Защо МВР не работи???

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот osata » 06 Юли 2010, 19:58

Да ти дам ли линк към форума на БАН ( Българска Академия на Науките ) ?
Там ще получиш смислени отговори, макар, че на тази "смислена тема" какви отговори очакваше???
Когато тук във форума колегите ( по форум, защото както предполагаш и съдиш по себе си не всички участници са служители в МВР ) помагаха, даваха съвети и някакви данни за изпитите, то те бяха "добрите" , когато те "орязаха" за Академията всички тук станаха "лошите".

Ще ти го повторя - живота не свършва с АМВР. А и нямаш право само на един опит, щом толкова лесно се отказваш, значи не си за това министерство. Защо в МВР освен разочарование и нерви друго няма да получиш - казвам ти го от опит, защото още се нервя, и дори обмислям варианти за бъдещо напускане.

И всъщност каква беше идеята на темата ти?
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот raiani » 06 Юли 2010, 20:05

osata написа:Да ти дам ли линк към форума на БАН ( Българска Академия на Науките ) ?
Там ще получиш смислени отговори, макар, че на тази "смислена тема" какви отговори очакваше???
Когато тук във форума колегите ( по форум, защото както предполагаш и съдиш по себе си не всички участници са служители в МВР ) помагаха, даваха съвети и някакви данни за изпитите, то те бяха "добрите" , когато те "орязаха" за Академията всички тук станаха "лошите".

Ще ти го повторя - живота не свършва с АМВР. А и нямаш право само на един опит, щом толкова лесно се отказваш, значи не си за това министерство. Защо в МВР освен разочарование и нерви друго няма да получиш - казвам ти го от опит, защото още се нервя, и дори обмислям варианти за бъдещо напускане.

И всъщност каква беше идеята на темата ти?



как беше-грешно ли пиша или грешно ли ме разбирате??????А и май някой обърка темата :? :D хахахах-но полицията толкова си може,какво да се прави :D
http://e-vestnik.bg/9211/politsay-da-sa ... e-za-mene/
Това не е само мое мнение :D
raiani
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 75
Регистриран на: 05 Юни 2010, 23:29

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот osata » 06 Юли 2010, 20:14

Толкова може в твоите очи!!!
Аман от специалисти, че дори и 20 годишни момиченца вече станаха спецове в тази област.....
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот raiani » 06 Юли 2010, 20:17

osata написа:Толкова може в твоите очи!!!
Аман от специалисти, че дори и 20 годишни момиченца вече станаха спецове в тази област.....


Е ще те черпя :D ,благодаря,но отдавна бях на 20 ;)
raiani
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 75
Регистриран на: 05 Юни 2010, 23:29

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот osata » 06 Юли 2010, 20:24

raiani написа:
osata написа:Толкова може в твоите очи!!!
Аман от специалисти, че дори и 20 годишни момиченца вече станаха спецове в тази област.....


Е ще те черпя :D ,благодаря,но отдавна бях на 20 ;)


Ще ти кажа нещо - аз никога не съм бил черпен в замяна на нещо, никога не съм взел и 1 лев за да не си свърша работата, никога не съм подминавал някакво сериозно нарушение дори и без да ми е работа, намесвал съм се с голи ръце срещу въоръжен човек отново без да ми е задължение ( безопасността е на първо място ) и много още примери мога да ти дам, но каква ми е идеята - когато ме сложат под общ знаменател ме дразни.
Това, че някой е направил или не е направил нещо, не значи, че всички други правят така.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот raiani » 06 Юли 2010, 20:43

osata написа:
raiani написа:
osata написа:Толкова може в твоите очи!!!
Аман от специалисти, че дори и 20 годишни момиченца вече станаха спецове в тази област.....


Е ще те черпя :D ,благодаря,но отдавна бях на 20 ;)


Ще ти кажа нещо - аз никога не съм бил черпен в замяна на нещо, никога не съм взел и 1 лев за да не си свърша работата, никога не съм подминавал някакво сериозно нарушение дори и без да ми е работа, намесвал съм се с голи ръце срещу въоръжен човек отново без да ми е задължение ( безопасността е на първо място ) и много още примери мога да ти дам, но каква ми е идеята - когато ме сложат под общ знаменател ме дразни.
Това, че някой е направил или не е направил нещо, не значи, че всички други правят така.



Аз и по -горе казах,4е съм съгласна с факта,4е има много хора в системата които искат да работят и го правят,но за съжаление тези хора са все по малко,дори и ти каза 4е може да се откажеш от системата-Защо?-защото системата е много работеща.... ;)
raiani
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 75
Регистриран на: 05 Юни 2010, 23:29

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот малкия » 06 Юли 2010, 20:52

raiani написа:
как беше-грешно ли пиша или грешно ли ме разбирате??????А и май някой обърка темата :? :D хахахах-но полицията толкова си може,какво да се прави :D
http://e-vestnik.bg/9211/politsay-da-sa ... e-za-mene/
Това не е само мое мнение :D


Напротив, мисля, че те разбираме добре. Изглежда ти не желаеш да разбереш отговорите ни.
Полицията наистина толкова си може - въпросът обаче е дали наистина си наясно колко точно може.
Дадох си труда да погледна линка от постинга ти. Има един основен проблем, както и в това, което ти пишеш - обобщението, поставянето на десетки хиляди служители под един знаменател. Не мисля, че е правилно, а не е и истина.
А пък фактът, че определено твое мнение се споделя от още някого, в никакъв случай не го прави меродавно.
И още нещо. Системата работи. Друг въпрос е много или малко, добре или зле. Но това ни връща към проблема, за който писах. Зарежи обобщенията - няма да ти помогнат за нищо по никакъв начин. Има купища конкретни проблеми, които виждаме и ние, но и хората извън системата. Ако искаш наистина да коментираме нещо конкретно - моля, заповядай. Но що се отнася до общите приказки - благодаря, аз бях дотук.
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот Lord » 06 Юли 2010, 20:53

raiani написа:Защо МВР не работи???
Или само аз мисля така
??? :?


МВР е много общо понятие, уж задаваш въпрос, а всъщност го доразвиваш, като собствено интерпретативно съчинение, неподкрепено с никаква конкретика!

В МВР има 28 областни дирекции и още няколко десетки специализирани, както и други самостоятелствени подразделения и звена, както академия и няколко института! И така, моля те да уточниш кой или кои в МВР не работят и какъв/какви факти или обстоятелства са те навели на подобно заключение?
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот NANIOX » 06 Юли 2010, 20:56

raiani написа:
osata написа:
raiani написа:
osata написа:Толкова може в твоите очи!!!
Аман от специалисти, че дори и 20 годишни момиченца вече станаха спецове в тази област.....


Е ще те черпя :D ,благодаря,но отдавна бях на 20 ;)


Ще ти кажа нещо - аз никога не съм бил черпен в замяна на нещо, никога не съм взел и 1 лев за да не си свърша работата, никога не съм подминавал някакво сериозно нарушение дори и без да ми е работа, намесвал съм се с голи ръце срещу въоръжен човек отново без да ми е задължение ( безопасността е на първо място ) и много още примери мога да ти дам, но каква ми е идеята - когато ме сложат под общ знаменател ме дразни.
Това, че някой е направил или не е направил нещо, не значи, че всички други правят така.



Аз и по -горе казах,4е съм съгласна с факта,4е има много хора в системата които искат да работят и го правят,но за съжаление тези хора са все по малко,дори и ти каза 4е може да се откажеш от системата-Защо?-защото системата е много работеща.... ;)


Чета,чета и се чудя как така системата не работи.ЧЕ АЗ ОТ РАБОТА НЕ МОГА ДА СИ ВИДЯ ДЕТЕТО.
riani,в системата има мнооого хора които съвестно си вършат работата.Ако си обидена за нещо на МВР,не си го изкарвай на работните пчелички,като ги наричаш търтеи.Не са те приели в АМВР,добре,стани редови полицай работи съвестно и честно,и после влез във форума и прочети едно мнение като твоето.................................Ще разбереш как се чувствам аз като ти чета мненията...........
Който иска,може.Който казва че не може,не иска.

http://www.youtube.com/watch?v=fag9c50wJE0

http://www.vbox7.com/play:02526cce
Аватар
NANIOX
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 667
Регистриран на: 26 Авг 2009, 21:18
Местоположение: Смолян

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот raiani » 06 Юли 2010, 21:10

NANIOX написа:
raiani написа:
osata написа:
raiani написа:
osata написа:Толкова може в твоите очи!!!
Аман от специалисти, че дори и 20 годишни момиченца вече станаха спецове в тази област.....


Е ще те черпя :D ,благодаря,но отдавна бях на 20 ;)


Ще ти кажа нещо - аз никога не съм бил черпен в замяна на нещо, никога не съм взел и 1 лев за да не си свърша работата, никога не съм подминавал някакво сериозно нарушение дори и без да ми е работа, намесвал съм се с голи ръце срещу въоръжен човек отново без да ми е задължение ( безопасността е на първо място ) и много още примери мога да ти дам, но каква ми е идеята - когато ме сложат под общ знаменател ме дразни.
Това, че някой е направил или не е направил нещо, не значи, че всички други правят така.



Аз и по -горе казах,4е съм съгласна с факта,4е има много хора в системата които искат да работят и го правят,но за съжаление тези хора са все по малко,дори и ти каза 4е може да се откажеш от системата-Защо?-защото системата е много работеща.... ;)


Чета,чета и се чудя как така системата не работи.ЧЕ АЗ ОТ РАБОТА НЕ МОГА ДА СИ ВИДЯ ДЕТЕТО.
riani,в системата има мнооого хора които съвестно си вършат работата.Ако си обидена за нещо на МВР,не си го изкарвай на работните пчелички,като ги наричаш търтеи.Не са те приели в АМВР,добре,стани редови полицай работи съвестно и честно,и после влез във форума и прочети едно мнение като твоето.................................Ще разбереш как се чувствам аз като ти чета мненията...........





жалка работа.......а и никой не съм нари4ала ТЪРТЕИ.....НИТО НЯКОЙ 4ЕТЕ,НИТО НИЩО....Имаше една простотия която помня от преди години-СИНДЖИРЪТ СИ ИДВА,КОЗАТА Я НЯМА......стига бе хора,....НЕ СЕ ИЗЛАГАЙТЕ :?А какво общо има фактът,4е не са ме приели в АМВР,с това 4е някой си затваря о4ите,защото го е напекла жегата :? .....извинете ме,4е аз съм виновна за този факт и моето неблагополу4ие,относно АМВР-за което аз НЕСЪЖАЛЯВАМ ДОРИ И ЗА МИГ :!: :!: :!: :!: :!:
raiani
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 75
Регистриран на: 05 Юни 2010, 23:29

ПредишнаСледваща

Назад към Другите за нас

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта