Нелицеприятните факти 1:1

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Нелицеприятните факти 1:1

Мнениеот Автоконтрольор » 16 Юни 2010, 13:01

Lord написа: Как се допускат подобни да започнат работа в системата изобщо?! Как след подобни прояви да искаме обществена подкрепа и разбиране към наистина трудното ни ежедневие?!

И аз се чудя как се допускат.Истинската ирония е, че има хора, които искат наистина да работят тази професия, а нямат възможност поради независещи от тях причини.Мисля, че всички разбирате какво искам да кажа.Липсата на обществена подкрепа трябва да се наблюдава не върху служителите, а върху висшата и чиновническа част от системата.Аз или Вие избираме тези кадри?Тези които правят подбора, някъде в момента си пият кафето и се радват на високата си заплата и изобщо не ги вълнува случаи подобни на този, ако изобщо са разбрали, че има такъв.Прав ли съм или не? ;)
"Хората лъжат, уликите не..." - Д-р Гилбърт Грисъм
Аватар
Автоконтрольор
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 295
Регистриран на: 27 Авг 2009, 23:45

Нашата полиция ни пази...........

Мнениеот pavlin_sof » 10 Юли 2010, 13:47

http://vbox7.com/play:0e8a9a7f


Мнението е преместено от PoliceBG!
pavlin_sof
Нов
Нов
 
Мнения: 8
Регистриран на: 09 Юли 2010, 15:09

Re: Нашата полиция ни пази...........

Мнениеот pipi » 13 Юли 2010, 20:03

:? Гледайки "нещата" заглавието на мнението "Нашата полиция ни пази" /въпреки очевидната връзка с недоразумението, обявено за Химн на МВР/ ми изглежда точно в десятката ;)
pipi
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 37
Регистриран на: 27 Окт 2009, 22:32

Re: Нашата полиция ни пази...........

Мнениеот Lord » 13 Юли 2010, 20:59

pipi написа::? Гледайки "нещата" заглавието на мнението "Нашата полиция ни пази" /въпреки очевидната връзка с недоразумението, обявено за Химн на МВР/ ми изглежда точно в десятката ;)


Кое е в десятката?
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Нелицеприятните факти 1:1

Мнениеот pipi » 13 Юли 2010, 21:15

"Нашата полиция ни пази..........." - ето това :!: :)
pipi
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 37
Регистриран на: 27 Окт 2009, 22:32

Re: Нелицеприятните факти 1:1

Мнениеот Lord » 13 Юли 2010, 22:01

pipi написа:"Нашата полиция ни пази..........." - ето това :!: :)


Уффф, верно смехотворно произведение, но :!: На "фронта" наистина боли, боли ни нас, боли го и "връгът", под враг разбирай наистина враг, т.е. убиващ, грабещ, изнасилващ, крадящ или просто източващ нашите пари. Така, че наисти има болка, просто колегата е един от хилядите откровени, няма какво да се лъжем!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Нелицеприятните факти 1:1

Мнениеот pipi » 13 Юли 2010, 22:14

Така е. Животът никога не е черно-бял и иронията, вкарана в заглавието "Нашата полиция ни пази...", съотнесена към съдържанието на клипа навява противоречие. Младежът с белезниците изглежда като човек, който е имал "сърбеж"и това е предизвикало съответната реакция по потушаването му по надлежния ред. :mrgreen:
P.S Шегувам се, да не вземе да се засегне pavlin_sof ;)
pipi
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 37
Регистриран на: 27 Окт 2009, 22:32

Re: Нелицеприятните факти 1:1

Мнениеот Lord » 13 Юли 2010, 22:17

pipi написа:Така е. Животът никога не е черно-бял и иронията, вкарана в заглавието "Нашата полиция ни пази...", съотнесена към съдържанието на клипа навява противоречие. Младежът с белезниците изглежда като човек, който е имал "сърбеж"и това е предизвикало съответната реакция по потушаването му по надлежния ред. :mrgreen:
P.S Шегувам се, да не вземе да се засегне pavlin_sof ;)


:lol: pipi , липсваш, идвай по-често, ако ти е възможно. :)
Хубава вечер!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Нелицеприятните факти 1:1

Мнениеот роня » 31 Авг 2010, 20:19

Откакто излезе този световен хит съпругът ми не спира да си тананика"буба лази, буба лази - нас полицията ни пази" 8-) :lol:
роня
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 215
Регистриран на: 24 Сеп 2009, 19:06

Re: Нелицеприятните факти 1:1

Мнениеот Lord » 31 Авг 2010, 22:02

роня написа:Откакто излезе този световен хит съпругът ми не спира да си тананика"буба лази, буба лази - нас полицията ни пази" 8-) :lol:

:D Моля гражданите да заменят "полицията" с "Роня" в горния цитат. Извинете ни за неволната грешка, предизвикана от проблеми със софтуера на външна фирма. Благодарим за проявеното разбиране, "Роня" също ви благодари! ;) :lol:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

ПредишнаСледваща

Назад към Другите за нас

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта