влак.
Последния влак.
kapandura
MASTER
 
Мнения: 648
Регистриран на: 25 Авг 2009, 00:23

Re: Нов протест на 20.03.2010г

Мнениеот kuka5 » 09 Мар 2010, 00:27

osata написа:О пич, мене не ме брой повече в това, аз нямам толкова излишни нерви, буквално съм щастлив, че останах в страни от това. Хората вече са толкова разочаровани от такива "защитници", че и някой Светия да застане начело на някакъв синдикат, пак ще има съмнения.
В момента, в който публично се види, че всичко в даден синдикат е 6, никакъв проблем за много служители да отделят някакви левчета за членски внос, но как ще се стигне до този момент..., след като много се изгуби...

Оса, ако левчетата са им проблем на хората, халал да им е сегашното положение.
kuka5
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 96
Регистриран на: 17 Ное 2009, 22:35

Re: Нов протест на 20.03.2010г

Мнениеот osata » 09 Мар 2010, 00:28

kapandura написа:Просто последния влак.
Последния влак.


А какъв цвят е семафора? ;)
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Нов протест на 20.03.2010г

Мнениеот osata » 09 Мар 2010, 00:29

kuka5 - друго имах предвид, не си ме разбрал правилно.
Преди години мои познати като видят просяче да проси за закуска, не му даваха левче, а отиваха и му купуваха закуска. Тоест даваха своето за нуждата, а не за принципа.
Няма смисъл да се членува и подкрепя нещо, което не работи за нуждите, а за принципа.
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Нов протест на 20.03.2010г

Мнениеот kuka5 » 09 Мар 2010, 00:34

Оса, разбрах те, но това, че някой ни е предал, трябва ли да ни накара да се откажем. Ако се отказваме така нищо добро не ни чака. Достатъчно нерви съм вкарал/и други проблеми/ в идеята за да се отказвам.
kuka5
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 96
Регистриран на: 17 Ное 2009, 22:35

Re: Нов протест на 20.03.2010г

Мнениеот kapandura » 09 Мар 2010, 01:07

osata написа:kuka5 - друго имах предвид, не си ме разбрал правилно.
Преди години мои познати като видят просяче да проси за закуска, не му даваха левче, а отиваха и му купуваха закуска. Тоест даваха своето за нуждата, а не за принципа.
Няма смисъл да се членува и подкрепя нещо, което не работи за нуждите, а за принципа.

Оса. Според теб има ли нужда от една силна СФСМВР?
Смяташ ли, че една стабилна синдикална организация в рамките на МВР няма да е в помощ на "просячето"?
kapandura
MASTER
 
Мнения: 648
Регистриран на: 25 Авг 2009, 00:23

Re: Нов протест на 20.03.2010г

Мнениеот daniela_suzi » 09 Мар 2010, 19:33

Вече няколко пъти решавам да пиша тук,но тъкмо да се из......... по въпроса и ми секне от това,че някакъв по-висш разум ми обяснява,че съм бедна,безмозъчна и разни други работи,дето не мога да си ги меря с него. :evil:
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Нов протест на 20.03.2010г

Мнениеот SYNOPTIK » 12 Мар 2010, 23:16

ДА ВЪРНЕМ МВР НА ХОРАТА!

КОЛЕГИ, ПРИЯТЕЛИ! ПОДКРЕПЕТЕ НИ! За да можем да отговорим на повишените обществени очаквания към нас, ние настояваме за уважение и изпълнение на всички закони спрямо полицейските служители, както останалите граждани. Настояваме за достойни условия на труд, които ще ни позволят да защитаваме ефективно Вас, гражданите на България, и спазването на законите в страната, настояваме за правото си на адекватно заплащане за отговорностите и за риска. ЕЛАТЕ НА 20 МАРТ ПРЕД НАРОДНИЯ ТЕАТЪР В СОФИЯ И НЕКА ЗАЕДНО ЗАЯВИМ, ЧЕ ИСКАМЕ ПОЧТЕНА И СИЛНА ПОЛИЦИЯ! ЗАРАДИ СПОКОЙСТВИЕТО НА РОДИТЕЛИТЕ СИ И СИГУРНОСТТА НА ДЕЦАТА СИ ДА ВЪРНЕМ МВР НА ХОРАТА!

Източник : СФСМВР
Ако изобщо не се движиш, оковите почти не се усещат.
Щастието е единственото нещо, което при делене се умножава.
Аватар
SYNOPTIK
PoliceBG
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 18 Авг 2009, 14:41
Местоположение: София Завинаги един от ВАС

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта