Ние за форумите...

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Ние за форумите...

Мнениеот osata » 29 Ное 2009, 16:45

Брех, имали сме гости от друга планета :lol: ;)

И те се уплашили :lol: :lol: и пожелали да им изтрият мненията :D

Интересно, влизате тук и четете постоянно, ама не пишете......
Взехте пример от един човек да насаждате напрежение..... КАКЪВ Е СМИСЪЛА ОТ ТОВА???? В
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Ние за форумите...

Мнениеот Sir Humphrey » 29 Ное 2009, 17:27

Herr belyata е особено чувствителен за чистотата на езика. Нямам предвид, че изиква от хората да пишат грамотно (а ми се иска да беше така), а забранява използването на думи, които в речника не са отбелязани с "вулг."

Примерно мен ме банна за седмица, защото бях написал думата "гадове".
Друг май беше баннат, защото е използвал думата "дупе".
Не считам това за справедливо, ама щом някой го е сложил в бачката да коли и беси... ще се съобразяваме.

:cry:
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: Ние за форумите...

Мнениеот Валентина » 29 Ное 2009, 20:33

....................................................................................................................................
Последна промяна Валентина на 01 Дек 2009, 21:37, променена общо 1 път
Аватар
Валентина
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1542
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 01:20

Re: Ние за форумите...

Мнениеот фиеста » 30 Ное 2009, 02:40

И все пак си мисля, че този форум не е за да се воюва с онзи форум. Пишете си там на модераторите, да си споделяте оплаквания, то много моля, не ме занимавайте с проблеми от другаде.

ps Това е лично мнение и нека няма обидени от него. Но ако исках да чета за "бачката", просто щях да съм там. :mrgreen:
фиеста
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 219
Регистриран на: 26 Авг 2009, 17:44

Re: Ние за форумите...

Мнениеот Хела » 01 Дек 2009, 17:51

.
Последна промяна Хела на 03 Дек 2009, 13:23, променена общо 1 път
Аватар
Хела
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 376
Регистриран на: 01 Дек 2009, 17:33
Местоположение: между редовете

Re: Ние за форумите...

Мнениеот Sir Humphrey » 01 Дек 2009, 18:06

Хела, моля те, посочвай конкретни никове. Това, което си написала е вярно, но е малко безадресно.
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: Ние за форумите...

Мнениеот SYNOPTIK » 01 Дек 2009, 18:18

2.13 Всички мнения и коментари, публикувани тук, изразяват личното отношение на потребителя и той носи цялата отговорност за него. Мненията не обвързват с нищо останалите потребители на форума или администрацията му.
Това не се отнася за цитирани Лични съобщения-нали затова са ЛС !
Това имах предвид и благодаря,че ги няма вече !
Поздрави !

П.П. Разбира се,че можех и аз да ги изтрия,но мисля,че така потребителят действително е осъзнал,че личната кореспонденция,не трябва да се предоставя еднолично,без съгласието и на двете страни.
Ако изобщо не се движиш, оковите почти не се усещат.
Щастието е единственото нещо, което при делене се умножава.
Аватар
SYNOPTIK
PoliceBG
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 18 Авг 2009, 14:41
Местоположение: София Завинаги един от ВАС

Re: Ние за форумите...

Мнениеот osata » 01 Дек 2009, 23:23

Хела - права си - модовете и админите са си също потребители - но те имат правомощия, които не им позволяват да се гаврят на лична основа с определени потребители. Разни бан-ове и т.н. - това е смешно. Форумите ни събраха заради една обща кауза - тогава кои имаха бан? Някой знае ли? Освен една футболна агитка която споменаваше майките ни - други нямаха. А сега какво - кихна - айде бан. Тук някой да има наложен бан? Хела - с горното си мнение, което подкрепя действията на админите в ба4ка ( ако те бяха тук ) щяха да ти наложат бан - заради рекламиране на друг сайт .
От друга страна :lol: не може модераторът да изтрие мнение номер 23 на потребителя Х, но мнение 22 на потребителя Y който напада потребителя Х да остане.
Ще дам пресен пример с админа на един форум ( който редовно чете тук, за да си научава реплики за цирка ) - ще дам жокер за него - любимата му реплика е "Великолепната седморка ЕОД" и "медийната екпертка" ;) , та някой се регистрирал с подобен на моя ник-нейм, и онзи великия веднага се обърнал на малко име към мен..... написах му, че вчера бях на около 150км от работното си място, но той отново потвърди простотията си с противоречащата на правилата на форума му личностна нападка. Отново му написах, че не е прав - и мнението ми беше изтрито, докато неговото стоеше.
Да си модератор не е лесно - трябва да поставяш нещата на кантар, дори и тези като твоите убеждения. Но то и полицай да си - също не е лесно :D
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Ние за форумите...

Мнениеот Raptor » 02 Дек 2009, 10:24

osata написа:....любимата му реплика е "Великолепната седморка ЕОД" и "медийната екпертка" ;) , та някой се регистрирал с подобен на моя ник-нейм, и онзи великия веднага се обърнал на малко име към мен..... :D

Това му е другата запазена марка! :!: Да се обръща поименно, към потребителите и винаги успява да го направи с някаква "заплашителна" интонация - с подтекст "Видиш ли, знам кой си, внимавай!"!
Между другото, преди време се чуха/писаха оплаквания предимно от потребителки в един от неговите форуми, че на ЛС им е "обещавал възможност "да го срещнат на живо" - без някой да го е канил, разбира се! :D Тогава го подминах с усмивка като преувеличение, но май е било истина .... :lol:
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: Ние за форумите...

Мнениеот Валентина » 02 Дек 2009, 15:28

Хела написа: нетът е общодостъпен – в него има всякакви елементи и не малка част от тях са наистина неприятни. И ако не искате даден форум да заприлича на поле за замеряне с фекалии, се налага взимането на мерки за ограничаване достъпа и активността на гореспоменатите упорити вредители. ... те не могат да спрат някой, който е решил да пусне миризливата си купчинка. Затова и се предприемат тези мерки. .... служат, един вид, като прозорец, който се отваря за проветряване и спомагат, размяната на мнения да не превърне форума в кочина, за въргалящи се в бой шопари. Това е много удачно, защото от един подобен сблъсък, не се разбира кой е прав накрая, тъй като всички са качествено омазани до уши с екскременти.

Поздравления, Хела! За отношението към потребителите и към форума!

Стоя зад всяка моя дума и считам, че човек има право да се защити, когато е несправедливо наказан заради два шеговити фото-колажа. Изтрих постовете си по молба на потребителя М-р Векилски, но съм готова да повторя всяка моя дума при нужда. Далече съм от мисълта, че който и да е форум трябва да се превръща на бойно поле, затова няма да коментирам повече по темата. Но нито аз, нито човекът, когото се опитах да защитя, сме си позволили да употребяваме подобен "речник", както ти в единствения си пост тук.

АКО АДМИНИТЕ СМЯТАТ, ЧЕ ЗАСЯГАМ ИЛИ ОБИЖДАМ НЯКОГО С ДУМИТЕ СИ, МОЛЯ ДА ИЗТРИЯТ ПОСТА МИ!
Аватар
Валентина
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1542
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 01:20

ПредишнаСледваща

Назад към Другите за нас

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта