Нестандартни мнения за нас

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Нестандартни мнения за нас

Мнениеот ribaflic » 30 Сеп 2009, 23:58

Аватар
ribaflic
КОМИСАР
 
Мнения: 549
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Нестандартни мнения за нас

Мнениеот driver » 01 Окт 2009, 17:19

Днес във ведомствения стол на предприятието,където работя видях да сядат двама полицаи.Най-напред
само с чувство за презрение и погнуса,нищо лично,просто нормален ред на мисли,когато по принцип видя
полицаи,особено ако те са пътни такива ;) .Най-малкото поне е,че в тяхно лице виждам спирачка за парите,които нашето общество и държава трябва да отделя за детски градини,болници,училища,социални домове..После се зарадвах-какво пък,паричките които те отделиха за обяда си нали влизат в касата на компанията,в която работя(аз лично обядвам в този стол без пари).Когато ги огледах обаче,неминуемо изпитах жал към тях заради тяхното физическо положение-тулумите им висяха,а задниците им навдигаха поставените на кръста им белезници.Обърнах внимание на колегата-той каза една две думи в тяхна защита,но аз го отсякох(малко подчинен ми е ;) ).Та не е зле да се обърне внимание на инспектората и на политическото ръководство на МВР дали се покриват т.нар.;в кавички не,ами във фигурни скоби "нормативи за физическа подготовка" на полицаите :D И преди съм виждал сланинести пагононосци,ама чак пък толкоз като днес.....
Докторант в Български ВУЗ,Цивилните хора преди всичко,а полицаите накрая!!!
driver
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 48
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 21:20
Местоположение: една полицейска държава

Re: Нестандартни мнения за нас

Мнениеот ribaflic » 01 Окт 2009, 17:42

Драйвър, твоето мнение не е нестандартно, то е пропито от неприязън :? .Има и такива служители, които сигурно не могат да покрият физическите нормативи, но не може да слагаш всички под общ знаменател.
Аватар
ribaflic
КОМИСАР
 
Мнения: 549
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Нестандартни мнения за нас

Мнениеот driver » 01 Окт 2009, 17:46

Благодаря ти за толерантността,тъй нехарактерна за хора от твоя бранш.Нищо лично към никого,този пост е просто...едно мое непретенциозно мнение :?
Докторант в Български ВУЗ,Цивилните хора преди всичко,а полицаите накрая!!!
driver
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 48
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 21:20
Местоположение: една полицейска държава

Re: Нестандартни мнения за нас

Мнениеот Lord » 01 Окт 2009, 18:51

driver написа:..........И преди съм виждал сланинести пагононосци,ама чак пък толкоз като днес.....


Ми, така е, като готвят буламачи във ведомствения ви стол, що се чудиш на вида на колегите. ;) Има и други, приличащи на Аполон, ама за тях мълчиш, а?! :mrgreen:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Нестандартни мнения за нас

Мнениеот фиеста » 01 Окт 2009, 19:14

Шофер, прати снимка по бански, та да видиме какъв критерий да гоним за физическа форма. :mrgreen:
фиеста
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 219
Регистриран на: 26 Авг 2009, 17:44

Re: Нестандартни мнения за нас

Мнениеот BARETATA » 01 Окт 2009, 21:41

Къде си бе driver,изпълзя от мишата си дупка :lol: За различните нива са необходими различни габарити.Да има колеги с наднормено тегло,но тези които служат знаят защо е така,а за теб гледай си там Предприятието и не се коси за нас :mrgreen:
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Нестандартни мнения за нас

Мнениеот osata » 01 Окт 2009, 23:33

driver написа:Благодаря ти за толерантността,тъй нехарактерна за хора от твоя бранш.Нищо лично към никого,този пост е просто...едно мое непретенциозно мнение :?


Драйвър, преди години скачах от място 2,60, правих чисти 10 лицеви на една ръка, бягах.... докато се .... и аз не знам, в един момент куп проблеми един по един ме нападнаха - в момента съм доста отслабнал, дето се казва гащите ми падат, нормативите пак ще ги покрия, но проблемите оставят отпечатък. Никога няма да бъда като преди, въпреки че съм млад. Не знаеш тези служители какво са преживяли....

Писнало ми е от безсмислени квалификации и дори обиди - нормално от десетки хиляди служители да има и дебели, и слаби, и ниски и т.н., а при това обществено отношение и държавно заплащане - какви да са?
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Нестандартни мнения за нас

Мнениеот фиеста » 02 Окт 2009, 00:31

Не си струва, няма да разбере... Сигурно от много седене зад волана го болят хемороидите и за това е вечно кисел. Сещам се къде да го пратя да го излекуват, ама не е прилично да го кажа. :lol:
фиеста
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 219
Регистриран на: 26 Авг 2009, 17:44

Re: Нестандартни мнения за нас

Мнениеот PAOLON » 03 Окт 2009, 12:30

фиеста написа:Сещам се къде да го пратя да го излекуват, ама не е прилично да го кажа.
В Анадола ,веднага,но ако е гърчав няма да го харесат. :lol: :mrgreen: :D
Някои хора са като 1 стотинка. Двулицеви са и не струват нищо.
PAOLON
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 522
Регистриран на: 24 Авг 2009, 20:17

ПредишнаСледваща

Назад към Другите за нас

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта