Национална сигурност във Варненсия университет

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Национална сигурност във Варненсия университет

Мнениеот cz75bdpolice » 03 Фев 2010, 00:02

ROBOCOP написа:Кандидатствах във ВИПОНД през 2000г. издържах физическия изпит на който да вметна имаше еднин кандидат-шишко, който не можа да издържи първата дисциплина/ да отбележа, че когато не издържиш примерно на лицеви опори 40бр. си скъсан на изпита и отпадаш/ се върна и на набирания 8бр. и въобще се пробва на всички дисциплини и не можа да изпълни нито една в необходимите бройки, но за сметка на това имаше скъсани момчета на мяколко от дисциплините, но нашето момче не само, че не бе скъсан ,но и накрая бе сред издържалите кандидати и продължи на следващия изпит по Български език. После разбрах, че баща му бил Полковник , който се разхождаше във ВИПОНД като у тях си. Така аз след като издържах физическия издържах и изпитите по Български и История и останах единствен кандидат от Варна, не бях приет уви. После дочух от други кадидати за суми гарантиращи прием във ВИПОНД /нищо доказано, но около 6000лв./

Същата тази 2000 година и аз кандидатствах в тогавашния ВИПОНД.Мен ме скъсаха на скока на дължина,който се провеждаше в една спортна зала и се скачаше на една гумена пътека ,която доста се хлъзгаше върху паркета.Е заради хлъзгането при приземяването се подпрях с ръце и понеже се зачитало и това къде е пъвата допирна точка ме отрязаха,но преди мен имаше едно момче,което незнам откъде беше(в този ден изпитваха кандидати от Пазарджик ,София и Кърджали)но го накараха да скочи 3 пъти докъто постигне желания резултат :lol: .Това ми беше първия и последен опит за ВИПОНД.
,,СТРАХЛИВЕЦЪТ УМИРА ВСЕКИ ДЕН,А СМЕЛИЯ-САМО ВЕДНЪЖ,,-ДЖОВАНИ ФАЛКОНЕ
http://www.youtube.com/watch?v=pMG8SN4Kzug
cz75bdpolice
Полицай
Полицай
 
Мнения: 175
Регистриран на: 29 Сеп 2009, 11:21

Re: Национална сигурност във Варненсия университет

Мнениеот ROBOCOP » 03 Фев 2010, 20:50

Доколкото си спомням имаш право на два опита на скока . За пътеката не си спомням, но се сещам,че набиранията ги правихме трима човека на три лоста един до друг и трябваше да е едновременно и заради този ''Шишко'' без малко да ме скъсат на набирането, тъй като не можа да направи нито едно набиране, но накрая бе издържал физическия изпит.
ROBOCOP
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 34
Регистриран на: 26 Авг 2009, 21:03

Re: Национална сигурност във Варненсия университет

Мнениеот cz75bdpolice » 03 Фев 2010, 23:19

Точно така беше,първия опит ми беше под 2.30м но с втория успях обаче се подхлъзнах и като се подпрях за да не падна ми зачетоха там,където ми се падаха дланите.А за набиранията наистина така ги правихме-1 ГОРЕ,2 ДОЛУ :lol:
,,СТРАХЛИВЕЦЪТ УМИРА ВСЕКИ ДЕН,А СМЕЛИЯ-САМО ВЕДНЪЖ,,-ДЖОВАНИ ФАЛКОНЕ
http://www.youtube.com/watch?v=pMG8SN4Kzug
cz75bdpolice
Полицай
Полицай
 
Мнения: 175
Регистриран на: 29 Сеп 2009, 11:21

Re: Национална сигурност във Варненсия университет

Мнениеот osata » 03 Фев 2010, 23:36

Ха, сега си спомням това с набиранията.... че трябваше и тримата едновременно и при мен също се падна един, който направи 4 набирания за над двайсет секунди, при което си спомням, че ми беше голям зор, защото наложи мъчително бавно темпо.
На скока от място без проблем скачах 2,50, но там не знам какво ми стана и едва покрих норматива.Дали от настилката или от смотаните маратонки ;) . На бягането 2100 метра май беше убих рибата, но на края буквално издъхнах, помня че беше началото на юли месец, старта беше в 12.30 часа - жегата - огромна. Като цяло нагласата беше рязане яко, без право на втори опит.
Винаги съм искал на изпитите по ФП и стрелкова подготовка да се гледа реално, и тези покриващи на 100% и повече нормативите да получават някакъв плюс.
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Национална сигурност във Варненсия университет

Мнениеот BARETATA » 03 Фев 2010, 23:46

Нещо изменихме Темата,но както и да е ,също ме пишете във вашата група.Кандидатсвал съм няколко пъти в АМВР,а за изпита го покрих без проблем,защото покривах и се подготвях с този норматив на СОБТ,където там нещата са доста сериозни.Интересното е ,че всички тия където говорим са ФП-то в АМВР,сме ченгета,а не сме завършили там,учим другаде сега или сме завършили другаде.Говоря за последните мнения на колегите.
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Национална сигурност във Варненсия университет

Мнениеот Автоконтрольор » 06 Фев 2010, 02:20

slaron написа:
osata написа:Общо взето тази специалност май вече е към 1200лв на семестър, завършваш и после.... ако нямаш връзки, никой няма да те вземе...а като цяло в ДАНС в момента с тези "ултра супер заплати" и спокойна.... айде да не говоря, че ще ми се разсърдят ;) няма никой да те вземе.
Като цяло - ненужно изляти пари без никаква идея за по-нататъшно развитие... има ли смисъл да завършиш право и да работиш като барман? Същото е и с това....


:roll: Абсолютно вярно! Да не говорим, че в ДАНС стриктно се гледа ВУЗ-а, който си завършил, а Варненския /да ме прощаваш Оса!/ не е от ВУЗ-те, които са на почит там! :!: :roll:

A имате ли представа какво е мнението за СВУБИТ, специалност: "Информационна сигурност" :roll:
"Хората лъжат, уликите не..." - Д-р Гилбърт Грисъм
Аватар
Автоконтрольор
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 295
Регистриран на: 27 Авг 2009, 23:45

Re: Национална сигурност във Варненсия университет

Мнениеот osata » 06 Фев 2010, 11:49

slaron написа:
osata написа:Общо взето тази специалност май вече е към 1200лв на семестър, завършваш и после.... ако нямаш връзки, никой няма да те вземе...а като цяло в ДАНС в момента с тези "ултра супер заплати" и спокойна.... айде да не говоря, че ще ми се разсърдят ;) няма никой да те вземе.
Като цяло - ненужно изляти пари без никаква идея за по-нататъшно развитие... има ли смисъл да завършиш право и да работиш като барман? Същото е и с това....


:roll: Абсолютно вярно! Да не говорим, че в ДАНС стриктно се гледа ВУЗ-а, който си завършил, а Варненския /да ме прощаваш Оса!/ не е от ВУЗ-те, които са на почит там! :!: :roll:


В ДАНС стриктно се гледа кой те урежда, а не какво си завършил. Ти ме прощавай :lol:
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Национална сигурност във Варненсия университет

Мнениеот slaron » 06 Фев 2010, 21:11

osata написа: В ДАНС стриктно се гледа кой те урежда, а не какво си завършил. Ти ме прощавай :lol:


:roll: Щом казваш... :roll: :|
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: Национална сигурност във Варненсия университет

Мнениеот petinka » 07 Фев 2010, 12:19

Трябва да пробвам пак,ама ми е неудобно вече от кадровичката !
Аз БЕЗУСЛОВНО вярвам в институцията МВР !!
petinka
Полицай
Полицай
 
Мнения: 160
Регистриран на: 15 Окт 2009, 21:54

Re: Национална сигурност във Варненсия университет

Мнениеот Deacon Frost » 11 Фев 2010, 01:39

Петинка, както се казва, няма неудобни въпроси, има само незададени.
Turbos make torque, torque makes fun.
Deacon Frost
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 67
Регистриран на: 19 Дек 2009, 23:18

ПредишнаСледваща

Назад към Полицията в България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта