За форумната етика! Или кой кой е?

Синдикална федерация на служителите в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот SFS » 07 Май 2010, 15:16

Продължаваш да си дрънкаш...
Спомням си добре а надявам се и другите да не са безкрайни късопаметни герои...
Преди обикновения полицай Лъчезар Серафимов да излезне с лицето си и името от анонимните форуми в които се гърчехте като червеи от страх и суеверия по нашите телевизии се показваха само хора сенки, които дрънкаха някакви неясни, уплашени мисли, че работите били зле.
Този човек беше първия който строши ковчега на страха и последвалите го напълно разбиха тази илюзия, която не ви позволяваше да мръднете по далеч от собственото си невежество.

Лъчо, не се срамувай заради тях. Тази гърчеща се пасмина не заслужава дори това. Хора които немогат, неискат и незнаят какда съхранят и признаят ценното сред себе си е обречена маса. Ти рано или късно ще се спасиш, ще намериш начин да го направиш защото няма какво да те спре когато го търсиш.
Няколко от тези нещасни твари си въобразяват, че след като са успели временно да се закачат като гнусна прокажна въшка на нечия кожа ще остане да смуче там вовеки. Няма такъв цирк, живота такива неща непознава. Всичко и всеки си плаща, така или иначе, рано или късно.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот kuka5 » 07 Май 2010, 22:24

Стоенчо, пак ти казвам, не коментирай хора, които не познаваш, защото не е нормално. Аз, Лъчо го познавам лично, за разлика от теб и не съм се осмелил да го обиждам и винаги съм се стремял да му втълпя, че не е хубаво да сипе обиди към определен кръг от хора. Всеки си има косури и може да бъде обиждан за това, но нека да не е по този начин, ако имаш нещо лично към някой, можеш да си го изясниш лично.
Предишното ти мнение, много точно показва умствените ти възможности. Първо попитай бившите ти колеги, кой съм и тогава давай определения.
Бъди жив и здрав и чети повече позитивна литеретура, нужно ти е.
kuka5
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 96
Регистриран на: 17 Ное 2009, 22:35

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот kuka5 » 07 Май 2010, 22:38

Да допълня : спирам да пиша в тази тема, защото не искам да се опорочава.
kuka5
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 96
Регистриран на: 17 Ное 2009, 22:35

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот SFS » 07 Май 2010, 23:20

Ти ако беше някой който ме интересува кой си...щях да знам или най малкото ти самия щеше да си напишеш името. Аман от анонимни герои.
Такива анонимковци, които правите синдикати ги разваляте. Синдикалната дейсност е дейност, която иска лица а не задници.
Темата е точно такава...кой, кой е и не ми се крии с с гьонсурат на червен дебил..
Темата е кой, кой е и как ще излезеш от нея точно когато това се обсъжда?
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот kuka5 » 07 Май 2010, 23:27

SFS написа:Ти ако беше някой който ме интересува кой си...щях да знам или най малкото ти самия щеше да си напишеш името. Аман от анонимни герои.
Такива анонимковци, които правите синдикати ги разваляте. Синдикалната дейсност е дейност, която иска лица а не задници.
Темата е точно такава...кой, кой е и не ми се крии с с гьонсурат на червен дебил..
Темата е кой, кой е и как ще излезеш от нея точно когато това се обсъжда?

2.12 Забранява се употребата на заплахи, вулгарни думи, цинизми и обиди, както в коментари по темите, така и в лични съобщения. Ако подобни неща станат чрез лични съобщения, трябва само да се уведоми член на администрацията и ще бъдат взети съответните мерки за предотвратяването им.
Екип PoliceBG
kuka5
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 96
Регистриран на: 17 Ное 2009, 22:35

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 07 Май 2010, 23:34

kuka5 написа:Стоенчо, пак ти казвам, не коментирай хора, които не познаваш, защото не е нормално. Аз, Лъчо го познавам лично, за разлика от теб и не съм се осмелил да го обиждам и винаги съм се стремял да му втълпя, че не е хубаво да сипе обиди към определен кръг от хора. Всеки си има косури и може да бъде обиждан за това, но нека да не е по този начин, ако имаш нещо лично към някой, можеш да си го изясниш лично.
Предишното ти мнение, много точно показва умствените ти възможности. Първо попитай бившите ти колеги, кой съм и тогава давай определения.
Бъди жив и здрав и чети повече позитивна литеретура, нужно ти е.

Смятам, че във форума пишат разумни хора.
kuka5 написа:
SFS написа:Ти ако беше някой който ме интересува кой си...щях да знам или най малкото ти самия щеше да си напишеш името. Аман от анонимни герои.
Такива анонимковци, които правите синдикати ги разваляте. Синдикалната дейсност е дейност, която иска лица а не задници.
Темата е точно такава...кой, кой е и не ми се крии с с гьонсурат на червен дебил..
Темата е кой, кой е и как ще излезеш от нея точно когато това се обсъжда?

Отговор на гърменски селяк. :lol:
Мнението на всички за теб се потвърждава, че отдавна си разместил паркета. Никак не си интересен, напротив досаден, мухльо и всезнайко. Не си длъжен да отговоряш, не си актуален въобще.

Надявам се, че ще се въздържате от подобни обиди.
Относно мен. Никого не съм наругал, напсувал или нещо подобно. Писал съм това, което мисля. Ако някой мисли, че съм обидил човек от форума или ако той пряко се смята за обиден от мен нека ме цитира?
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот SFS » 07 Май 2010, 23:52

Кой си бре
анонимко...айде покажи се...да те видим .. :lol:

Мнението на чевените крадливи цепеници е за мен такова...защото знаят, че в живота си всичко съм постигал сам и то без да съм крал, лизал или слугувал :lol:
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот Лъчезар Серафимов » 08 Май 2010, 00:02

Стига толкова Стони.
Всеки има право на мнение.
Всеки има право на това дали да излезе от анонимност или не.
То какъв е и смисъла да пишем в раздела касаещ СФСМВР, като това вече е история, за голямо съжаление.
Аватар
Лъчезар Серафимов
MASTER
 
Мнения: 1164
Регистриран на: 17 Апр 2010, 01:59

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот малкия » 08 Май 2010, 11:25

Лъчезар Серафимов написа: Писал съм това, което мисля. Ако някой мисли, че съм обидил човек от форума или ако той пряко се смята за обиден от мен нека ме цитира?


А какъв е смисълът да Ви цитира някой, г-н Серафимов?
След постинга ви, който помествам по-долу, се бях зарекъл повече да не отговарям на каквото и да е, писано от Вас. Не съм променил решението си. Правя това изключение само поради една причина. Да Ви кажа, че "пишейки това, което мислите", Вие наистина обиждате не само хора от форума, но и такива, които не участват в него и, следователно, не могат да се защитят. Това по-долу е само един пример. И ако Вие наистина смятате, че неподкрепените с факти твърдения в него не са обидни (и то не само за един човек), значи единият от двама ни е голям глупак.

kapandura написа:Re: Искам да стана полицай

от малкия » 18 Фев 2009, 19:17
mrBeckham написа:
:D
това ми хареса!
от теб ще стане добър началник, поне имаш чувство за хумор...
хора, които са завършили там, уж на ШЕГА споделят че ти трябват
около 5 хилядарки, ама уж на ШЕГА го казват.
ДОБРЕ ЧЕ СА ШЕГИТЕ, ДА СЕ КАЗВАТ ИСТИНИТЕ!!!

Колега, дъщеря ми завършва тази година АМВР. Не ми е известно да е дала и стотинка.
Не зная кой какво е казал, но в моя случай можеш да си сигурен, че получаваш информация от първа ръка.
Някой може и да е плащал, не твърдя, че няма такива. Твърдя, че има такива, които не са плащали.

Валентине май и синът ти ще завърши АМВР?
Хора силно зависими от системата неможе да са част от ръководството на синдикат!
Хора, които лъжат пред представители на СД в ИНК и не само също.
Валентине.
Създадохте този "Протест" с цел да се легитимирате, ти щото и останалите участвали в ССП да се върнат във въпросния/и не само това/. Някои от вас влязоха в УС, за да се "застраховат" от уволнение, други за лично облагодетелстване, а трети просто за да ги дават по телевизията /и не само това/. На никой от вас не му пука за служителите в МВР, или ако е така, то е с малки изключения.
Радвайте се държавни служители синдикатите на МВР спряха намаляването на възнагражденията Ви.
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: За форумната етика! Или кой кой е?

Мнениеот SFS » 08 Май 2010, 14:51

Лъчо, не отписвай толкова лесно нещо, което се е създало от самосебе си в условия на пълна тъмнина и страх. Това е достатъчно да показва и доказва, че колкото е по страшно, толкова повече има надежда.
Някъде в дълбините на човешката душа, някаде най долу, там където е зрънцето на онова, което го е посяло на тази земя стои истината и тя рано или късно изплува на пъвърхността.

"Когато хората сведат своите добродетели до приблизителни стойности, злото добива абсолютна сила; когато добродетелните се откажат от една твърда и непоколебима цел, тя се поема от негодниците – в резултат се получава непристойното зрелище на раболепно, податливо и предателско добро срещу самодоволно, безкомпромисно зло." Айн Ранд
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

ПредишнаСледваща

Назад към СФСМВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта