Що е то цензура и има ли почва у нас?!

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Що е то цензура и има ли почва у нас?!

Мнениеот slaron » 29 Ное 2009, 14:52

BLACKJ написа:Привет и от мен - Админ,моля напрай ма мудиратур :lol: мноо та моля.....Тугаз ша видят те ко му са вика търкани,изтривания на кир ливи рабути и тем подобни - само ми дай правуту да търкам баси :roll: - без значение ко - можи и дамски гърбуве у краин случай :lol:


:shock: :shock: Аййй, завалията, въх! :o Той не бил МУДИ...ратур?!?! Леле! :shock: :lol: :lol: :mrgreen:
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: Що е то цензура и има ли почва у нас?!

Мнениеот Добро Утро » 01 Дек 2009, 20:31

.....нека сме снисходителни...и го наречем редактиране, а не цензуриране... ;) ;) ;) пък и редакторството си е своево рода изкуство...мдааа... :lol: :lol: :lol: нали така...??? :lol: :lol: :lol:
Аватар
Добро Утро
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 417
Регистриран на: 02 Окт 2009, 21:37

Re: Що е то цензура и има ли почва у нас?!

Мнениеот малкия » 01 Дек 2009, 22:49

Дам - изкуство е...
Що е телеграфен стълб? Редактиран бор... :D
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: Що е то цензура и има ли почва у нас?!

Мнениеот BLACKJ » 04 Дек 2009, 23:37

Добро Утро написа:.....нека сме снисходителни...и го наречем редактиране, а не цензуриране... ;) ;) ;) пък и редакторството си е своево рода изкуство...мдааа... :lol: :lol: :lol: нали така...??? :lol: :lol: :lol:

Ой Добрютрю :lol: ,что же вам не понравилось ? -,а мдаааа "своево рода" искусства,ну что я надеюось,что вы и вашем снизхождении устают об нами горькое чувство на сожалению по пропадавшим мечтьй о по лучшей и по-высокий стандарть жизнь... :lol: Оффф ни знам дали нейди съм изръсил по-голяма простотия от тази,ама цензурата си е цензура с главно "С" - ма пък и аз димек я ещЧО ни сам мудиратор бре що тъй и ся кък да трия а?
"Живей Днес,защото Вчера няма да се върне,а Утре може и да няма!!!"
НЕ СЪМ ОТ ВЧЕРА!!!

http://www.vbox7.com/play:9fb723f4 - в памет на загиналите колеги
ОЧАРОВАНИЕТО ОТ ЗНАНИЕТО Е В НЕЗНАНИЕТО!!!
Аватар
BLACKJ
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 289
Регистриран на: 22 Авг 2009, 16:28
Местоположение: Щ+Щ

Re: Що е то цензура и има ли почва у нас?!

Мнениеот slaron » 05 Дек 2009, 01:17

BLACKJ написа:
Добро Утро написа:.....нека сме снисходителни...и го наречем редактиране, а не цензуриране... ;) ;) ;) пък и редакторството си е своево рода изкуство...мдааа... :lol: :lol: :lol: нали така...??? :lol: :lol: :lol:

Ой Добрютрю :lol: ,что же вам не понравилось ? -,а мдаааа "своево рода" искусства,ну что я надеюось,что вы и вашем снизхождении устают об нами горькое чувство на сожалению по пропадавшим мечтьй о по лучшей и по-высокий стандарть жизнь... :lol: Оффф ни знам дали нейди съм изръсил по-голяма простотия от тази,ама цензурата си е цензура с главно "С" - ма пък и аз димек я ещЧО ни сам мудиратор бре що тъй и ся кък да трия а?


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Оййй, МУДИратирю, я палучила шокинг из ваших глибоких мисли о жизне... :lol: :lol: :lol:
И аз сътворих нек`ва дивотия, ама добре, че още ни съ те укичили с МУДИ...раторски ранг!!! :lol: :lol: :mrgreen:
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Предишна

Назад към Другите за нас

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта