Защо МВР не работи???

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот raiani » 06 Юли 2010, 15:05

BARETATA написа:Като си страничен наблюдател и проявяваш гражданка съвест , не мисли че трябва винаги да виждаш резултатът от свършената работа . Ела в МВР и ще разбереш , другото са празни приказки .

То отстрани нещата се виждат по-добре понякога,но явно хората пишещи тук се засягат твърде лесно...... ;) дали вси4ки са полицаи? :?
raiani
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 75
Регистриран на: 05 Юни 2010, 23:29

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот BARETATA » 06 Юли 2010, 15:06

Ако визираш мен , аз не се засягам , просто говоря само и единствено от мое лице и число . А и не всички са полицаи тук , или служители на МВР . Пак повтарям , мога да гооря за мен и екипа ,който ръководя :)
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот малкия » 06 Юли 2010, 15:13

raiani написа:
малкия написа:
raiani написа:
BARETATA написа:Сподели кое те притеснява и мислиш,че системата не работи . Трябва да има причина ... ?

Като първо,защо всеки втори полицай се прави 4е не вижда как се прекарва и продава дрога? :?


А "всеки първи" какво прави?
И това "всеки втори" не влиза ли в леко противоречие с темата? Защото МВР не е само "всеки втори", а и първите, и осмите, и седемдесет и вторите...

Ми май оста налите само се правят 4е работят,ина4е нещата нямаше да са толкова о4еизвадни.... :)


А, значи половината се правят, че не виждат, а останалата половина се правят, че работят? Правилно ли разбрах?
Е, това просто не е вярно.
Има не само много хора в системата, на които им се работи (направо си е за чудене, че са все още толкова много), но и много, които съвестно си вършат работата. Каквото и да им струва - рано побелели глави, изопнати нерви, инфаркти. За онези, на които вършенето на работата им струва живота, може би не е нужно да споменавам. Или май е нужно? Дали пък не се забравя, че полицаи, вършейки си работата, си отиват от тоя свят? Или биват осакатявани? Те какво - също "се правят, че не виждат"? Или само "се правят, че работят"? Или трябва в рамките на година (да не дава Господ!) да очистят четвърт от нас и да осакатят още четвърт, та някой извън системата да повярва, че в МВР има и такива, които работят?
Мърша има и при нас - къде ли няма... Но чак пък всички да сме мърша... Това при всички случаи е леко преувеличено.
Колкото до подаването на сигнал - първо, не е вярно, че няма на кого. Второ - ако в МВР няма на кого (което, повтарям, не е вярно), има прокуратура, има и медии. Понякога обаче стои и друг въпрос - стиска ли ми да подам сигнал? Пука ли ми за това, което става? Защото ако ни стиска и пука само колкото да пишем из мрежата...
И не - не се засягаме твърде лесно - полицаите имам предвид. Поне не всички... ;)
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот Хела » 06 Юли 2010, 16:27

raiani написа:Като първо,защо всеки втори полицай се прави 4е не вижда как се прекарва и продава дрога? :?

Кога го прозря това? След като не те приеха в академията ли?
Аватар
Хела
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 376
Регистриран на: 01 Дек 2009, 17:33
Местоположение: между редовете

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот osata » 06 Юли 2010, 17:28

Хела написа:
raiani написа:Като първо,защо всеки втори полицай се прави 4е не вижда как се прекарва и продава дрога? :?

Кога го прозря това? След като не те приеха в академията ли?


Разбира се, че отговора е ДА.
Сега, raiani - ясно ми е разочарованието ти от Академията, ясно ми е, че понякога "любовта" към нещо се превръща в омраза, но пак ще повторя "след като всички виждат пласьорите и преновителите в твоя квартал или където имаш наблюдения, защо не сигнализираш ти лично МВР?"
Ако те притеснява нещо, пиши ми на ЛС данните, които знаеш, а оттам нататък аз си знам реда. И отделно - нали знаеш, че над дребните риби понякога се води наблюдение с цел "голямата акула" - но това са похвати, които са обществена тайна.
Така че ако имаш някакви данни - на ЛС ги очаквам. Другото са общи приказки на един моментно разочарован човек - но живота не свършва с Академията на МВР!
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот Хела » 06 Юли 2010, 18:23

osata написа:Другото са общи приказки на един моментно разочарован човек - но живота не свършва с Академията на МВР!

Изображение
Мдааа...Та, вземете сложете един емотикон, дето да казва "Тия с въдиците, ако обичате, у лево! Тука рибата не кълве!" 8-)
Аватар
Хела
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 376
Регистриран на: 01 Дек 2009, 17:33
Местоположение: между редовете

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот Sir Humphrey » 06 Юли 2010, 18:59

Изображение
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот raiani » 06 Юли 2010, 19:23

Хела написа:
raiani написа:Като първо,защо всеки втори полицай се прави 4е не вижда как се прекарва и продава дрога? :?

Кога го прозря това? След като не те приеха в академията ли?


То важното е, 4е съм го прозряла ,проблема е в такива като теб,които немогат да го прозрят и да видят някой неща.Или си от тези "работещите" :D ,вършещите много работа :) .А относно Академията-не съжалявам за нищо,.... :D .Тук само злобни и заядливи хора ли има? :?: :?: Неможете ли да водите нормален цивилизован диалиг,или само тук можете да се правите на отворени ,защото никой не ви вижда :?: :?: :?:
raiani
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 75
Регистриран на: 05 Юни 2010, 23:29

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот raiani » 06 Юли 2010, 19:28

osata написа:
Хела написа:
raiani написа:Като първо,защо всеки втори полицай се прави 4е не вижда как се прекарва и продава дрога? :?

Кога го прозря това? След като не те приеха в академията ли?


Разбира се, че отговора е ДА.
Сега, raiani - ясно ми е разочарованието ти от Академията, ясно ми е, че понякога "любовта" към нещо се превръща в омраза, но пак ще повторя "след като всички виждат пласьорите и преновителите в твоя квартал или където имаш наблюдения, защо не сигнализираш ти лично МВР?"
Ако те притеснява нещо, пиши ми на ЛС данните, които знаеш, а оттам нататък аз си знам реда. И отделно - нали знаеш, че над дребните риби понякога се води наблюдение с цел "голямата акула" - но това са похвати, които са обществена тайна.
Така че ако имаш някакви данни - на ЛС ги очаквам. Другото са общи приказки на един моментно разочарован човек - но живота не свършва с Академията на МВР!


Някъде да съм се оплакала от емоционалното си състояние?????/И пак питам,как можете да давате оценки за душевното състояние на хората,без дори да ги познавате?????Отговорът е -НЕ-за ваше съжаление....при4ините са други както и темата!!!!! :(
raiani
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 75
Регистриран на: 05 Юни 2010, 23:29

Re: Защо МВР не работи???

Мнениеот raiani » 06 Юли 2010, 19:33

Като 4ета писанията и отговорите ми стават ясни много неща и е лесно 4овек да си отговори и се 4удя защо не про4етох ПОНЕ ЕДИН СМИСЛЕН ОТГОВОР :?: :?: :?: :?: :?
raiani
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 75
Регистриран на: 05 Юни 2010, 23:29

ПредишнаСледваща

Назад към Другите за нас

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта