Нелицеприятните факти 1:1

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Нелицеприятните факти 1:1

Мнениеот Lord » 07 Окт 2009, 19:52

Първата новина в Календар на Nova TV тази вечер в 19ч. беше любителски видеоклип, направен в барче на бензиностанция от верига "ЕКО". Видяха се 4 униформени служители пиещи водка и кола. Водката беше в стандартна бутилка от 700 мл. Часът беше 08 сутринта. Последва кратко интервю с авторката на клипа: "Ето това са нашите полицаи, от 08 до 10ч. четиримата изпиха 2 бутилки водка. Вероятно после ще отидат да работят, проверявайки шофьорите с дрегер."

Ако някой може нека пусне линк, аз не успях. Но изпитвам срам, без да съм направил нищо нередно, изпитвам и отвръщение към въпросните "колеги"! Изпитвам и ярост! Как се допускат подобни да започнат работа в системата изобщо?! Как след подобни прояви да искаме обществена подкрепа и разбиране към наистина трудното ни ежедневие?!

Отварям темата с гняв, но и с надежда, че със заклеймяването на подобни случаи поне четящите в нашия форум хора ще знаят, че става въпрос за редки изключения, както и че болшинството от нас са категорично против подобни хора да работят в системата на МВР!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Нелицеприятните факти 1:1

Мнениеот SYNOPTIK » 07 Окт 2009, 20:22

Може би са били след дежурство ?
Не че ги оправдавам,разбира се-та те носят униформа на Българската полиция...
Защо репортерката не ги е проследила,къде отиват след това ?

За жалост,алкохола е постоянен спътник на не един служител в системата.
Разказвали са ми случай и на уволнен служител от НРС,който по време на дежурство,е употребил...наркотично вещество...! :o
Ако изобщо не се движиш, оковите почти не се усещат.
Щастието е единственото нещо, което при делене се умножава.
Аватар
SYNOPTIK
PoliceBG
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 18 Авг 2009, 14:41
Местоположение: София Завинаги един от ВАС

Re: Нелицеприятните факти 1:1

Мнениеот BARETATA » 07 Окт 2009, 20:28

какво да кажа,независимо дали са били на смяна или не,не трябва с Униформа.Ама и как почнаха да ме дразнят тия репортерчетаааааааааааааааа.Ще почна и аз да ги снимам..................Ама тия не наще. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Нелицеприятните факти 1:1

Мнениеот Lord » 07 Окт 2009, 20:37

Дори да е след дежурство, защо просто не се преоблякоха, а и защо в 8ч. литър и половина водка, дори и да е имало повод, защо просто не взеха такси и да се преоблекат?! Защо след, като чуха възмущението на неволната"репортерка" след поредното ходене до тоалетната на бензиностанцията на един от "колегите", вместо да се усетят, най-нагло и предложиха да се присъедини към компанията?!

Не съм Дева Мария, в момента пия в къщи червено вино, но повярвай SYNOPTIK, кадрите бяха отвратителни, а държанието нагло, пък най-ми е тъпо, че на всички големи бензиностанции има охранителни камери, трябва да си егати самозабравилия се, че да правиш подобни демонстрации.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Нелицеприятните факти 1:1

Мнениеот BARETATA » 07 Окт 2009, 21:22

Всичко е "ИЗтрещяло".
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Нелицеприятните факти 1:1

Мнениеот SYNOPTIK » 07 Окт 2009, 21:30

Lord написа:но повярвай SYNOPTIK, кадрите бяха отвратителни, а държанието нагло, пък най-ми е тъпо, че на всички големи бензиностанции има охранителни камери, трябва да си егати самозабравилия се, че да правиш подобни демонстрации.

Абсолютно си прав,Лорд !
Ако има нещо да мразя,то това е такова поведение,и разпасана униформа...
Кофти ми е и като видя "пълничък"служител с униформа... :oops:
Не че съм вода ненапита,но всяко нещо си има време и място.
Колко ли трябва да си "жаден",че да нямаш време да се преоблечеш ?
Май нощната смяна е понапълнила джобовете...!?
Ако изобщо не се движиш, оковите почти не се усещат.
Щастието е единственото нещо, което при делене се умножава.
Аватар
SYNOPTIK
PoliceBG
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 18 Авг 2009, 14:41
Местоположение: София Завинаги един от ВАС

Re: Нелицеприятните факти 1:1

Мнениеот osata » 07 Окт 2009, 22:13

Кофти кофти - всичко пак рефлектира върху институцията МВР и върху служителите й.

Аз и в другия форум писах - много ми е любопитно каква е истината в смисъл реално на работа, след работа и т.н. .....
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Нелицеприятните факти 1:1

Мнениеот PAOLON » 07 Окт 2009, 23:30

http://www.novatv.bg/bg/videos/view/1254/ Ето тук можете да ги видите и доколкото разбрах не е репортерка.Полицайте по всяка вероятност са след нощна смяна.А тя какво е правила там 2 часа,убива време,че много свободно време бе хора.Безработна ли е,кво ли?
Някои хора са като 1 стотинка. Двулицеви са и не струват нищо.
PAOLON
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 522
Регистриран на: 24 Авг 2009, 20:17

Re: Нелицеприятните факти 1:1

Мнениеот фиеста » 08 Окт 2009, 00:38

Разбирам ги хората, макар и да не ги оправдавам. Преди време работех в денонощно заведение и съм виждала подобни - идва сутринта след нощно дежурсто и пие едно бързо. Но са идвали и след тежко ПТП, където е вадил с часове човешки части и някои го разбират така отпускането след работа. Наистина не е приятно да видиш някой с униформа да се налива, но пък въпросът е защо. Употребата на алкохол в системата май е доста над средното ниво за страната и това според мен е по -сериозния проблем.
фиеста
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 219
Регистриран на: 26 Авг 2009, 17:44

Re: Нелицеприятните факти 1:1

Мнениеот Hammer » 08 Окт 2009, 13:10

http://www.dnes.bg/obshtestvo/2009/10/0 ... odka.78868 Никак не е добре с униформа да се пие алкохол.Това го правеха едно време през комунизма милиционерите влезнат в хоримага и ги черпеха .Не е оправдание нито ваденето на трупове нито тежка смяна . Тези действия настройват обществото срещу нас !!!
Изображение
Аватар
Hammer
КОМИСАР
 
Мнения: 655
Регистриран на: 27 Авг 2009, 10:42
Местоположение: гр.Смолян

Следваща

Назад към Другите за нас

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron