Защо МВР не работи???

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот raiani » 06 Юли 2010, 22:25

osata написа:
raiani написа:ми перфектно разбирам вси4ко :D :D :D но аз зададох ЕЛЕМЕНТАРЕН ВЪПРОС,А НЯКОЙ ХОРА ВЛЯЗОХА В ЛИ4НИЯ МИ ЖИВОТ!!!! :( :? По4нах да се обарквам :D :D :D ,А относно кандидатстването ми-не ме мисли ;)


Стига бе, сега пък личния живот.... :lol: :lol:

а как му се казва ,4е ние обикновените хора така го нари4аме....
raiani
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 75
Регистриран на: 05 Юни 2010, 23:29

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот Lord » 06 Юли 2010, 22:25

Не ми отговори на поредния въпрос:
Lord написа:
raiani написа:Уау...филологи4ески изрази,браво :) конкретните неща няма нужда да се казват то4но тук...те се виждат всеки ден....... :(


Благодаря! Обаче не ми отговори. ;) По този начин продължаваш да не формулираш темата си, нито да я развиваш или подкрепяш с каквито и да е аргументи. Ако не го направиш ще ме поставиш в неприятната ситуация да администрирам по някакъв начин твоята тема, която набеждава мен и хилядите ми колеги в нещо, което никога не сме правили! :roll:
Решението ми зависи от твоят отговор. :)


Принуден съм да махна темата от раздела за българската полиция, защото прекалено много държа на професията си, както и на колегите с които я практикувам.

Мястото на темата е в раздела "Другите за нас"!

Успех, raiani, житейски имам предвид, все пак 28-29год възраст/може би ;) / е прекрасна за нов житейски старт, убеден съм, че те очакват успехи! :)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот NANIOX » 06 Юли 2010, 22:34

raiani написа:
NANIOX написа:Дай тогава и елементарния отговор,нали каза че го знаеш........... :?:
И ти влезе в личния ми живот,но не ти се сърдя............
За кандидатстването не те мисля,има хора на които това им е работата,и май добре си я вършат..............




ми ако МВР-то ти е ли4ния живот,тогава нещата не са добре :? :? :? а относно за тези които си вършат добре работата-знаеш ли срещу 10 000лв,аз ще я свърша не просто добре,а перфектно ;)


МВР така или иначе ,почти се е превърнало в личен живот,но малко по нагоре ти споменаваше детето ми.Айде по-сериозно.Или се опитваш да си правиш майтап с мен.Щото да знаеш и аз добре мога да се майтапя........... ;)
Който иска,може.Който казва че не може,не иска.

http://www.youtube.com/watch?v=fag9c50wJE0

http://www.vbox7.com/play:02526cce
Аватар
NANIOX
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 667
Регистриран на: 26 Авг 2009, 21:18
Местоположение: Смолян

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот Автоконтрольор » 06 Юли 2010, 22:36

За мен, темата не намира място, където и да било във форума.Raiani, след като не желаете да се обосновете, какъв е смисъла темата да бъде запазена?Поне на този въпрос се надявам, че ще ми отговорите, смислено.
"Хората лъжат, уликите не..." - Д-р Гилбърт Грисъм
Аватар
Автоконтрольор
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 295
Регистриран на: 27 Авг 2009, 23:45

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот raiani » 07 Юли 2010, 02:08

Предлагам някой да изтрие тази тема,за да не образува нерви :) и излишно неспокойство...виртуалната полиция доказа 4е може да работи само на думи,но напрактика-САМО КОГАТО ИСКА,и беше лесно да се признае 4е сте хора под ПАГОН-а това озна4ава ,4е изпълнявате нареждания и заповеди от някой по- нагоре,и 4е не винаги можете да светите навсякъде и да помагате....пожелавам успех на вси4ки мом4ета който знаят за какво са в тази система въпреки гадната реалност там :) и ако някой ден нещо не е в ред там,знайте 4е мойто кандидатстване в АМВР е при4ината :D ... :roll:
raiani
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 75
Регистриран на: 05 Юни 2010, 23:29

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот NANIOX » 07 Юли 2010, 07:51

В крайна сметка,май наистина ти е по-лесно да избягаш от въпросите с ирония,отколкото да отговориш .............И АЗ ТИ ПОЖЕЛАВАМ УСПЕХ,ПЪК НИЕ КВОТО МОЖЕМ,ПРАВИМ ГО.......
УСПЕХ.............. ;)
Който иска,може.Който казва че не може,не иска.

http://www.youtube.com/watch?v=fag9c50wJE0

http://www.vbox7.com/play:02526cce
Аватар
NANIOX
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 667
Регистриран на: 26 Авг 2009, 21:18
Местоположение: Смолян

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот Adriana » 07 Юли 2010, 09:32

raiani написа:Предлагам някой да изтрие тази тема,за да не образува нерви :) и излишно неспокойство...виртуалната полиция доказа 4е може да работи само на думи,но напрактика-САМО КОГАТО ИСКА,и беше лесно да се признае 4е сте хора под ПАГОН-а това озна4ава ,4е изпълнявате нареждания и заповеди от някой по- нагоре,и 4е не винаги можете да светите навсякъде и да помагате....пожелавам успех на вси4ки мом4ета който знаят за какво са в тази система въпреки гадната реалност там :) и ако някой ден нещо не е в ред там,знайте 4е мойто кандидатстване в АМВР е при4ината :D ... :roll:


Raiani, изглежда просто си имала един свободен ден, в който си решила да си почешеш пръстите във форума. Това ме навежда на мисълта, че едва ли много отдавна си била на 20 години, още повече, че и начина ти на писане го показва. Случайно да си учила в училище, че в българската азбука има буква "Ч"? Случайно да си учила в училище къде се слагат запетайки? Случайно да си учила, че след "всички момчета" се пише "които", а не "който"? В такъв случай предполагам, че въпроса на Автоконтрольор "Защо образователната система не работи?" придобива някакъв смисъл. Погледнато от друга страна обаче, аз знам как се пише. Значи образователна система работи. И сега какво се получава? Двама души, плод на една и съща система, но различни. Ами и в МВР е така. Всяко стадо си има мърша, което обаче далеч не означава, че целия "матриал е калпав" ;) ! Приятен ден.
Adriana
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 309
Регистриран на: 24 Сеп 2009, 08:46
Местоположение: На точното място в точното време

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот Хела » 07 Юли 2010, 12:47

raiani написа:...Неможете ли да водите нормален цивилизован диалиг...

Не мога да разбера: даваш зор за диалог, пускайки тема, а от един резонен въпрос се чувстваш засегната. Последно какво искаш?

То важното е, 4е съм го прозряла ,проблема е в такива като теб,които немогат да го прозрят и да видят някой неща...

Избърши пяната от устата. Това не е пубертетски форум и ти не говориш с кухи и посредствени кифленца, а със сериозни хора. Таргет групите са различни и начинът на общуване е на съвсем друго ниво. Ако искаш, продължавай с плоските си темички и безсмислени постове - на своя отговорност, но ще ти се наложи да търпиш, ако останалите потребители почнат да те пързалят и бъзикат. Ще бъде полезно, за теб самата, поне да се опиташ да мислиш малко абстрактно, а не на ниво „околовръстното”. :cry:

...,или само тук можете да се правите на отворени ,защото никой не ви вижда

Ето нещо, което явно си прозряла, а именно, че това му е хубавото на форума - никой не те знае кой си и що си и можеш да си разправяш каквото си искаш, както ти умело ни демонстрира. Освен това и да нямам време днес, ще го прочета друг път, какво толкоз. Ти продължавай, де, да имам четиво за към кафето утре. Изображение

Или си от тези "работещите",вършещите много работа

Стреляш в друга посока. Аз ходя на работа, когато имам свободно време.

ПП:
Или си от тези "работещите...."
Тук само злобни и заядливи хора ли има?

Оффффф, ще си призная съвсем сериозно, кво да правя...Още от преди, дори и да е било за секунди, подобни смели изказвания от неориентирани потребители, ме караха да изпитвам измамното и незаслужено удоволствие, че съм една от вас /полицаите/. Умилявам се от усилията на тези участници, които определено “make my day “, но почнах да се чувствам неудобно от недоразуменията.
Затова, .... с мъка на сърце, се отказвам от ранга си „младши полицай” и моля да бъде заменен със „зло куче – медалист”! Изображение
Аватар
Хела
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 376
Регистриран на: 01 Дек 2009, 17:33
Местоположение: между редовете

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот Хела » 07 Юли 2010, 12:53

Sir Humphrey написа:Изображение

Изображение Изображение
Аватар
Хела
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 376
Регистриран на: 01 Дек 2009, 17:33
Местоположение: между редовете

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот raiani » 07 Юли 2010, 16:07

Хела написа:
raiani написа:...Неможете ли да водите нормален цивилизован диалиг...

Не мога да разбера: даваш зор за диалог, пускайки тема, а от един резонен въпрос се чувстваш засегната. Последно какво искаш?

То важното е, 4е съм го прозряла ,проблема е в такива като теб,които немогат да го прозрят и да видят някой неща...

Избърши пяната от устата. Това не е пубертетски форум и ти не говориш с кухи и посредствени кифленца, а със сериозни хора. Таргет групите са различни и начинът на общуване е на съвсем друго ниво. Ако искаш, продължавай с плоските си темички и безсмислени постове - на своя отговорност, но ще ти се наложи да търпиш, ако останалите потребители почнат да те пързалят и бъзикат. Ще бъде полезно, за теб самата, поне да се опиташ да мислиш малко абстрактно, а не на ниво „околовръстното”. :cry:

...,или само тук можете да се правите на отворени ,защото никой не ви вижда

Ето нещо, което явно си прозряла, а именно, че това му е хубавото на форума - никой не те знае кой си и що си и можеш да си разправяш каквото си искаш, както ти умело ни демонстрира. Освен това и да нямам време днес, ще го прочета друг път, какво толкоз. Ти продължавай, де, да имам четиво за към кафето утре. Изображение

Или си от тези "работещите",вършещите много работа

Стреляш в друга посока. Аз ходя на работа, когато имам свободно време.

ПП:
Или си от тези "работещите...."
Тук само злобни и заядливи хора ли има?

Оффффф, ще си призная съвсем сериозно, кво да правя...Още от преди, дори и да е било за секунди, подобни смели изказвания от неориентирани потребители, ме караха да изпитвам измамното и незаслужено удоволствие, че съм една от вас /полицаите/. Умилявам се от усилията на тези участници, които определено “make my day “, но почнах да се чувствам неудобно от недоразуменията.
Затова, .... с мъка на сърце, се отказвам от ранга си „младши полицай” и моля да бъде заменен със „зло куче – медалист”! Изображение

БРАВО :D :D :D
raiani
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 75
Регистриран на: 05 Юни 2010, 23:29

ПредишнаСледваща

Назад към Другите за нас

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта