Отечествен фронт

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Отечествен фронт

Мнениеот rescue » 27 Дек 2009, 17:02

Нощно дежурство със служители от 4-то РПУ в София

http://www.vbox7.com/play:d8eeb431&al=1&vid=4889606

http://www.vbox7.com/play:254f3cd4&al=1&vid=4889606
rescue
Нов
Нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: 14 Сеп 2009, 22:36
Местоположение: Варна

Re: Отечествен фронт

Мнениеот BARETATA » 27 Дек 2009, 17:09

С колегата Филип Вълев,заедно работехме в 04 РУ.Той не е в системата вече,не съм се чувал и не знам дали го възстановиха.Уволниха го,ако помните случая,когато той простреля със стоп патрон един криминално проявен при проверка.Не знам как са нещата с него,отдавна не поддържаме връзка.Иначе ще питам ,имам доста приятели все още там , да видя какво е станало с него.
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Отечествен фронт

Мнениеот cz75bdpolice » 28 Дек 2009, 16:58

BARETATA написа:С колегата Филип Вълев,заедно работехме в 04 РУ.Той не е в системата вече,не съм се чувал и не знам дали го възстановиха.Уволниха го,ако помните случая,когато той простреля със стоп патрон един криминално проявен при проверка.Не знам как са нещата с него,отдавна не поддържаме връзка.Иначе ще питам ,имам доста приятели все още там , да видя какво е станало с него.

Чувал съм за случая.Преди няколко години бях командирован и работихме с няколко колеги в 04 РПУ за около 4 или 5 дни,но колегата не го познавам лично.Спомням си само един колега,който тогава беше КО прякора му беше името на един американски екшън-герой ако се сещаш за кой ти говоря.
,,СТРАХЛИВЕЦЪТ УМИРА ВСЕКИ ДЕН,А СМЕЛИЯ-САМО ВЕДНЪЖ,,-ДЖОВАНИ ФАЛКОНЕ
http://www.youtube.com/watch?v=pMG8SN4Kzug
cz75bdpolice
Полицай
Полицай
 
Мнения: 175
Регистриран на: 29 Сеп 2009, 11:21

Re: Отечествен фронт

Мнениеот SFS » 28 Дек 2009, 20:36

Тема с гнусно име..
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Отечествен фронт

Мнениеот Lord » 28 Дек 2009, 21:11

SFS написа:Тема с гнусно име..


:lol: от "Отечество" или от "Фронт" ти се повдига, или от коктейла им?! :lol: Стони, стегни се, това е просто популярен израз и нищо повече... ;) :D
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Отечествен фронт

Мнениеот BARETATA » 28 Дек 2009, 21:32

cz75bdpolice написа:
BARETATA написа:С колегата Филип Вълев,заедно работехме в 04 РУ.Той не е в системата вече,не съм се чувал и не знам дали го възстановиха.Уволниха го,ако помните случая,когато той простреля със стоп патрон един криминално проявен при проверка.Не знам как са нещата с него,отдавна не поддържаме връзка.Иначе ще питам ,имам доста приятели все още там , да видя какво е станало с него.

Чувал съм за случая.Преди няколко години бях командирован и работихме с няколко колеги в 04 РПУ за около 4 или 5 дни,но колегата не го познавам лично.Спомням си само един колега,който тогава беше КО прякора му беше името на един американски екшън-герой ако се сещаш за кой ти говоря.


Знам го,познавам го - Рамбо . Няма да му споменавам името... Заедно и с него сме работили и този колега беше от нашия взвод тогава.
Последна промяна BARETATA на 28 Дек 2009, 22:17, променена общо 1 път
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Отечествен фронт

Мнениеот Sir Humphrey » 28 Дек 2009, 22:14

Изображение

Кимон Георгиев
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: Отечествен фронт

Мнениеот Lord » 28 Дек 2009, 22:20

:roll: Кимон?! :roll: Звучи ми, като Тимон от Цар Лъв. Имат ли някакъв род? ;) Шегувам се Сър, дъщеря ми откак е излязъл филма упорито отказва да нарича суриката Тимон и винаги казва "Кимон и Пумба", въпреки, че отдавна говори отлично. :lol: Моля за извинение. :oops: :) Та какво да К. Георгиев? :idea:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Отечествен фронт

Мнениеот Sir Humphrey » 28 Дек 2009, 22:40

Отечественият фронт възниква първоначално като коалиция на широка антифашистка основа по инициатива на БРП(комунисти) през 1942 г. На 9 септември 1944 Отечественият фронт извършва Деветосептемврийския преврат и обявява война на Германия. Правителството, ръководено от Кимон Георгиев („Звено“), незабавно подписва примирие със Съветския съюз и се включва във войната срещу Нацистка Германия. Страната е обявена за "народна република" след референдум на 15 септември 1946 г.
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: Отечествен фронт

Мнениеот BARETATA » 28 Дек 2009, 22:43

Къде отиде ти бе човек :D .Както и да е ,хубави предавания стават от "Отечествен Фронт".
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Следваща

Назад към Другите за нас

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron