Ние за форумите...

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Ние за форумите...

Мнениеот SYNOPTIK » 15 Мар 2010, 22:26

Fenomenalen написа:Гледах централните емисии новини, в които вкупом икномически, социологически, маркетингови и прочие специалисти след поръчка от правителството се произнесоха, че държавните служители вредяли на развитието на бизнеса и щели да вкарат България в още по-голяма криза ако не им бъдат орязани разходите. По Нова телевизия еврокомисар Георгиева призова правителството да не се поддава на популистки решения и да пръска излишни пари за бюджетните служители.
Натиска и дезинформацията по всички медии ще се увеличава, за да се поддържа в гражданите мнение, че бюджетните служители са излишни и в тежест на бедната държава.
Предлагам, за да спрем да тежим на държавната шия да се извършат следните реформи:
Поделенията на пожарната да се ликвидират - това са едни любители на топлината, които само гасят пожари и с нищо не спомагат за прохладата през горещото лято. Да не забравяме и глобалното затопляне...
Гражданска защита - ами, че тя с какво помага на гражданите освен, че през зимата и бурите преправя пътищата. Да не забравяме глобалното затопляне, ще забраним снега до следващата зима и ще спестим парите за заплати на тази структура. А и при наводнения и земетресения ще спим спокойно - т. е без гащи, защото ББ ще ни пази зорко.
Службите за издаване на документи са абсолютно излишни - ами, че България е едно голямо село, както се пее в песента на Ивана всички се знаем и е излишно да функционират. И без това всеки втори българин носи звучното име Айвън, Дейниъл, Роксана, Никол и прочие...
И какви са тия глезотии - Академия на МВР и школи към нея - да се закрият. Колко безработни агрономи, еколози, мърчандайзери, провайдъри и прочие чуждици има на пазара на труда. Няма нужда да се обучават кадрите на МВР, защото след като правителството насажда мнение сред обществото, че те нищо не правят, защо трябва държавата да харчи излишни пари, за да ги учи да не правят нищо?!!! Това българина го може и без да го учат...Дори децата от предаването на Бате Енчо знаят, че щом искат да са полицаи, ще станат без много усилие и то веднага...
Службите КОС да работят като либерализират режима на притежание на огнестрелно и всякакво оръжие - така като се съкрати полицията хората ще се пазят като в Дивия Запад и най - важното ще спестим пари.
СОД - каква е ползата при толкова охранителни и застрахователни компании, като се закрият ще има поле за частния бизнес и предприемачеството, така че какво чака още правителството ами не ги закрива?!!!
Експертите / БНТЛ /- абсолютно излишни - всички гледаме Хорейшо / От местопрестъплението / и не сме видяли български експерт да каже на местопрестъпление - този конец е от меронисова вълна, остригана в Иран, преработена в Турция, продадена в Испания и купена от Иван Петров от с.Челопечене...Така де какви специалисти са нашите експерти....
Гранична полиция - излишна след приемане на Турция, Русия, Украйна и Грузия в Европейския съюз. Е какво чака още ЕС ами не ги приема?
Дознателите са ми най-излишни - повечето са юристи и работят за няколко пъти по-ниски заплати отколкото биха взимали в съдебната система или като адвокати. Че и компютри си купували, принтери, тонери и хартия нямали... Да ги махат и прокуратурата като образува дознания да си ги работи сама така ще се спестят пари от заплати за дознатели.
Полицеските инспектори - абе кой иска да вижда униформени там, където живее и на кражбите пречат, и жалбите на комшията обработват, че съм слушал силно музика. Ще слушам я, няма РИ да ми каже колко силно да пускам кючеците...
Патрулно - постова дейност - ей тия за какво са - само хабят бензин, голяма работа, че го плащат от джоба си... Най - много да хванат някой с наркотици, да разтърват пияните, които се бият в кръчмата, че и забележка ще ми правят ако набия жената. Ще я бия както искам, а тях да ги махат, за да спестим пари.
КАТ - една гума и да ги изтрият - и без това не са популярни сред хората, ами че и акт ми написаха, че карам пиян и без книжка, за кви се мислят?... Знаят ли кой съм аз?... Знаят ли кой познавам? Всичките ще ги уволня като си пийна....
Извинявам се на всички излишни служби, които съм пропуснал...
Да останат в МВР само Началниците, служебните коли и шофьори на началниците, всички, които се занимават с отчетност / прословутата статистика / и охраната на господин Министъра, която го пази от всенародната любов...
С уважение : Кадровика

Това е отношението на ръководството на МВР към редовите служители, затова има смисъл от протеста....


Назаем от www.police.ba4ka.com-автор:Fenomenalen
Ако изобщо не се движиш, оковите почти не се усещат.
Щастието е единственото нещо, което при делене се умножава.
Аватар
SYNOPTIK
PoliceBG
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 18 Авг 2009, 14:41
Местоположение: София Завинаги един от ВАС

Re: Ние за форумите...

Мнениеот osata » 14 Апр 2014, 22:45

Често четях и все още чета форумът police.ba4ka.com, но напоследък виждам едно.....как да го нарека, търсене на провокатори, който целял прехвърляне на потребители към други форуми щял да получи бан и какви ли не още.... щуротии.
Всъщност цялата "дандания" е заради напускането на Дакота от форума, и не знам всъщност знаят ли, че той пише тук. Като попрочетох доста по темата, си изясних доста неща.
Дакота, сянката ти още броди там :mrgreen:
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Ние за форумите...

Мнениеот PAOLON » 15 Апр 2014, 22:15

osata написа:и не знам всъщност знаят ли, че той пише тук.

Някой знаем. ;)
Някои хора са като 1 стотинка. Двулицеви са и не струват нищо.
PAOLON
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 522
Регистриран на: 24 Авг 2009, 20:17

Re: Ние за форумите...

Мнениеот Old Cops » 16 Апр 2014, 08:28

osata написа:Често четях и все още чета форумът police.ba4ka.com, но напоследък виждам едно.....как да го нарека, търсене на провокатори, който целял прехвърляне на потребители към други форуми щял да получи бан и какви ли не още.... щуротии.
Всъщност цялата "дандания" е заради напускането на Дакота от форума, и не знам всъщност знаят ли, че той пише тук. Като попрочетох доста по темата, си изясних доста неща.
Дакота, сянката ти още броди там :mrgreen:


Колега,прав си,сайта police.ba4ka.com е най-цензурирания сайт.
Превърнали са сайта в "ЕТ",има някакъв админ MasterCop,който се изживява като велик администратор и трепери някой да не напише нещо за друг сайт да отклонява потребители.Изгяга админа Белята,защото не е съгласен с простотиите на Мастера.Има и една цивилна гарга за админ Наката,той плаща за сайта и с Мастера налагат яка цензура.Мастера постоянно си налага мненията и изпраща предупрежедения за банн.
Колегата Дакота добре ги заряза след поредните гаври с него от Мастера и Наката.Тук при вас е свободен сайт,ще се пише тук и ще се казват свободно мнения,не някой да ме цензурира и да се прави на велик администратор.Скоро ще останат само двамата админи в сайта police.ba4ka.com и ще си чатят :mrgreen:
Old Cops
Нов
Нов
 
Мнения: 26
Регистриран на: 16 Апр 2014, 08:02

Re: Ние за форумите...

Мнениеот NANIOX » 16 Апр 2014, 14:21

PAOLON написа:
osata написа:и не знам всъщност знаят ли, че той пише тук.

Някой знаем. ;)


Знаем, знаем ;) .... То нали и ние сме тук :)
Който иска,може.Който казва че не може,не иска.

http://www.youtube.com/watch?v=fag9c50wJE0

http://www.vbox7.com/play:02526cce
Аватар
NANIOX
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 667
Регистриран на: 26 Авг 2009, 21:18
Местоположение: Смолян

Re: Ние за форумите...

Мнениеот dakota_ » 16 Апр 2014, 15:19

NANIOX написа:
PAOLON написа:
osata написа:и не знам всъщност знаят ли, че той пише тук.

Някой знаем. ;)


Знаем, знаем ;) .... То нали и ние сме тук :)


Благодаря ви,че сте тук :) Тук има и кръчма,може и по питие да изпием и да си похортуваме по общи теми :D
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Ние за форумите...

Мнениеот Човек » 16 Апр 2014, 17:11

Old Cops написа:
osata написа:Често четях и все още чета форумът police.ba4ka.com, но напоследък виждам едно.....как да го нарека, търсене на провокатори, който целял прехвърляне на потребители към други форуми щял да получи бан и какви ли не още.... щуротии.
Всъщност цялата "дандания" е заради напускането на Дакота от форума, и не знам всъщност знаят ли, че той пише тук. Като попрочетох доста по темата, си изясних доста неща.
Дакота, сянката ти още броди там :mrgreen:


Колега,прав си,сайта police.ba4ka.com е най-цензурирания сайт.
Превърнали са сайта в "ЕТ",има някакъв админ MasterCop,който се изживява като велик администратор и трепери някой да не напише нещо за друг сайт да отклонява потребители.Изгяга админа Белята,защото не е съгласен с простотиите на Мастера.Има и една цивилна гарга за админ Наката,той плаща за сайта и с Мастера налагат яка цензура.Мастера постоянно си налага мненията и изпраща предупрежедения за банн.
Колегата Дакота добре ги заряза след поредните гаври с него от Мастера и Наката.Тук при вас е свободен сайт,ще се пише тук и ще се казват свободно мнения,не някой да ме цензурира и да се прави на велик администратор.Скоро ще останат само двамата админи в сайта police.ba4ka.com и ще си чатят :mrgreen:


Абе сайта police.ba4ka.com го пишете "ЕТ - в ликвидация " :lol: Толкова велик администратор е останал,че ще се администрират с другия велик администратор :lol:
Дакота и колегите на които им писна от простотията на администраторите затвориха сайта и обявиха ликвидацията му.Влизат още някои заблудени,но скоро ще разберат,че няма смисъл. Докарали са го до там,че заплашват колега дръзнал да пише нещо за сайта тук,че ще го баннат и изгонят :lol:
Човек
Нов
Нов
 
Мнения: 23
Регистриран на: 16 Апр 2014, 16:56

Re: Ние за форумите...

Мнениеот osata » 16 Апр 2014, 18:34

По принцип, не съм мисли, че някога е имало съревнование между двата форума.
Аз, както и други потребители и модератори сме писали в другия сайт също,
но пък оттам от админите и модератори, никой не е писал тук, или поне под същото си име.
Между двата форума има една разлика - този тук е на безплатна платформа, не струва и 1 ст на година, както и не докарва от банерчета и е 1 ст на година.
Домейните .com струват 17 лв годишно, но пък банерите докарват някакви "стотинки". Ако си имал много активен форум и започнеш да виждаш разликата надолу, тогава вече това е "загуба".
Така че дразнението на някои хора, дали цивилни, дали не, няма значение, може би се дължи на финансово отношение. Което пък е адски смешно.
А това го пиша, защото ми е много забавно като чета в ба4ка цитирам "един друг форум". Не може ли да напишат фрии.бг, нали каузата е еднаква?
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Ние за форумите...

Мнениеот Lord » 16 Апр 2014, 19:22

Към упражняващи се по темата за форума Бачка - на първо време премествам мненията ви в по-правилната тема, с извинение към моя приятел osata. :P

На второ място искам да споделя, че съм участник и в двата форума, отдавна, като и в двата нямам проблем с комуникацията с потребители и администриращ екип /предпочитам думата "участници във форум"/.

И на последно място - екипа администриращ този форум тук няма никакво намерение да влиза в някакви междуфорумни войни, независимо дали са инспирирани от колеги или граждани, защото е глупаво, безсмислено и никому ненужно, затова моля всеки да пише и коментира всичко и всеки, но да спазва рамките на добрия тон и толерантното отношение, което е и част от правилата на настоящият форум! Моля не забравяйте, че тук има възможност да чете всеки и всички, нека продължим да демонстрираме, че служителите в МВР са сериозни и интелигентни хора, за което предварително ви благодаря! ;)

Горното по никакъв начин не е цензура или пречка да изразявате цивилизовано своето мнение по какъвто и да е въпрос или тема. 8-)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Ние за форумите...

Мнениеот Човек » 16 Апр 2014, 19:32

osata написа:По принцип, не съм мисли, че някога е имало съревнование между двата форума.
Аз, както и други потребители и модератори сме писали в другия сайт също,
но пък оттам от админите и модератори, никой не е писал тук, или поне под същото си име.
Между двата форума има една разлика - този тук е на безплатна платформа, не струва и 1 ст на година, както и не докарва от банерчета и е 1 ст на година.
Домейните .com струват 17 лв годишно, но пък банерите докарват някакви "стотинки". Ако си имал много активен форум и започнеш да виждаш разликата надолу, тогава вече това е "загуба".
Така че дразнението на някои хора, дали цивилни, дали не, няма значение, може би се дължи на финансово отношение. Което пък е адски смешно.
А това го пиша, защото ми е много забавно като чета в ба4ка цитирам "един друг форум". Не може ли да напишат фрии.бг, нали каузата е еднаква?


И на мен ми е забавно как треперят в ба4ката да не се напише името на този сайт,ако някой го напише,веднага го трият и "великия" администратор Мастер пише форум предупрежедение,да не им избягат стотнките от сайта :lol: Егати тъпотията :lol:
Сега ще отправя форум предупреждения на оная си работа :mrgreen:
Може техните админи да не влизат в сайта,но Мастера чете какво пише тук и веднага има отговор от избягалия администратор ;) да се замажат нещата.
Колеги от транспортна казват,че Мастера е ибрикчия,покрай началниците се върти и лиже,иначе в сайта е велик.
Каузата е различна,за ба4ката каузата е да печели цивилния от посещения и банерчета във форума,а тук каузата е свобода на словото без налагане на мнения от админите и без цензура! Умните вече напускат ба4ката,няма да пълним гушата на някакъв цивилен с пари и да се гаврят с нас.
Човек
Нов
Нов
 
Мнения: 23
Регистриран на: 16 Апр 2014, 16:56

ПредишнаСледваща

Назад към Другите за нас

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта