Ние за форумите...

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: БЕЗ ЧУВСТВО ЗА ХУМОР ДО ТУК 2 и 1/2

Мнениеот litex » 16 Май 2014, 10:19

osata написа:Изображение

Това ли имаш предвид? ;) :D


Въпроса не е към мен,но е добър повод да се включа.Точно за това става дума и това се нарича колегиалност,защото мисията ни е една.Ние не сме частни фирми,че да се страхуваме от конкуренция,един хляб ядем и на един терен се срещаме ежедневно.Поздрави за това,което сте направили!
Това,че някой се прави на по-по-най и не приема,че има и други като него,а в случая и дори по-добри е нещо като щраус,който си зарявя главата в пясъка ;)
Каквото има за police.ba4ka съм го написал директо в техния сайт.Факт е,че се от администраторския екип се самозабравиха и създателя на "платформата" си позволи да се подигра с потребителите,а администратора,който е колегата MasterCop,от криворазбрана администаторска колегиалност го остави и драстично нарушиха правилата на за добър форумен тон!
Последна промяна Lord на 16 Май 2014, 20:31, променена общо 1 път
Причина: Преместено - Lord
litex
Нов
Нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: 16 Май 2014, 10:05

Re: БЕЗ ЧУВСТВО ЗА ХУМОР ДО ТУК 2 и 1/2

Мнениеот ивчо » 16 Май 2014, 11:37

osata написа:Изображение

Това ли имаш предвид? ;) :D


Точно това имам предвид и това е една от разликите между този сайт и ЕТ "police.ba4ka.com".
Колегата Литекс е прав,че работим на един терен,но някои са създали частен терен и печелят пари.MasterCop e на заплата в сайт създаден от частник,за това не смее да трие или маха теми пуснати от работодателят му,за да не си изяде хляба.Плюя на такъв частен сайт и на измекяра,който подгъзва на такъв печалбар.
Последна промяна Lord на 16 Май 2014, 20:31, променена общо 1 път
Причина: Преместено - Lord
ивчо
Нов
Нов
 
Мнения: 17
Регистриран на: 09 Май 2014, 16:00

Re: Ние за форумите...

Мнениеот policecop » 17 Май 2014, 12:06

Колеги,чета и в policeba4ka.com,регистрирах се и тук,защото там простотията и невежеството заля сайта.Четете какво пише nakata,който не бил администратор,но пише,че е администратор.
Първо dakota_ много усмивки и нищо лично. Поздравления: Мнения: 6504 - ако някой е ветеран тука, тва си ти отсвякъде
Имам и подарък за тебе тениска с police.ba4ka.com и надявам се с хубав дизайн Дизайна не е уточнен, щото сега ми хрумна, но ще е яко. Ще я заръчам на дизайнера на милиони опаковки, така че ще е класа.
Темата е Трол ли е или не е dakota_ ? Щото аз чесно не мога да си съставя менение.

Такива писания може да напише само човек,на който му хлопа дъската . Да подарява рекламна фланелка на форумен "трол" :lol:
Простотията не спира до тук.Следващата простотия е по-долу
Когато в рамките на 2 месеца 70% от всички мения на 10 000 реални потребителя са на един човек, това не се нарича ФОРУМ, а ЛЕКСИКОН!

Погледнах и видях,че колегата Lord и Osata имат около този процент мнения в този сайт и ми стана смешно,че явно са превърнали този сайт в лексикон ;) :lol: . Простотията продължава,но спирам до тук.
Ето какво са му отговорили хората,които са останали обидени от поведението на този администратор и от съучастието на MasterCop,който угоднически не взима отношение и не слага край на този произвол.
Белята
Дакота е трол, но за @, @, @, @, @ (обидни квалификации).
Ако той не пишеше във форума и не се спазваха правилата за писане мога да предположа, какво щеше да се получи. Първоначално в police.ba4ka.com щяха да преобладават безсмислени мнения от потребители, които ще пишат най - вече offtopic, а стойностните потребители, които могат да изкажат професионално мнение в дадена тема ще се отдръпнат и единствено ще четат. Това ще е временно, защото като няма дискусия, няма да има смисъл и да посещават форума, а тези с безсмислените мнения бързо ще си начешат крастата и сърбежа по клавиатурата и накрая ще остане само екипа, за да използва форума като скайп.


Колегата litex
Накааа,Нака,усети ли,че с тази тема се наака Простотията не ходи по горота,ходи по хората.Не си полицай брат,ама простотията е заразна и явно или от сайта си прихванал или чашите в петък вечерта са ти дошли в повече и си се наакал във форума в който си администратор..... При нас в Ловеч има заведение,което държи патента на жълтата фланелка,утре ще ти взема една от главния лекар,остава само да ми пратиш координати да ти я изпратя.Хайде със здраве и стой далече от чашката или пий за удоволствие и с мярка Нищо лично Нака,но жълтата фланелка ще ти пасне по мярка

Ето какво казва и друг колега относно обидите,подигравките и нарушението на правилата от администраторите на police.ba4ka.com
niki_fire1977
Никой няма делегирани права да отправя каквито и да било епитети и определения относно форумни участници в този сайт, нито пък да отваря цяла тема по адрес на който и да било от форума. Ако е така, нека активният администратор ме поправи . Да отправяш такива квалификации (че някой е трол) е меко казано неетично, може би и не колегиално. Може би тези, които казват на някой че е такъв, може да се окаже, че и те самите се легитимират с това определение

Има и други колеги,които на са останали длъжни и са се разграничили от форумната простотия в police.ba4ka.
Няма да си правя труда да цитирам глупавите оправдания на MasterCop,който до последно ръси простотии, вади цитати от мнения на колеги и се опитва да се измъкне от една осрана ситуация,в която той е главния герой.
Просташко е такова поведение от страна на MasterCop,a колегата Белята просто заряза тази простотия и се отказа да бъде администратор в police.ba4ka.com.
Нека всеки сам прецени до къде са стигнали в police.ba4ka.com,като са скрили и темата да може да се чете само,ако се влезе в сайта. Жалко за police.ba4ka.com,непрофесионализма и простотията от страна на администраторите водят всеки сайт до обезличаване!
policecop
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Май 2014, 11:05

Re: Ние за форумите...

Мнениеот Човек » 27 Май 2014, 16:16

Голяма закъсвация тресе сайта police.ba4ka.com :lol: Админите целят да привлекат вниманието на колеги да пишат в убития им сайт :lol: За пореден път се убеждавам,че администратора MasterCop е пълен баламурник и явно си мисли,че всички колеги са баламурници като него :mrgreen:

Изображение
Човек
Нов
Нов
 
Мнения: 23
Регистриран на: 16 Апр 2014, 16:56

Re: Ние за форумите...

Мнениеот Old Cops » 27 Май 2014, 18:34

Гледай,че има и калинки да връзват на админската простотия в police.ba4ka :lol: MasterCop киризи тук и мре от мъка,че този форум е по-посещаван от техния умрял сайт и с наакания му работодател са сглобили тази хранилка за идиоти и баламурници като тях двамата да си пълнят лакомите гуши със стотинки :lol: :lol:

Изображение
Old Cops
Нов
Нов
 
Мнения: 26
Регистриран на: 16 Апр 2014, 08:02

Re: Ние за форумите...

Мнениеот dsuzunov » 27 Май 2014, 20:57

Колкото повече го обсъждате "онзи сайт", толкова повече живот му вдъхвате.
Димитър Узунов - БНТЛ Пловдив
Аватар
dsuzunov
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 701
Регистриран на: 01 Окт 2009, 17:18
Местоположение: Пловдив

Re: Ние за форумите...

Мнениеот краси » 28 Май 2014, 00:20

dsuzunov написа:Колкото повече го обсъждате "онзи сайт", толкова повече живот му вдъхвате.

Не си прав!!! На умрелия, колкото и да му правиш изкуствено дишане- не става!!! Няма ли индикации за живот, с нищо не става!!! :D :lol:
краси
Нов
Нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: 11 Май 2014, 23:24

Re: Ние за форумите...

Мнениеот ивчо » 28 Май 2014, 14:44

Old Cops написа:Гледай,че има и калинки да връзват на админската простотия в police.ba4ka :lol: MasterCop киризи тук и мре от мъка,че този форум е по-посещаван от техния умрял сайт и с наакания му работодател са сглобили тази хранилка за идиоти и баламурници като тях двамата да си пълнят лакомите гуши със стотинки :lol: :lol:

Изображение


Киризенето на MasterCop в този сайт си казва думата :lol: Получил е разрешение от работодателят си и е премахнал темата :mrgreen: Разбрах,че колегите Lord и Osata обучават MasterCop да се научи като тях да бъде добър в администрирането,ама според мен това е изгубено време,Белята и той се мъчеше дълго време,но удари на камък и избяга :lol: :lol:
ивчо
Нов
Нов
 
Мнения: 17
Регистриран на: 09 Май 2014, 16:00

Re: Ние за форумите...

Мнениеот Old Cops » 29 Май 2014, 17:11

Гледайте сега какво става тук ;)

Изображение

Сега в police.ba4ka MasterCop се блещи и умува като баламурник каквo да прави :lol: Да изтрие ли поста на колегата Lord с линка към този форум или да го запази :lol:
Ще има съвещание с шефа,на който подгъзва и ще решават какво да правят :lol:
Колега Lord,рискуваш да ти пристигне "форум предупреждение" ,че нарушаваш правилата на умрелия сайт police.ba4ka :lol:
Ще видим научил ли си е урока MasterCop :lol: Колега ли е или е ибрикчия и измекяр :mrgreen: :lol:
Old Cops
Нов
Нов
 
Мнения: 26
Регистриран на: 16 Апр 2014, 08:02

Re: Ние за форумите...

Мнениеот Lord » 29 Май 2014, 18:39

За твое огромно съжаление линка ми в дружеския ни и колегиален форум police.ba4ka.com си стои непокътнат. Към колегата MasterCop изпитвам най-нормални колегиални, че дори и дружески чувства. Ако ти и някои други не сте забелязали в подписа ми там има линк към този форум и никога нито той, нито друг от екипа на police.ba4ka.com не са ми правили забележка или предприемали друго действие по този повод.

Предупредих няколко пъти и сега е за последен път: Ще изтрия всяко мнение, съдържащо несправедлива или обидни квалификации по адрес на колеги, които не са регистрирани при нас.

Може да коментирате други форуми, сайтове или блогове, но без обидни квалификации. Казах!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

ПредишнаСледваща

Назад към Другите за нас

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта