Снощи по Нова ТВ

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Снощи по Нова ТВ

Мнениеот Hammer » 14 Сеп 2009, 13:41

Гледахте ли снощи по Нова ТВ репортажа за тормоза със силна музика в Слънчев бряг?Беше след новините с репортер Васил Иванов .Мен ме хвана срам от действията на колегите .Преди 7 години аз бях на почивка в Слънчев бряг и бях приятно изненадан ,че имаше разпореждане и музиката на открито в 23.30 часа спираше на всякъде и можехме спокойно да се наспим.
Изображение
Аватар
Hammer
КОМИСАР
 
Мнения: 655
Регистриран на: 27 Авг 2009, 10:42
Местоположение: гр.Смолян

Re: Снощи по Нова ТВ

Мнениеот osata » 16 Сеп 2009, 13:03

Не съм го гледал, но ще поставя аналогичен случай.

Преди няколко години. Едно РПУ с недостиг на гориво. Един законен спонсор собственик на пицарии.... Едни 200 литра бензин на месец ( тогава за сума около 300лв при сержантска заплата 400лв, пълно съдействие от страна на .... освен в случаите на алкохол. Всичко друго е разрешено за нарушение ). Един договор за спонсорство, вътре описани няколко номера на автомобили. Една алея за пешеходци, едни баровци слаломиащи покрай хората. Едни крайно възмотени граждани. Един полицай спиращ нарушителите. Едно ксерокопие на договор и едно - да не звъня на шефа ти. Едно изчервяване и срам. Аз съм невинен и безсилен в случая. Ако ме бяха заснели? Добре, че успях да се преместя...
ps: Не беше един спонсора, а и не е само едно районното..... с една дума - при скандал с такива хора, каквото и да направиш си виновен. :twisted:

Дали го има във vbox-a?
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52


Назад към Другите за нас

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта