Ние за форумите...

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Ние за форумите...

Мнениеот Човек » 23 Апр 2014, 13:55

Стойностните потребители от police.ba4ka отдавна се спасиха и не пишат в сайта.Неиздържаха на ширещата се посредственост и "професионализма" на MasterCop и шефа на MasterCop,който печели пари от сайта и държи Мастера на хранилка.Сеа вече останаха само двамата и барат коня :D
Човек
Нов
Нов
 
Мнения: 23
Регистриран на: 16 Апр 2014, 16:56

Re: БЕЗ ЧУВСТВО ЗА ХУМОР ДО ТУК 2 и 1/2

Мнениеот Човек » 07 Май 2014, 15:17

Поздрав за двамата баламурници от police.ba4ka.com MasterCop и работодателят му :mrgreen: :lol:

Последна промяна Lord на 16 Май 2014, 20:21, променена общо 1 път
Причина: Преместено - Lord
Човек
Нов
Нов
 
Мнения: 23
Регистриран на: 16 Апр 2014, 16:56

Re: БЕЗ ЧУВСТВО ЗА ХУМОР ДО ТУК 2 и 1/2

Мнениеот ивчо » 09 Май 2014, 16:07

Поздрав и от мен специално за MasterCop от police.ba4ka.com човека,който спря тока и уби сайта police.ba4ka.com :lol: :mrgreen: :lol:

Последна промяна Lord на 16 Май 2014, 20:22, променена общо 1 път
Причина: Преместено - Lord
ивчо
Нов
Нов
 
Мнения: 17
Регистриран на: 09 Май 2014, 16:00

Re: БЕЗ ЧУВСТВО ЗА ХУМОР ДО ТУК 2 и 1/2

Мнениеот dakota_ » 10 Май 2014, 18:30

Ивчо,ще се обърна към теб за да го прочетат и другите като теб.Вярно,че темата е "БЕЗ ЧУВСТВО ЗА ХУМОР ДО ТУК 2 и 1/2"... Чувството за хумор е хубаво нещо,но всяко нещо се прави с лика и прилика... Изпуснеш ли му мярката,ще заприличаш на един,който без да го кара никой,решил да се напъне да "пръдне" и като се огледал след това около себе...оказало се,че се е "насрал" ;) Ако искаш ти и другите,които пускате такива поздрави да приличате на него....давайте,това е верния път :mrgreen:
Последна промяна Lord на 16 Май 2014, 20:23, променена общо 1 път
Причина: Преместено - Lord
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: БЕЗ ЧУВСТВО ЗА ХУМОР ДО ТУК 2 и 1/2

Мнениеот Lord » 10 Май 2014, 20:30

Човек написа:Поздрав за двамата баламурници от police.ba4ka.com MasterCop и работодателят му :mrgreen: :lol:


По принцип баламурник е синоним на наивник, а в това да си наивен няма нищо лошо.

ивчо написа:Поздрав и от мен специално за MasterCop от police.ba4ka.com човека,който спря тока и уби сайта police.ba4ka.com :lol: :mrgreen: :lol:


Това е оксиморон, защото колегата е администратор и не убива, а поддържа и се грижи за въпросния форум. Дали и доколко се справя не е работа на хора, извън администраторския екип на форума им.


SYNOPTIK написа:Правила за ползване на форума

1.Общи положения

1.1 Форумът на PoliceBG.free.bg има за цел да предоставя възможност на всеки да сподели своите мисли и опит, както и да общува с останалите потребители – информацията трябва да е за всички и всички са добре дошли да я споделят; да се срещнат хора с общи интереси; да има ползотворни материали и дискусии и да се отсее в тях истината.


Минавам за толерантен човек, дори много, но и аз имам праг на търпимост. Моля и двама ви да не продължавате с опитите да търсите къде точно е този праг!
Последна промяна Lord на 16 Май 2014, 20:23, променена общо 1 път
Причина: Преместено - Lord
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: БЕЗ ЧУВСТВО ЗА ХУМОР ДО ТУК 2 и 1/2

Мнениеот ивчо » 14 Май 2014, 10:20

Колега Lord,това,че си толерантен е дори меко казано,ти си и либерален и със сигурност имаш и чувство за хумор ;) Темата е за хора с чувство за хумор :D Това е мястото във форума да се посмеем на баламурниците,на смотаняците,даже на тъпите и елементарните и поздравите са поздрави за такива екземпляри :lol:
Колега Lord,виждал ли си по други форуми да обещават фланелки с рекламни надписи на форума и такива фланелки да се раздват дори,ако потребител се окаже трол? Такава тъпотия за пръв път срещнах във форума police.ba4ka.com. Автора на тзи простоития би трябвало съответно да е простак :lol: Къде на друго място,ако не тук в този уважаван форум може да отличим тъпотията на администрацията в ЕТ "police.ba4ka.com" :lol:
Колега Lord,уважавам правилата и дори ви поздравявам,че заедно с Осата в началната страница на сайта ви сте поставили препратка към сайта police.ba4ka.com.
Това е колегиалното отношение и колегиален жест да се рекламира друг полицейски сайт.
Да си забелязал такава препратка да има в сайта police.ba4ka.com,а както беше писал колегата Осата,работим на един терен и гоним едни цели и задачи.
Последна промяна Lord на 16 Май 2014, 20:25, променена общо 1 път
Причина: Преместено - Lord
ивчо
Нов
Нов
 
Мнения: 17
Регистриран на: 09 Май 2014, 16:00

Re: БЕЗ ЧУВСТВО ЗА ХУМОР ДО ТУК 2 и 1/2

Мнениеот ивчо » 14 Май 2014, 10:30

dakota_ написа:Ивчо,ще се обърна към теб за да го прочетат и другите като теб.Вярно,че темата е "БЕЗ ЧУВСТВО ЗА ХУМОР ДО ТУК 2 и 1/2"... Чувството за хумор е хубаво нещо,но всяко нещо се прави с лика и прилика... Изпуснеш ли му мярката,ще заприличаш на един,който без да го кара никой,решил да се напъне да "пръдне" и като се огледал след това около себе...оказало се,че се е "насрал" ;) Ако искаш ти и другите,които пускате такива поздрави да приличате на него....давайте,това е верния път :mrgreen:


Дакота,аз също се обръщам към теб и те питам,какво ти пречат поздравите в тема,която не е за хора без чувство за хумор?
Милиционерите нямате ли чувство за хумор ;) Писал ли си в ЕТ police.ba4ka.,че милиционерите преди са били все хора бъзгачи,майтапчии и хора с чувство за хумор :D Ще ти помогна с отговора,писал си и съм го чел ;) Няма да му изпусна мярката и няма да заприличам нито на МasterCop,нито на работодателят му.Опазил ме Бог да заприличам на идиот :mrgreen:
Дакота,не съм ти враг и ти казвам,че са ми интересни мненията ти и под повечето мнения се подписвам наред с теб :)
Последна промяна Lord на 16 Май 2014, 20:26, променена общо 1 път
Причина: Преместено - Lord
ивчо
Нов
Нов
 
Мнения: 17
Регистриран на: 09 Май 2014, 16:00

Re: БЕЗ ЧУВСТВО ЗА ХУМОР ДО ТУК 2 и 1/2

Мнениеот Човек » 14 Май 2014, 18:33

dakota_ написа:Ивчо,ще се обърна към теб за да го прочетат и другите като теб.Вярно,че темата е "БЕЗ ЧУВСТВО ЗА ХУМОР ДО ТУК 2 и 1/2"... Чувството за хумор е хубаво нещо,но всяко нещо се прави с лика и прилика... Изпуснеш ли му мярката,ще заприличаш на един,който без да го кара никой,решил да се напъне да "пръдне" и като се огледал след това около себе...оказало се,че се е "насрал" Ако искаш ти и другите,които пускате такива поздрави да приличате на него....давайте,това е верния път


Дако,забелязал съм,че твоите мнения трябва да се четата и между редовете ;) в подчертаното с червено разбрах,че naakata от police.ba4ka.com. се е насрал :mrgreen: Опровергай ме,ако можеш :lol: .naakata пусна тема срещу теб да те осере,а се оказа,че ти е пръднал на *ура :lol: Понеже си майтапчия и носиш на майтапи,кажи,виждал ли си напикано мушкато ;) Ако не си виждал напикано мушкато,можеш да видиш останалите двама самотни админи от police.ba4ka. след като им показа по един червен картон и им обърка играта,сега са посърнали като напикано мушкато.
Клипчето е само за хора с чувство за хумор и го посвещавам на MasterCop и naakata :mrgreen:

Последна промяна Lord на 16 Май 2014, 20:27, променена общо 1 път
Причина: Преместено - Lord
Човек
Нов
Нов
 
Мнения: 23
Регистриран на: 16 Апр 2014, 16:56

Re: БЕЗ ЧУВСТВО ЗА ХУМОР ДО ТУК 2 и 1/2

Мнениеот Old Cops » 14 Май 2014, 20:18

Lord написа:Минавам за толерантен човек, дори много, но и аз имам праг на търпимост. Моля и двама ви да не продължавате с опитите да търсите къде точно е този праг!


Колега,не само минаваш за толерантен човек,ти си от началническия състав и си от малкото началници,които разбират хората под тях и са справедливи.Не ни критикувай,че споделяме своите мнения,ако някой е засегнат от мненията ни,ти си дал публична трибуна и винаги могат да влязат във форума,да се защитят и да ни опровергаят ;)
Поздрав за колегата Белята,най-достойния администратор от полицеба4ка,който също като Дакота би дузпата на самозабравилите се "велики" админи от полицеба4ка и ги остави да си сърбат надробената попара.
Беля,пожелавам ти такава мадама да се увива по теб,защото братче си мъжкар и знаеш кога да се оттеглиш и разграничиш от мишоците и простотията :)

Последна промяна Lord на 16 Май 2014, 20:29, променена общо 1 път
Причина: Преместено - Lord
Old Cops
Нов
Нов
 
Мнения: 26
Регистриран на: 16 Апр 2014, 08:02

Re: БЕЗ ЧУВСТВО ЗА ХУМОР ДО ТУК 2 и 1/2

Мнениеот osata » 14 Май 2014, 23:01

Изображение

Това ли имаш предвид? ;) :D
Последна промяна Lord на 16 Май 2014, 20:30, променена общо 1 път
Причина: Преместено - Lord
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

ПредишнаСледваща

Назад към Другите за нас

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron