Медийни интерпретации или откровени манипулации

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Медийни интерпретации или откровени манипулации

Мнениеот clearly » 08 Май 2012, 15:35

Вчера чета из пресата това тук http://www.dnes.bg/crime/2012/05/06/rus ... -si.158081 Мнението ми в друга тема .Днес чета>
http://www.standartnews.com/krimi/cheng ... 47772.html и ми се струва,че основната причина е стресът .Въпросът ми освен психотест на който ще ви подлагат два пъти в годината , ще има ли задължително събеседване пак на определен период с психоаналитик и психотерапевт?
Аватар
clearly
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 715
Регистриран на: 01 Яну 2012, 19:08

Re: Нелицеприятните факти 1:1

Мнениеот m-r_Vekilski » 11 Май 2012, 00:35

clearly написа:Вчера чета из пресата това тук http://www.dnes.bg/crime/2012/05/06/rus ... -si.158081 Мнението ми в друга тема .Днес чета>
http://www.standartnews.com/krimi/cheng ... 47772.html и ми се струва,че основната причина е стресът .Въпросът ми освен психотест на който ще ви подлагат два пъти в годината , ще има ли задължително събеседване пак на определен период с психоаналитик и психотерапевт?

Да, ще има!!!
На всяко тримесечие ........с clearly !
771 -"1300 години България" Изображение
Изображение
собственик на "кухиятЪ крак"
Аватар
m-r_Vekilski
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 523
Регистриран на: 04 Сеп 2009, 18:03

Re: Нелицеприятните факти 1:1

Мнениеот Lord » 12 Май 2012, 13:59

Векилки е прав! Макар и седнал. Добрата новина е, че ще заплащаме само пътните на психоаналитиците, психотерапевтите и психиатрите, останалото си поема от данъкоплатците.

Хайде сега престани да ми цапаш темичката, Кл.! :!:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Нелицеприятните факти 1:1

Мнениеот clearly » 12 Май 2012, 14:33

Lord написа:Векилки е прав! Макар и седнал. Добрата новина е, че ще заплащаме само пътните на психоаналитиците, психотерапевтите и психиатрите, останалото си поема от данъкоплатците.

Хайде сега престани да ми цапаш темичката, Кл.! :!:

А добър ден Лорд .Факт е ,че професията ви е стресирана и при някой психиката им не издържа и се срива .Следствие на което за да не четем подобни новини,ви попитах съвсем човешки нещо което не смятам ,че е тайна. Та уважами ,би ли ми споделил с какво съм зацапала темичката ти??
Аватар
clearly
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 715
Регистриран на: 01 Яну 2012, 19:08

Re: Нелицеприятните факти 1:1

Мнениеот MaverickBg » 12 Май 2012, 18:55

clearly написа:
Lord написа:Векилки е прав! Макар и седнал. Добрата новина е, че ще заплащаме само пътните на психоаналитиците, психотерапевтите и психиатрите, останалото си поема от данъкоплатците.

Хайде сега престани да ми цапаш темичката, Кл.! :!:

А добър ден Лорд .Факт е ,че професията ви е стресирана и при някой психиката им не издържа и се срива .Следствие на което за да не четем подобни новини,ви попитах съвсем човешки нещо което не смятам ,че е тайна. Та уважами ,би ли ми споделил с какво съм зацапала темичката ти??

Аз пък мога да кажа, че проблем с психиката може да има при всяка професия, не само при полицаите. А това, че се случват грешки и инциденти не винаги се дължи на проблеми с психиката, а от това, че всички сме хора, не роботи.
По - добре да мълчиш и да изглеждаш като идиот, отколкото да проговориш и разсееш всички съмнения.
Аватар
MaverickBg
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 250
Регистриран на: 17 Авг 2011, 20:08
Местоположение: Варна

Re: Нелицеприятните факти 1:1

Мнениеот малкия » 12 Май 2012, 22:17

clearly написа:
Lord написа:Векилки е прав! Макар и седнал. Добрата новина е, че ще заплащаме само пътните на психоаналитиците, психотерапевтите и психиатрите, останалото си поема от данъкоплатците.

Хайде сега престани да ми цапаш темичката, Кл.! :!:

А добър ден Лорд .Факт е ,че професията ви е стресирана и при някой психиката им не издържа и се срива .Следствие на което за да не четем подобни новини,ви попитах съвсем човешки нещо което не смятам ,че е тайна. Та уважами ,би ли ми споделил с какво съм зацапала темичката ти??


Извинявам се, че се намесвам, но само в този постинг правописните грешки са поне пет.
(Не броя стилистичните, нито техническите. Нито това, че интервал се оставя след, а не пред препинателния знак.)
Не знам как е според Lord, но според мен дори само това си е зацапване.
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: Нелицеприятните факти 1:1

Мнениеот clearly » 12 Май 2012, 22:51

MaverickBg написа:
clearly написа:
Lord написа:Векилки е прав! Макар и седнал. Добрата новина е, че ще заплащаме само пътните на психоаналитиците, психотерапевтите и психиатрите, останалото си поема от данъкоплатците.

Хайде сега престани да ми цапаш темичката, Кл.! :!:

А добър ден Лорд .Факт е ,че професията ви е стресирана и при някой психиката им не издържа и се срива .Следствие на което за да не четем подобни новини,ви попитах съвсем човешки нещо което не смятам ,че е тайна. Та уважами ,би ли ми споделил с какво съм зацапала темичката ти??

Аз пък мога да кажа, че проблем с психиката може да има при всяка професия, не само при полицаите. А това, че се случват грешки и инциденти не винаги се дължи на проблеми с психиката, а от това, че всички сме хора, не роботи.

MaverickBg малко или много стрес има при всички професии .При някой е по -малък при други е повече.И мога да ти кажа ,че според проучване и то на Американска психологическа асоциация, на най- голям стрес са подложени полицаите, ,пожарникарите, журналистите ,лекарите и т.н Едва ли има други като полицаите които са 24 часа на разположение и в нито един момент не знаят какво може да се случи .Напрежението е факт Изложени сте на ежедневни рискове и при някой ситуации животът на хората зависи изцяло от вас.Изброеното от мен няма как да не ви държат в постоянни тревоги и напрежение от което следва,че при вашата професия стреса е доста по- голям дори и от лекарите и другите професии.Несигурността на работното място също води до стрес .Кризата тоже.
Аватар
clearly
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 715
Регистриран на: 01 Яну 2012, 19:08

Re: Нелицеприятните факти 1:1

Мнениеот truna » 13 Май 2012, 09:34

Това че си полицай не означава автоматично че си добър човек, спомнете си филма полицая маниак :D ...
А това че не си полицай, не означава че си лош човек..

Има ги всякакви, и за това има закони, и всеки български гражданин отговаря през закона за криминалните деяния..
А самият закон определя кое е криминално деяние и кое не е..
Това да седнеш да се наливаш с алкохол на обществено място, в Бг не е престъпление... не зависимо дали си в униформа или не...

Но да управляваш автомобил след като си пил, това вече е противозаконно.....
Както някой беше казал по нагоре не трябва да се съди без доказателства, още повече че можеш да вгорчиш живота на някой...

Както казваме ние от ********* Грешната информация води до грешни заключения, а грешните заключения до грешни ответни действия.....
така че е вярно да разполагаш с вярната информация... :D :D
truna
Нов
Нов
 
Мнения: 10
Регистриран на: 12 Май 2012, 07:38

Re: Нелицеприятните факти 1:1

Мнениеот clearly » 13 Май 2012, 15:34

Тоя ваш колега http://www.standartnews.com/krimi/specp ... 48451.html не е бил по служба,а е отишъл да пирува .Следователно е длъжен да спазва правилата на заведението.И ако беше оставил да го проверят както всички други посетители ,нямаше да се стигне до инцидента.
Аватар
clearly
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 715
Регистриран на: 01 Яну 2012, 19:08

Re: Нелицеприятните факти 1:1

Мнениеот MaverickBg » 13 Май 2012, 17:01

clearly написа:Тоя ваш колега http://www.standartnews.com/krimi/specp ... 48451.html не е бил по служба,а е отишъл да пирува .Следователно е длъжен да спазва правилата на заведението.И ако беше оставил да го проверят както всички други посетители ,нямаше да се стигне до инцидента.

Няма да се съглася с теб. Един въпрос - ти била ли си там, видяла ли си какво е станало точно?Една истина понякога има повече от една страна. Като знам манталитета на охраните по дискотеките, нищо чудно първо те да са предизвикали скандала. А и защо да не ходи по заведения, след като не е на работа или дежурен?
По - добре да мълчиш и да изглеждаш като идиот, отколкото да проговориш и разсееш всички съмнения.
Аватар
MaverickBg
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 250
Регистриран на: 17 Авг 2011, 20:08
Местоположение: Варна

Следваща

Назад към Другите за нас

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта