Защо МВР не работи???

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот Автоконтрольор » 06 Юли 2010, 21:42

Riani, кого целите да провокирате с написаното?Колко пъти отидохте да поткрепите исканията на служителите?Проблемът е там, че няма как да се отговори на неправилно зададен въпрос.Отговорете на зададените от мен въпроси и пак се опитайте да формулирате заглавието на темата.
"Хората лъжат, уликите не..." - Д-р Гилбърт Грисъм
Аватар
Автоконтрольор
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 295
Регистриран на: 27 Авг 2009, 23:45

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот Автоконтрольор » 06 Юли 2010, 21:44

raiani написа:
osata написа:А аз си мисля, че плочата ( тази тема ) зацикли.
Има ли смисъл изобщо да се обсъжда???



СМИСЪЛ ВИНАГИ ИМА-важното е да го намерим ;)

Има, но не навсякъде.
"Хората лъжат, уликите не..." - Д-р Гилбърт Грисъм
Аватар
Автоконтрольор
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 295
Регистриран на: 27 Авг 2009, 23:45

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот raiani » 06 Юли 2010, 21:46

NANIOX написа:
raiani написа:
NANIOX написа:riani,спри се вече де."Жалка работа" ,някъде другаде..............
Критикуваш пък не търпиш критики.Всъщност в какво се опитваш да ни убедиш?В неща с които не си запозната?Чудя се и друго,защо АМВР?Началници мноооого,казах ти и пак ти казвам,патрулен полицай,пък после началник........................Пък ако не ти пука ,както казваш и кандидатстваш ей така,основателно не са те приели............
Що ся ме караш да се ядосвам излишно????



аз да убеждавам-НЯМА ТАКОВА НЕЩО,АЗ ЗАДАДОХ ЕДИН ВЪПРОС-ТО ЩЕ МЕ ИЗЯДЕТЕ,КАТО ГЛАДНИ ВЪЛЦИ СТЕ БЕ ХОРА,..... :?

А помисли ли преди да задъдеш този въпрос в публичното пространство,колко хора биха се засегнали.Аз не се съгласявам и няма дя се съглася с такъв въпрос.Омръзна ми да се трепя от работа, пък някой да ми задава такива въпроси..................... :evil:
ОТ КЪДЕ ГО ВАДИТЕ ТОЗИ НЕГАТИВИЗЪМ,ТОЛКОВА ЛИ ВИ Е ТРУДНО ДА ВИДИТЕ ДОБРОТО,ЧЕ ГЛЕДАТЕ САМО ЛОШОТО???
ОМРЪЗНА МИ................



а ти защо се засягаш?Ти МВР-то като цяло ли си,можеш ли да огрееш навсякъде???Зададох този въпрос,защото,както каза и ти имаш дете,-ми утре някакъв боклук ако му продаде дрога,защото някой си твой колега прсто си е затворил о4ите-как ще се по4увстваш и какво би си помислил???? :(
raiani
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 75
Регистриран на: 05 Юни 2010, 23:29

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот Raptor » 06 Юли 2010, 21:47

raiani написа:...
А какво общо има фактът,4е не са ме приели в АМВР,с това 4е някой си затваря о4ите,защото го е напекла жегата :? .....извинете ме,4е аз съм виновна за този факт и моето неблагополу4ие,относно АМВР-за което аз НЕСЪЖАЛЯВАМ ДОРИ И ЗА МИГ :!: :!: :!: :!: :!:


До тук става ясно само, че имаме първия факт - че не са те приели в АМВР!
Обаче не става ясен вторият факт - кой е той?
Темата е Защо "МВР не работи???" Някъде в началото подхвърляш "факта", че причината е в полицаите, забъркали се в наркразпространението или в трафика и малко по късно обобщаваш, че на никой не му се работи, а всеки си гледа интереса!
Ето няколко уточняващи въпроса от моя страна:
1. Имаш ли понятие от термина 'престъпления, свързани с наркотици"?
2. Познаваш ли или поне виждал ли си някакви хора, имащи отношение към наркотиците - зависими, разпространители, трафиканти и т.н.?
3. Различаваш ли основните видове наркотици и имаш ли представа за цените им - на дребно, дилърски и за трафик?
4. Колко полицаи познаваш, които са се забъркани в престъпелия с наркотици?
5. Колко полицаи познаваш изобщо, за да може да сметнем, дали всеки втори "е кюпа" както твърдиш ти?
Работил съм известен брой години в тази област и щети отговоря на последния въпрос. Познавам толкова полицаи, забъркали се с наркотици, за колкото е съобщено в медиите или в служебните информационни материали. През цялата си служба не съм срещал такъв полицай "на живо" . Явно съм работил в марсианското МВР ... :?

пп - знам че правилното обръщение е в женски род, но въпросите са принципни
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот NANIOX » 06 Юли 2010, 21:48

raiani написа:
NANIOX написа:
raiani написа:
NANIOX написа:riani,спри се вече де."Жалка работа" ,някъде другаде..............
Критикуваш пък не търпиш критики.Всъщност в какво се опитваш да ни убедиш?В неща с които не си запозната?Чудя се и друго,защо АМВР?Началници мноооого,казах ти и пак ти казвам,патрулен полицай,пък после началник........................Пък ако не ти пука ,както казваш и кандидатстваш ей така,основателно не са те приели............
Що ся ме караш да се ядосвам излишно????



аз да убеждавам-НЯМА ТАКОВА НЕЩО,АЗ ЗАДАДОХ ЕДИН ВЪПРОС-ТО ЩЕ МЕ ИЗЯДЕТЕ,КАТО ГЛАДНИ ВЪЛЦИ СТЕ БЕ ХОРА,..... :?

А помисли ли преди да задъдеш този въпрос в публичното пространство,колко хора биха се засегнали.Аз не се съгласявам и няма дя се съглася с такъв въпрос.Омръзна ми да се трепя от работа, пък някой да ми задава такива въпроси..................... :evil:
ОТ КЪДЕ ГО ВАДИТЕ ТОЗИ НЕГАТИВИЗЪМ,ТОЛКОВА ЛИ ВИ Е ТРУДНО ДА ВИДИТЕ ДОБРОТО,ЧЕ ГЛЕДАТЕ САМО ЛОШОТО???
ОМРЪЗНА МИ................



а ти защо се засягаш?Ти МВР-то като цяло ли си,можеш ли да огрееш навсякъде???Зададох този въпрос,защото,както каза и ти имаш дете,-ми утре някакъв боклук ако му продаде дрога,защото някой си твой колега прсто си е затворил о4ите-как ще се по4увстваш и какво би си помислил???? :(

Точно заради това работя здраво,и ще продължавам да го правя,и ще се засягам............
Който иска,може.Който казва че не може,не иска.

http://www.youtube.com/watch?v=fag9c50wJE0

http://www.vbox7.com/play:02526cce
Аватар
NANIOX
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 667
Регистриран на: 26 Авг 2009, 21:18
Местоположение: Смолян

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот Автоконтрольор » 06 Юли 2010, 21:54

Riani, ако сте учителка и ви попитам, защо образователната система не работи, и как бихте се почувствала, ако някой ден детето ви бъде бито и остане необразовано заради учител, какъв отговор ще ми дадете?Ако не желаете да отговорите на този въпрос, моля отговорете на по-горе-зададените.
"Хората лъжат, уликите не..." - Д-р Гилбърт Грисъм
Аватар
Автоконтрольор
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 295
Регистриран на: 27 Авг 2009, 23:45

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот raiani » 06 Юли 2010, 21:54

Автоконтрольор написа:Riani, кого целите да провокирате с написаното?Колко пъти отидохте да поткрепите исканията на служителите?Проблемът е там, че няма как да се отговори на неправилно зададен въпрос.Отговорете на зададените от мен въпроси и пак се опитайте да формулирате заглавието на темата.



аз мога да отговоря по много на4ини и с много изре4ения,без да убидя тези които наистина си вършат работата-ЗАЩОТО ТАКИВА ИМА... ;) Впросът е правилен,а отговорът елементарен.... :(
raiani
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 75
Регистриран на: 05 Юни 2010, 23:29

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот Raptor » 06 Юли 2010, 21:55

raiani написа: утре някакъв боклук ако му продаде дрога,защото някой си твой колега прсто си е затворил о4ите-как ще се по4увстваш и какво би си помислил???? :(


Относно проблените с наркотиците разгледайте сайтовете от темата: http://policebg.free.bg/cgi-php/phpbb3/viewtopic.php?f=2&t=512
Там се изяснява малко въпроса "кой каква вина би трябвало да чувства, ако някой продава наркотици на децата?" Далеч не са виновни само полицаите!
Точно както не са виновни само и единствено пътните полицаи за загиналите в катастрофите!
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот Lord » 06 Юли 2010, 21:57

Lord написа:
raiani написа:Защо МВР не работи???
Или само аз мисля така
??? :?


МВР е много общо понятие, уж задаваш въпрос, а всъщност го доразвиваш, като собствено интерпретативно съчинение, неподкрепено с никаква конкретика!

В МВР има 28 областни дирекции и още няколко десетки специализирани, както и други самостоятелствени подразделения и звена, както академия и няколко института! И така, моля те да уточниш кой или кои в МВР не работят и какъв/какви факти или обстоятелства са те навели на подобно заключение?


raiani написа:
Lord написа:МВР е много общо понятие, уж задаваш въпрос, а всъщност го доразвиваш, като собствено интерпретативно съчинение, неподкрепено с никаква конкретика!

Уау...филологи4ески изрази,браво :) конкретните неща няма нужда да се казват то4но тук...те се виждат всеки ден....... :(


Благодаря! Обаче не ми отговори. ;) По този начин продължаваш да не формулираш темата си, нито да я развиваш или подкрепяш с каквито и да е аргументи. Ако не го направиш ще ме поставиш в неприятната ситуация да администрирам по някакъв начин твоята тема, която набеждава мен и хилядите ми колеги в нещо, което никога не сме правили! :roll:
Решението ми зависи от твоят отговор. :)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот Автоконтрольор » 06 Юли 2010, 21:58

Ако знаете "верния" отговор, защо задавате въпроса?Ако наистина отговора е верен, се очаква най-малкото, служителите в тази институция да го знаят.Съответно смисъла от въпроса къде е?
"Хората лъжат, уликите не..." - Д-р Гилбърт Грисъм
Аватар
Автоконтрольор
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 295
Регистриран на: 27 Авг 2009, 23:45

ПредишнаСледваща

Назад към Другите за нас

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта