Чакам дарения за два намордника !

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Чакам дарения за два намордника !

Мнениеот Росица » 10 Сеп 2011, 08:05

от Rositsa Tsankova на 09 септември 2011 г. в 19:10

Възнамерявам от утре да излизам от домът си с намордник,както и да сложа такъв на куче Дара ,тъй като съседът ми криминален инспектор ме плаши със служебната си карта ,докато съпругата му се опитва да докара видът си на приличен в кварталната бръснарница,а малкото му дете,минавайки на 100 метра от поляната където се разхождат домашни любимци,надава писъци до небесата ......Та въпросният милиционер,мислейки повече от час как точно да се скара с мен,реши да ми завре служебната си карта под носа и да ми иска трите имена ,които да запише на касовата бележка от бръснарницата ,обяснявайки ми ,че не му е необходим документът ми за самоличност :)))))Докато му отказвах да си "дам" трите имена му предложих да ми сложи белезници и да повика дежурен патрул :) Естествено и това не направи инспекторът .....(спестявам името към момента ) .

Господа полицаи в листа на приятелите ми ....заради такива ваши колеги ,ПОЛИЦИЯТА има кофти имидж .....Жалко...щото си ви обичам много !
Харесва ми · · Сподели · Изтрий


Rositsa Tsankova Пропуснах да ви разкажа как криминалният инспектор образно и доста емоционално ми разказа как ще застреля бездомните псета ,ако детето му запищи от тях :))))Разказът последва от мой въпрос : "Какво ще направиш,ако кучето е улично " :)
преди 12 часа · Харесва ми
Rositsa Tsankova Та се чудя какъв пример ми даде другаря милиционер ,докато истерично ми обясняваше как ще стреля по улиците и по бездомните псета и същевременно ще ми съставя и акт :)))
преди 12 часа · Харесва ми
Rositsa Tsankova Криминален инспектор на разходка до кварталната бръснарница ,записва имен ана граждани върху касови бележки ,без да се "запознае" с личните документи :)
преди 12 часа · Харесва ми
Иван Иванов
За съжаление Росе е така, преди много години прекият ми началник бе изпаднал в такава смешножалка ситуация . Някой в автобуса на градския транспорт го беше настъпал, в последствие са си разменили по някой епитет и моят писаният /вече бивш/ началник си изкарал картата и казал : "майор Петров съм от Милицията дай си документите за проверка", един в съседство свидетел се засмял а майора му се заканил : ти недей се смя защото и тебе ще уволня . Някои просто се вземат много на сериозно и демонстрират някакво превъзходство без покритие. А бе с една дума , Простотия !!!
преди 12 часа · Не харесвам · 1 човек
Георги Анастасов тоз криминалния сигурно си има и заглавие -ще му се зарадват медиите на ентусиазма
преди 12 часа · Не харесвам · 1 човек
Rositsa Tsankova Има разбира се ...просто ме е срам да го напиша....в нашата криминална работят свестни момчета,а на мен ми е съвестно,че тоя им е колега ...
преди 12 часа · Харесва ми
Rositsa Tsankova Ванка,тоя хубавец ме започна по същия начин,ама му трябваше час докато измисли как да ме уволни ....остана си само с плашенето с дежурен патрул,служебна карта и пистолет :)
преди 11 часа · Харесва ми
Георги Анастасов то от такива се гради негативното отношение към служителите на тъз система
преди 11 часа · Харесва ми
Иван Иванов белезници ? :))))))))))))
преди 11 часа · Не харесвам · 1 човек
Rositsa Tsankova Сърбяха ме пръстите да му спомена и името,Жоре,но мен ме е срам повече от него със сигурност ...Срам ме е от това ,че "полицай" буди смях именно заради такива като тоя клоун на който казах точният си адрес ,а той ми обясни ,че ще ме дебне докато намери начин да ме "накаже"
преди 11 часа · Харесва ми
Rositsa Tsankova Всъщност не знаех,че да разхождаш стафа си на поляната зад блока е криминално престъпление ,но инспектора и това ми поясни :) Аз пък очаквам дежурните патрули да ме чакат на входа в часовете за разходка на куче Дара :)
преди 11 часа · Харесва ми · 1 човек
Rositsa Tsankova Предложих му ,Ванка:) Да ме закопчее с ръце на гърба ,но той се задоволи само с това да ми държи ръката в неговата ,която аз доброволно подадох ,докато му се представях :) Интересно,че разговорът се водеше в началото на Вие ,но после премина на Ти,докато накрая пак приключи на Вие и то в момента в който си издърпах ръката ....чувствах се изцапана :)
преди 11 часа · Харесва ми · 2 души
Димитър Атанасов Интересноо.....кой се явява по големия звяр в случая,кучето или самозабравилия се "екзекутор"?
преди 10 часа · Не харесвам · 1 човек
Виолета Петкова Роси, това звучи направо като виц за "ченгета" :). Жалко, че такива"герои" изграждат "имиджа" на полицията. А иначе... и аз си обичам момчетата в униформа :) и зная колко свестни хора и добри професионалисти са по-голямата част от тях...
преди 9 часа · Не харесвам · 1 човек
Rositsa Tsankova Жалко е наистина ,Вили ! Факт е ,че куче Дара се води като опасна порода и беше без намордник,но тя не е агресивна ,а на тоя детето му пищеше и от котките ......
преди 9 часа · Харесва ми
Мира Генова
В последно време си "сладкодумна и пееш като славейче"Много ме радва тази типична за теб "хрисимост" Моят татко ,който беше много мъдър човек не знам но често ми казваше "Имай си едно наум като си избираш за приятел полицай и таралеж"Сега се замислих дали има нещо общо с народната мъдрост"не си слагай таралеж в гащите"Иаз си имам приятели в тази система и си ги смятам за читави хора ама често си мисля че няма бовшо ченге има само мъртво!
преди 8 часа · Не харесвам · 1 човек
Мира Генова Пропуснах да ти кажа ,че намордник ще ти ходи НЕ КАТО ДА СИ ИЗЛЯЗЛА СЪС САМАР/слагат но магаретата ако не знаеш думичката
преди 8 часа · Не харесвам · 1 човек
Мира Генова И още нещо " не се плаши от служител който си показва служебната карта където не му е мястото щом е криминален отдел -не си крадла мОЖЕДА СЕ СЛУЧИ ИДА МУ Я ВЗЕМАТ И ДА ГО ПРЕНАСОЧАТ КЪМ ЕКО ПОЛИЦИЯТА НАЛИ ИВ БЪЛГАРИЯ ЩЕ ИМА ТАКАВА!
преди 8 часа · Харесва ми
Rositsa Tsankova Мирка,познати ,приятели и роднини"ченгета" имам много,но нито един от тях не е безумен като въпросният криминален смешник,който за мой ужас не познава дори наредбата,но пък иначе знае как със замах да си вади картата.И ако не знаех какво представлява трудът на тези момчета и най-вече "заслугите" ,които получават,защото са си вършили работата,нямаше така бясно да реагирам на този идиот.
преди 16 минути · Харесва ми
Rositsa Tsankova
Иначе продължавам да твърдя ,че : ДА -куче Дара трябва да е с намордник,но пък НЕ-не може служител на тази система ,без значение в кой сектор работи,да си позволява да влиза в "разчистване" на лични сметки,следствие на истеричните страхове на жена си и детето си и да злоупотребява със служебното си положение и още по-малко със служебната си карта !!!Да не говорим,че кучето ми изобщо не ги погледна,камо ли да ги беше застрашило ! Дара играеше с едно пластмасово шише на поляната ,когато женските малоумия на криминалния другар пищяха от всяко преминаващо животно,включително и от котките !
преди 8 минути · Харесва ми
Rositsa Tsankova И знаеш ли ,изпитах огромно желание още вечерта да сляза до РПУ-то и да му пусна една жалбица ,но ме спря единствено ФАКТА че в тази система работят истински МЪЖЕ !,а на нашия комисар много му " се работи" и не знам ,кой още и как щеше да го отнесе !
преди 5 минути · Харесва ми
Напишете коментар...
Всички права са следствие на предхождащите ги задължения !
Аватар
Росица
Нов
Нов
 
Мнения: 11
Регистриран на: 17 Апр 2010, 10:08
Местоположение: Велико Търново

Re: Чакам дарения за два намордника !

Мнениеот kkarakashev » 10 Сеп 2011, 08:48

Ако разбера за какво иде реч пак добре............... :(
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://www.vbox7.com/play:46376107dc - Химн на гр.Пловдив
Аватар
kkarakashev
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Юли 2010, 15:32
Местоположение: Пловдив

Re: Чакам дарения за два намордника !

Мнениеот Basaev » 13 Сеп 2011, 17:08

kkarakashev написа:Ако разбера за какво иде реч пак добре............... :(

Иде реч за цитат от фейсбука доколкото успях да разбера за някакъв полицай, който си превишава правата и заплашва чрез полицейски произвол.
В борбата със здравия разум, победата ще бъде наша....
Аватар
Basaev
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 232
Регистриран на: 04 Окт 2010, 00:12

Re: Чакам дарения за два намордника !

Мнениеот osata » 14 Сеп 2011, 22:19

Ами нека автора на темата поне да цитира с линк източника на този текст. Иначе благодарим, че ни уведоми за този случай. ;)
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Чакам дарения за два намордника !

Мнениеот Raptor » 01 Окт 2011, 11:05

Всеки гражданин може да подаде сигнал или жалба за неправомерни или непристойни действия, извършени от служител на МВР.
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18


Назад към Другите за нас

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron