Ние за форумите...

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Ние за форумите...

Мнениеот Old Cops » 29 Май 2014, 20:35

Lord написа:За твое огромно съжаление линка ми в дружеския ни и колегиален форум police.ba4ka.com си стои непокътнат. Към колегата MasterCop изпитвам най-нормални колегиални, че дори и дружески чувства. Ако ти и някои други не сте забелязали в подписа ми там има линк към този форум и никога нито той, нито друг от екипа на police.ba4ka.com не са ми правили забележка или предприемали друго действие по този повод.

Предупредих няколко пъти и сега е за последен път: Ще изтрия всяко мнение, съдържащо несправедлива или обидни квалификации по адрес на колеги, които не са регистрирани при нас.

Може да коментирате други форуми, сайтове или блогове, но без обидни квалификации. Казах!


За моя радост мнението ти не е изтрито ;) и дано така да бъде.За това се борим да ги научим в police.ba4ka. на колегилност и уважение към другите колеги и форуми.Избягвам обидните квалификации и коректно съм написал "баламурник".Чичко Гугъл ми подсказа точната дума - 'някой, който не разбира от дадена работа' . За мен и не само за мен,MasterCop не разбира от администрация на сайт и това го отчетоха всички,които спряха да пишат в ba4kata и сайта замря.Избяга и единствения точен адмнистратор Белята.
Не си прав,че MasterCop не е регистриран в сайта ;) Ако някой се чувства по някакъв начин обиден,може да влезе да се възползва от свободно дадената трибуна да се защити.
Вие двамата с Осата посещавате и пишете в ba4kata. Пичове сте и думата колега за вас значи нещо.Радва се също,че покрай теб и Осата,MasterCop ще се начуи как се администрира сайт и може след време нещата в police.ba4ka. да потръгнат :lol:
Знам,че си Началник и е редно да ни спечеш малко,но знам,че си интелигентен човек и ще ни разбереш.
Благодаря за разбирането!
Old Cops
Нов
Нов
 
Мнения: 26
Регистриран на: 16 Апр 2014, 08:02

Re: Ние за форумите...

Мнениеот policeofficer » 29 Май 2014, 21:13

Аз пък съм Генерал! :D
Да използвам случая, да припомня на Лорд за един общ познат - С.Момчев. ...., та,... "възпитават" задържан колеги от 7-мо, а оня се смее. Те продължават, оня не спира да се сме. Ти що се смееш бе, след толкоз "възпитание" ? .... питат го. Оня се смее и им казва - това вашето не е "възпитание", мен ме е "възпитавал" Момчев от 8-мо бе....хахахха, и продължи да им се присмива.

Та, за форумите - слушайте Лорд, за да не вика Момчев... или мен. :D
policeofficer
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 223
Регистриран на: 05 Юли 2012, 18:57

Re: Ние за форумите...

Мнениеот Човек » 27 Дек 2014, 16:57

Предупреждавам всички преди да отворят линка да внимават да не повърнат!
Дакота,чети колега какво става тук и внимавай да не се издрайфаш http://www.police.ba4ka.com/viewtopic.p ... 7&start=85
Великия администратор MasterCop е решил да съживява умрелия сайт police.ba4ka.com и са се затъжили за теб :D
Чети и се радвай,че смени сайта с друг,където няма простия,няма смърдели и няма воня на простащина.
Знам,че няма да ми отговориш,но свиркай си :D знам,че ще прочетеш написаното.
Весели празници на всички колеги. Специални поздрави за колегите dakota_,Lord,Osata и dsuzunov. Живи, здрави до година,догодина,до Амина!
Човек
Нов
Нов
 
Мнения: 23
Регистриран на: 16 Апр 2014, 16:56

Re: Ние за форумите...

Мнениеот Old Cops » 28 Дек 2014, 11:45

Край на предупреждението :lol: Мастера се потопи в го_ната и разчисти помията Един поздрав за админите на police.ba4ka.com :mrgreen:


Линка към видеото е изтрит, защото е обиден, сам по себе си, като от колега към колега, освен това е и крайно неуместен, предвид станалата трагедия, а и предвид светлите празници, които се празнуват в момента.
- Lord!
Old Cops
Нов
Нов
 
Мнения: 26
Регистриран на: 16 Апр 2014, 08:02

Re: Ние за форумите...

Мнениеот dsuzunov » 28 Дек 2014, 14:45

Ейй...много гнусно бе!
Я нещо в памет на загиналия колега:

Близо до Александрополис

Близо до Александрополис - тежка зима.
От сняг е подгизнала казармата
Писмата ти вече не идват толкова често
и аз ревнувам от старите войници, които си тръгват.

Службата (на границата) е чест, не наказание.
Но на мен все едно наказанието ми сложи ти.
Разделихме се и службата стана
моя присъда за цял живот

Близо до Александрополис - труден Април.
И не ми пращаш никакво съобщение вече.
Един войник, от любовта предаден,
все едно че е в битка победен.
Димитър Узунов - БНТЛ Пловдив
Аватар
dsuzunov
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 701
Регистриран на: 01 Окт 2009, 17:18
Местоположение: Пловдив

Re: Ние за форумите...

Мнениеот dakota_ » 28 Дек 2014, 16:30

В памет на всички загинали колеги по време на изпълнение на служебните задължения!

dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Ние за форумите...

Мнениеот малкия » 28 Дек 2014, 17:46

Уважаеми колеги,
Във връзка с решение на УС на СФСМВР се обръщаме към Вас с молба за включването Ви в благотворителна кампания за набиране на средства, които ще предадем на семейството на загиналия при охрана на държавната граница, в близост до с. Горно Ябълково , колега Асен Василев Асенов .
СФСМВР винаги е проявявала синдикална солидарност, а в случая и професионална такава и е подпомагала семейства на служители или колеги, пострадали при изпълнение на дълга си.
Нека още веднъж докажем, че „Заедно можем повече“!
Кампанията ще приключи на 30.01.2015г.
Набраните средства ще бъдат сумирани и публикувани ежеседмично на сайта на СФСМВР и фейсбук страниците на Федерацията.
Сметката, по която можете да превеждате средства е:
BG35UBBS80021014037240
Kод: UBBSBGSF
Банка: ОББ
Титуляр на сметката е СФСМВР
Изрично изписвайте основанието - "Помощ за семействoтo на Aсен Асенов".
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Предишна

Назад към Другите за нас

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта