Ние за форумите...

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Ние за форумите...

Мнениеот Lord » 21 Окт 2009, 20:39

osata написа:
Но аз вече никъде логика не търся, след като днес ми бе наложен бан в ба4ка. И както и там се опитах да кажа, някои хора много взеха да си вярват. Дреме ми, да са живи и здрави..... щеше да е интересно да публикувам "обидните квалификации и заплахи", ама нямам достъп.
обидна квалификация - "не се прави на ощипана мома" ( това разклати кораба )
а заплахата е повече от смешно да се нарече заплаха - изглежда в МВР работят големи пъзльовци. Да се стресира от ... мале мале, като се сетя ще падна.


Вие сте изгонен от този форум до 25 Окт 2009, 18:00.

Моля свържете се с администратора за повече информация.

Причина: Обидни квалификации и заплахи

Бан по IP адрес.


SYNOPTIK написа:Оса,там има хора с болни амбиции,които още не могат да преглътнат факта,че не са Първи !


BARETATA написа:Може би не е хубаво така да се говори,но никога не съм Уважавал другият Форум, ВТОРИЯТ , няма и да се регна там въобще.Гледам,че там има един "Тигър" с псевдоним "BARETATA",но искам да кажа,че това въобще не съм Аз.Единствено съм се регистрирал тук.Друго,който много си повярва без да има почва и багаж за това,мога да му кажа "Да ходи да се прегледа"........................... :evil: :lol:


SYNOPTIK написа:Аз уважавам всичко свързано с родното МВР,но има едни "прашинки",които не станаха Модератори тук/какви болни и дребни амбиции/,и се постараха да пооплюват PoliceBG !
Както се вижда,тук има място за всякакви коментари от всички служби,Синдикати,независимо от моментното състояние на някой от тях.
Не мога Аз да съм този,който да дава насока кое и как да става в МВР,нали !?
Още по-малко-да определям мнение,след еднолично мое одобрение...


Raptor написа:Честно казано в "онзи форум" нещата заприличаха на вътрешния, който заради един компютърджия от КИС е съсипан тотално!
С едно съм напълно съгласен, че има:
...има едни "прашинки",които не станаха Модератори тук/какви болни и дребни амбиции/,и се постараха да пооплюват PoliceBG !


Hammer написа:
osata написа:
PAOLON написа:
BARETATA написа:Толкова и е в час тоя Турчин...... :twisted: :twisted: :twisted:
А сега докажи, че нямаш сестра.



Но пък интересното е, че се чува как лицето казва "комшо" - или е добър монтаж без смисъл, тъй като скандал около него няма, или някаква простотия.

Но аз вече никъде логика не търся, след като днес ми бе наложен бан в ба4ка. И както и там се опитах да кажа, някои хора много взеха да си вярват. Дреме ми, да са живи и здрави..... щеше да е интересно да публикувам обидните квалификации и заплахи, ама нямам достъп.
обидна квалификация - "не се прави на ощипана мома" ( това разклати кораба )
а заплахата е повече от смешно да се нарече заплаха - изглежда в МВР работят големи пъзльовци. Да се стресира от ... мале мале, като се сетя ще падна.


Вие сте изгонен от този форум до 25 Окт 2009, 18:00.

Моля свържете се с администратора за повече информация.

Причина: Обидни квалификации и заплахи

Бан по IP адрес.


Ей Оса ти си с бан за една седмица а мен вечно ме баннаха още преди 7-8 месеца ,че е повече ама като им казваш истините боли ....


Raptor написа:Момчета, тая работа с "изгонването" /банването/ на неудобните потребители, не е съвсем "невинно занимание"! Без значение какъв им е мотива, ясно си личи намерението за узурпиране на "официалното становище" - т.е. няма значение какво и как се казва, а важното е кой го казва! Някои го правят от лични амбиции, други заради болестно маниакално пристрастяване към интернет-дискусиите - в крайна сметка резултатът е един и същи - определени хора се вживяват в ролята на институции!
Лошото е, че в повечето случаи не са най-разумните и най-инициативните!
Пример: от колко време им ревем за официално информиране чрез официален сайт? Резултатът - оплюване, баннване и т.н на "критикарите" и пускане на сайта след .... забележителните 6-8 месеца "къртовска работа"! Сега ако има кажеш: "След дъжд, качулка!" със сигурност пак ще те баннат! И никога няма да си признаят че преди 6-8 месеца тези, които "надавахме вой по проблема" сме били ОЧЕВАДНО прави!


Hammer написа:Raptor напълно си прав и се надявам с времето всичко да си дойде на място ама и аз като Осата съм голям песимист и май това време поне аз няма да го дочакам ....Вече мисля за пенсия .....Само 7 месеца ми трябват.


osata написа:Мене пък ми дреме колеги.....

Дали имам бан за 1 ден, 1 месец или вечно - аз там повече няма да пиша. В момента, в който мнението ми е неуважено и изтрито без да бъда уведомен за причината и въобще без да бъда уведомен, че е изтрито - това за мен е краят. Когато напиша дадено мнение, аз помня какво съм писал и се старая да не го пиша в други теми, а като е изтрито без мое знание..... аз не пиша от вчера във форума, какъв е проблема едно ЛС и готово. Ама да ми триеш второ мнение за няколко дни ( което установих, че е изтрито ) и то напълно нормалко мнение с някаква идея и т.н....

Мнението ми съдържаше лека критика, която продължих ако не се лъжа от предното мнение, точно за липсата на официален сайт като хората и най-вече липсата на ОФИЦИАЛНА информация в него. Не може всичко да се научава от медиите - грозно е. Точните ми думи бяха нещо от рода "посещаемостта на форума падна и малко хора вече влизат" - което беше РАЗШИФРОВАНО от админа като АНТИРЕКЛАМА. В последствие написах в едно мнение, поради причината, че предишно беше РЕДАКТИРАНО поради "наличие на лични обръщения", което ме озадачи, логично е във форума да се използват такива при дискутиране на мнения. Написах на Мастъркоп да не се прави на "ощипана мома" - което вече той е разчел като ОБИДНА КВАЛИФИКАЦИЯ. Следа като му написах "внимавай, не си оцелил човека..." - това бе разчетено като ЗАПЛАХА - е кажете ми, много страхливи полицаи имало, щом това приемат за заплаха...... Но така е, както установявам "банването" на колеги в ба4ка е нещо нормално - нещо изключително грозно. В последствие на ЛС админа ме уведоми, че правилата на форума вече били допълнени ли какво беше не помня..... с една дума, първо трием, после променяме и правилата - смешно.
Защо Синоптика не ме банва, като казах, че е нужен ОФИЦИАЛЕН ФОРУМ НА СФС МВР ? Може би, защото форума не печели от реклама? ;) Или може би защото когато човек вярва в дадена идея, той е готов да пожертва и нещо лично в нейния успех.....
Не ми се говори повече по тази тема, затворена страница е!!!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Ние за форумите...

Мнениеот Lord » 21 Окт 2009, 20:40

Sir Humphrey написа:директен copy-paste. Удивителните във вид на емотикон са мои и всеки чифт бележи начало и край на това, върху което искам да наблегна.

MasterCop написа:Колеги - все повече забележки виждам да се пишат по темите относно начина на прилагане на Правилата, да се обсъждат действията на екипа и да се афишират правата на словото на всеки! Това е основна българска черта - всеки да е баш-майстор и да разбира от всичко! Много са писателите - малко са читателите, обаче! Няма смисъл да ви приканвам вече да четете Правилата, с които всеки се е съгласил по време на регистрацията си тук! Тези Правила са правилата в нашия "дом" - ние Администраторите сме домакини - грижим се за сайта, неговата поддръжка (включително и финансова!) и отделяме немалко време, за което не получаваме нищо (освен че увеличихме цигарите :| )! Йерархията тук е следната:
1. Най-отгоре стоят Основателите на форума - техния ранг няма никакво значение! Те си избират ранга и дали въобще да имат такъв! Накратко - "собствениците на дома"
2. Администратори - хората с тъмночервен ранг! Те се грижат за Управлението на форума - създават разделите, определят Правилата в "Дома" (които са одобрени от Основателите)! Следят дали Модераторите изпълняват задълженията си, съхраняват докладите за нарушенията и налагат наказания при системното им неспазване (разбира се след предупреждение). В отделни случаи могат да заместват Модераторите, когато те нямат възможност да работят по сайта!
3. Модератори - това са вашите виртуални колеги "полицаите на форума" - следят за спазването на Правилата, могат да променят (модерират) мнения, когато те нарушават Правилата Те имат право да правят Забележки и да поставят Предупреждения на потребителите, задължително чрез ЛС и в изключително редки случаи в самите теми, в които има нарушение! Това не е препоръчително, защото така се създава офтопик (мнения нямащи нищо общо с конкретната тема)
4. :!: Регистрирани потребители - това са всички регистрирани потребители, които са заявили желанието си да бъдат посетители на този "дом" :!: и да се възползват от неговите услуги, спазвайки установените Правила!
5. Гости - това са всички посетители на сайта, които нямат регистрация тук - те нямат други права освен четене!

Всички знаят, че има неписани правила, :!: когато в реалния живот сте поканени на гости! :!: Какви са те няма да уточнявам - те засягат понятието Обща култура и всеки сам си прави изводите по време на разговор, до колко е запознат опонента му с това понятие (разбира се ако му е на нивото ;) )! Все пак ще дам за пример едно такова неписано правило - :!: Не може госта който е поканен в дома на домакина да му казва как да си нарежда мебелите и да настоява тези мебели да бъдат подредени както са у тях, кои да запази и кои да изхвърли! Не може да нагрубява домакина, който е създал този дом и се е погрижил да въведе някакъв ред в него! Харесва ли му или не, госта си остава гост и в разговора може да сподели кое му харесва, но да тропа с крак и да настоява :!:- мисля, че ме разбирате колко неприемливо е това!
Ако имате някакви въпроси или предложения, можем да ги обсъдим, но подобно държание на потребител Осата или който и да е, към този екип няма да бъде толерирано! Забелязвам и забележки като: "Ама еди-кой-си написал еди-какво-си пък на него нищо не сте казали!" Няма как да знаете threat нивото на всеки потребите и взетото отношение към него! Това е работа на екипа и засяга единствено Администратор или Модератор и Потребител! :!: На никой няма да му хареса, тези забележки да се правят публично и затова се правят чрез ЛС! :!:


Вече се започва да се борави с метафори, свързани с гости, домакини и т.н.
Има една хубава латинска думичка, към която май се приближаваме: http://bg.wiktionary.org/wiki/%D0%BF%D0 ... 1%83%D0%BC


Sir Humphrey написа:Току-що се заядох яко с Mastercop-a и очаквам и аз вечен бан. ;)


Lord написа:
Sir Humphrey написа:Току-що се заядох яко с Mastercop-a и очаквам и аз вечен бан. ;)


:D Хиперболизираш ситуацията до плюс безкрайност... ;) ...според мен ще живееш! :lol:


osata написа:Благодарение на такива капацитети хората се отвратиха от форумите. Сега е ред на СФС. За една година се забрави успешната формула......


Lord написа:
osata написа:Благодарение на такива капацитети хората се отвратиха от форумите. Сега е ред на СФС. За една година се забрави успешната формула......


Приятел, имаш ли изобщо представа колко малко, в смисъл вече малко хора ги вълнува СФС? И този "интерес" е провокиран от самата СФС! :!: :evil: :!:


osata написа:
Lord написа:
osata написа:Благодарение на такива капацитети хората се отвратиха от форумите. Сега е ред на СФС. За една година се забрави успешната формула......


Приятел, имаш ли изобщо представа колко малко, в смисъл вече малко хора ги вълнува СФС? И този "интерес" е провокиран от самата СФС! :!: :evil: :!:



Жалко. Само това мога да кажа.
Ще се радвам нашият приятел Стони да е успял да патентова името СФС и логото преди нашите "вождове" и съвсем скоро да се забавлявам на :roll: чудати погледи..... Аз доста пъти ги подсетих, ама като не слушат такива "дървени философи" като мен :lol: .....


Lord написа:
osata написа:...Жалко. Само това мога да кажа...
И аз така мисля, но е факт!


PAOLON написа:Следващите предупреждения са направени от администратор или модератор на форума.Разговорите нямат място в темите с конкретно заглавие. Това не е чат.Моля придържайте се към правилата на форума. viewtopic.php?f=2&t=1109#p34178
„Мнения извън темата - offtopic
Моля Ви не пишете мнения, които не са по темата. Всичко излишно се изтрива, но не Ви препоръчвам да създавате работа на Модератора.”
При прекаляване с нарушенията следват и наказания за потребителите.Не е желателно да се предприемат крайни мерки.
Приятен ден !!! :roll: .............................................................................. Ей това кво е?


osata написа:Ами какво е - смях е! :lol:

Жалко че разкарах Мастърчето от скайпа и се изтри личната ни кореспонденция - позволи си да ме съветва "няма нужда да пишеш в скайпа, тук са непоправимите оптимисти" ( това е за стаята "симпатизанти и членове на сфс...)

Ама той защо пише за моята персона, без да имам право на отговор? Като не може да се пребори с акъл и ползва други номерца като бан.. ;)


Raptor написа:Знам че съм леко вманиачен на тема "световната конспирация", но в онзи форум, под формата на шега написах, че цялата работа прилича на нагледен пример за "активно мероприятие"! 8-)
Някой ме подкрепи и ... с изненадваща бързина мненията ни бяха .... изтрити! :roll:
Имам чувството, че доста хора живеят във времената на ... Емил Боев :?
Ама то е измислен герой, доколкото си спомням. .. :lol:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Ние за форумите...

Мнениеот GKrIvan » 27 Ное 2009, 21:54

Днес пуснах тема в Бачката заглавието и беше ЩО Е ТО ЦЕНЗУРА И ИМА ЛИ ПОЧВА У НАС, темата съдържаше единствено весело клипче и нищо друго ето го
http://vbox7.com/play:3d65efb7 в отговор темата беше изтрита както виждате http://police.ba4ka.com/viewtopic.php?f=17&t=1923 и съответно получих следното писмо

Форум предупреждения

Изпратено на: Пет Ное 27, 2009 1:02 pm
От: не посочвам нарочно името за да не излезе заяждане
До: GKrIvan
Следващите предупреждения са направени от администратор или модератор на форума.

http://www.police.ba4ka.com/viewtopic.p ... 922#p44922

Цензура няма, но има ПРАВИЛА, с които сте се съгласил при регистрацията си, но май без да ги прочетете!

Питах по принцип,защото вече втори път ми трият неща а виждам ,че и тук се оплаквате,посъветвайте дайте идей ,на кого трябва да бъдем верни,на партиината политика в момента ли или на идейте си за правотата И СВОБОДАТА на мислите ни.Значи след като съм повдигнал такава тема е имало за какво май.Питах просто по принцип,без конкретни имена а някой се взе много навътре и май наистина цензурата влезе в действие.Май сам ще си наложа БАН там,оплаквания от триене на мнения чувам не за първи път,аз също се опарих въпреки,че според мен бях прав тогава.Явно клипчето е доста ясно и е подразнило някого.Не съм писал за какво точно е въпроса,всеки може да го тълкува както иска,явно е изтъълкувано както е било удобно.Дано и тук не последват примера на другите.ЖАЛКО ЗА СВОБОДАТА НА СЛОВОТО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
МЛАД ПЕНСИОНЕР
GKrIvan
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 700
Регистриран на: 31 Авг 2009, 12:45

Re: Ние за форумите...

Мнениеот nqmabivshi » 27 Ное 2009, 22:01

GKrIvan написа:Днес пуснах тема в Бачката заглавието и беше ЩО Е ТО ЦЕНЗУРА И ИМА ЛИ ПОЧВА У НАС, темата съдържаше единствено весело клипче и нищо друго ето го
http://vbox7.com/play:3d65efb7 в отговор темата беше изтрита както виждате http://police.ba4ka.com/viewtopic.php?f=17&t=1923 и съответно получих следното писмо

Форум предупреждения

Изпратено на: Пет Ное 27, 2009 1:02 pm
От: не посочвам нарочно името за да не излезе заяждане
До: GKrIvan
Следващите предупреждения са направени от администратор или модератор на форума.

http://www.police.ba4ka.com/viewtopic.p ... 922#p44922

Цензура няма, но има ПРАВИЛА, с които сте се съгласил при регистрацията си, но май без да ги прочетете!

Питах по принцип,защото вече втори път ми трият неща а виждам ,че и тук се оплаквате,посъветвайте дайте идей ,на кого трябва да бъдем верни,на партиината политика в момента ли или на идейте си за правотата И СВОБОДАТА на мислите ни.Значи след като съм повдигнал такава тема е имало за какво май.Питах просто по принцип,без конкретни имена а някой се взе много навътре и май наистина цензурата влезе в действие.Май сам ще си наложа БАН там,оплаквания от триене на мнения чувам не за първи път,аз също се опарих въпреки,че според мен бях прав тогава.Явно клипчето е доста ясно и е подразнило някого.Не съм писал за какво точно е въпроса,всеки може да го тълкува както иска,явно е изтъълкувано както е било удобно.Дано и тук не последват примера на другите.ЖАЛКО ЗА СВОБОДАТА НА СЛОВОТО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Гоше, само си помисли кои хора се толерират вече в ба4ката... остана един STO92, дето "мъти" водата, ама и той скоро може да хвръкне. Аз се сдържам заради раздела, на който съм модератор - заради колегите. Иначе и аз да съм аут от ба4ката.
nqmabivshi
Нов
Нов
 
Мнения: 5
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 14:49

Re: Ние за форумите...

Мнениеот osata » 27 Ное 2009, 22:07

аххх какво мнение написах, и някой в това време написал друго и.... в бързината го затрих.

Някои хора много си повярваха. Ей това е.

М.....о - знам че четеш тук, какво слухтиш и във фейсбука с фалшивия профил под измисленото име Иван Иванов със шест лични снимки ( картинки от интернет ) и приятел на всички които докопаш, както и във скайпа четеш във всички стаи без да коментираш..... - мишок, заради такива като тебе и оня високотоковия отказахте хората от форумите.... и сме на тоя хал. А има ли някакъв протест, гаранция давам, че от Варна и 20 човека няма да има вече..... много си повярвахте....да си админ или модератор в голям форум не е лесно, както и да си полицай!
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Ние за форумите...

Мнениеот SFS » 27 Ное 2009, 23:02

Не бяхте ли вие ония, дето предпочетоха неизвестния пред известния, когато този форум пропадна в най интересния момент? :lol:
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Ние за форумите...

Мнениеот m-r_Vekilski » 27 Ное 2009, 23:15

=================================================
Последна промяна m-r_Vekilski на 01 Дек 2009, 13:16, променена общо 2 пъти
771 -"1300 години България" Изображение
Изображение
собственик на "кухиятЪ крак"
Аватар
m-r_Vekilski
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 523
Регистриран на: 04 Сеп 2009, 18:03

Re: Ние за форумите...

Мнениеот Lord » 27 Ное 2009, 23:23

m-r_Vekilski написа:........................................
ДНЕС В 18:47 НАКАЗАНИЕТО НА ПОЗИТАНО ТРЯБВАШЕ ДА ИЗТЕЧЕ, ДА ....АМА НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
ОЩЕ ПРЕДИ ДА Е ИЗТЕКЛО ТОЙ БЕ ИЗГОНЕН ЗАВИНАГИ ;)
ПОЗИТАНО УМРЯ, ДА ЖИВЕЕ М-Р ВЕКИЛСКИ


:shock: Ееееееееее, Не, Пози, ти пък защо?! :roll:

Няма значение, m-r_Vekilski не може да умре! ;)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Ние за форумите...

Мнениеот osata » 27 Ное 2009, 23:23

Кефиш ..... :D Браво.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Ние за форумите...

Мнениеот SFS » 27 Ное 2009, 23:29

Значи има мисъл в някои действия в оня форум.
За сега съм пас.
Инак за безпринципността на модератори и админи и тук и там съм се изказвал критично. Най вече когато не са следвали моята линия а тя е правата на СФС.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Следваща

Назад към Другите за нас

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron