Защо МВР не работи???

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот raiani » 06 Юли 2010, 22:00

Raptor написа:
raiani написа:...
А какво общо има фактът,4е не са ме приели в АМВР,с това 4е някой си затваря о4ите,защото го е напекла жегата :? .....извинете ме,4е аз съм виновна за този факт и моето неблагополу4ие,относно АМВР-за което аз НЕСЪЖАЛЯВАМ ДОРИ И ЗА МИГ :!: :!: :!: :!: :!:


До тук става ясно само, че имаме първия факт - че не са те приели в АМВР!
Обаче не става ясен вторият факт - кой е той?
Темата е Защо "МВР не работи???" Някъде в началото подхвърляш "факта", че причината е в полицаите, забъркали се в наркразпространението или в трафика и малко по късно обобщаваш, че на никой не му се работи, а всеки си гледа интереса!
Ето няколко уточняващи въпроса от моя страна:
1. Имаш ли понятие от термина 'престъпления, свързани с наркотици"?
2. Познаваш ли или поне виждал ли си някакви хора, имащи отношение към наркотиците - зависими, разпространители, трафиканти и т.н.?
3. Различаваш ли основните видове наркотици и имаш ли представа за цените им - на дребно, дилърски и за трафик?
4. Колко полицаи познаваш, които са се забъркани в престъпелия с наркотици?
5. Колко полицаи познаваш изобщо, за да може да сметнем, дали всеки втори "е кюпа" както твърдиш ти?
Работил съм известен брой години в тази област и щети отговоря на последния въпрос. Познавам толкова полицаи, забъркали се с наркотици, за колкото е съобщено в медиите или в служебните информационни материали. През цялата си служба не съм срещал такъв полицай "на живо" . Явно съм работил в марсианското МВР ... :?

пп - знам че правилното обръщение е в женски род, но въпросите са принципни



Има неща,които знам и такива ,които не ме интересуват-аз ще те попитам нещо елементарно-ИМАШ ЛИ ЗА ХОБИ-КАРАНЕТО НА КРОСОВ МОТОР ИЗ ПРЕКРАСНИТЕ БЪЛГАРСКИ ПЛАНИНИ :?: :?: :D
raiani
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 75
Регистриран на: 05 Юни 2010, 23:29

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот raiani » 06 Юли 2010, 22:05

Автоконтрольор написа:Riani, ако сте учителка и ви попитам, защо образователната система не работи, и как бихте се почувствала, ако някой ден детето ви бъде бито и остане необразовано заради учител, какъв отговор ще ми дадете?Ако не желаете да отговорите на този въпрос, моля отговорете на по-горе-зададените.



:D как го измисли :?: :?: :?: ако съм у4ителка и системата не работи и правя от децата едни неграмотници,ще избягам с 200км. и няма да тарпя и да се примирявам :( ако детето ми е както казваш,ще го преместя в работеща образователна система-въпрос на избор.... :)
raiani
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 75
Регистриран на: 05 Юни 2010, 23:29

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот raiani » 06 Юли 2010, 22:07

Raptor написа:
raiani написа: утре някакъв боклук ако му продаде дрога,защото някой си твой колега прсто си е затворил о4ите-как ще се по4увстваш и какво би си помислил???? :(


Относно проблените с наркотиците разгледайте сайтовете от темата: http://policebg.free.bg/cgi-php/phpbb3/viewtopic.php?f=2&t=512
Там се изяснява малко въпроса "кой каква вина би трябвало да чувства, ако някой продава наркотици на децата?" Далеч не са виновни само полицаите!
Точно както не са виновни само и единствено пътните полицаи за загиналите в катастрофите!



задълбаваш,а няма смисъл ;)
raiani
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 75
Регистриран на: 05 Юни 2010, 23:29

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот NANIOX » 06 Юли 2010, 22:09

raiani написа:
Автоконтрольор написа:Riani, ако сте учителка и ви попитам, защо образователната система не работи, и как бихте се почувствала, ако някой ден детето ви бъде бито и остане необразовано заради учител, какъв отговор ще ми дадете?Ако не желаете да отговорите на този въпрос, моля отговорете на по-горе-зададените.



:D как го измисли :?: :?: :?: ако съм у4ителка и системата не работи и правя от децата едни неграмотници,ще избягам с 200км. и няма да тарпя и да се примирявам :( ако детето ми е както казваш,ще го преместя в работеща образователна система-въпрос на избор.... :)


Ти всъщност,разбираш ли добре въпросите,щото малко странно отговаряш???
А иначе най-лесно е да се примириш и да избягаш,щом системата не работи.Да ама аз няма да се примиря и ще работя,за да работи системата.С това мислене,кандидатствай другаде........ ;)
Който иска,може.Който казва че не може,не иска.

http://www.youtube.com/watch?v=fag9c50wJE0

http://www.vbox7.com/play:02526cce
Аватар
NANIOX
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 667
Регистриран на: 26 Авг 2009, 21:18
Местоположение: Смолян

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот raiani » 06 Юли 2010, 22:12

NANIOX написа:
raiani написа:
Автоконтрольор написа:Riani, ако сте учителка и ви попитам, защо образователната система не работи, и как бихте се почувствала, ако някой ден детето ви бъде бито и остане необразовано заради учител, какъв отговор ще ми дадете?Ако не желаете да отговорите на този въпрос, моля отговорете на по-горе-зададените.



:D как го измисли :?: :?: :?: ако съм у4ителка и системата не работи и правя от децата едни неграмотници,ще избягам с 200км. и няма да тарпя и да се примирявам :( ако детето ми е както казваш,ще го преместя в работеща образователна система-въпрос на избор.... :)


Ти всъщност,разбираш ли добре въпросите,щото малко странно отговаряш???
А иначе най-лесно е да се примириш и да избягаш,щом системата не работи.Да ама аз няма да се примиря и ще работя,за да работи системата.С това мислене,кандидатствай другаде........ ;)



ми перфектно разбирам вси4ко :D :D :D но аз зададох ЕЛЕМЕНТАРЕН ВЪПРОС,А НЯКОЙ ХОРА ВЛЯЗОХА В ЛИ4НИЯ МИ ЖИВОТ!!!! :( :? По4нах да се обарквам :D :D :D ,А относно кандидатстването ми-не ме мисли ;)
raiani
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 75
Регистриран на: 05 Юни 2010, 23:29

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот NANIOX » 06 Юли 2010, 22:14

Дай тогава и елементарния отговор,нали каза че го знаеш........... :?:
И ти влезе в личния ми живот,но не ти се сърдя............
За кандидатстването не те мисля,има хора на които това им е работата,и май добре си я вършат..............
Който иска,може.Който казва че не може,не иска.

http://www.youtube.com/watch?v=fag9c50wJE0

http://www.vbox7.com/play:02526cce
Аватар
NANIOX
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 667
Регистриран на: 26 Авг 2009, 21:18
Местоположение: Смолян

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот Raptor » 06 Юли 2010, 22:17

raiani написа: ...но аз зададох ЕЛЕМЕНТАРЕН ВЪПРОС,А НЯКОЙ ХОРА ВЛЯЗОХА В ЛИ4НИЯ МИ ЖИВОТ!!!! :( :? ...


Елементарен въпрос е :
Защо телевизорът не работи???


Но
Защо МВР не работи???
не е елементарен въпрос!
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот osata » 06 Юли 2010, 22:20

raiani написа:ми перфектно разбирам вси4ко :D :D :D но аз зададох ЕЛЕМЕНТАРЕН ВЪПРОС,А НЯКОЙ ХОРА ВЛЯЗОХА В ЛИ4НИЯ МИ ЖИВОТ!!!! :( :? По4нах да се обарквам :D :D :D ,А относно кандидатстването ми-не ме мисли ;)


Стига бе, сега пък личния живот.... :lol: :lol:
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот raiani » 06 Юли 2010, 22:21

NANIOX написа:Дай тогава и елементарния отговор,нали каза че го знаеш........... :?:
И ти влезе в личния ми живот,но не ти се сърдя............
За кандидатстването не те мисля,има хора на които това им е работата,и май добре си я вършат..............




ми ако МВР-то ти е ли4ния живот,тогава нещата не са добре :? :? :? а относно за тези които си вършат добре работата-знаеш ли срещу 10 000лв,аз ще я свърша не просто добре,а перфектно ;)
raiani
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 75
Регистриран на: 05 Юни 2010, 23:29

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот raiani » 06 Юли 2010, 22:23

Raptor написа:
raiani написа: ...но аз зададох ЕЛЕМЕНТАРЕН ВЪПРОС,А НЯКОЙ ХОРА ВЛЯЗОХА В ЛИ4НИЯ МИ ЖИВОТ!!!! :( :? ...


Елементарен въпрос е :
Защо телевизорът не работи???


Но
Защо МВР не работи???
не е елементарен въпрос!

:D
raiani
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 75
Регистриран на: 05 Юни 2010, 23:29

ПредишнаСледваща

Назад към Другите за нас

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта