КАКВО БИХ НАПРАВИЛ,АКО БЯХ НА МЯСТОТО НА КАЛИН ГЕОРГИЕВ

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

КАКВО БИХ НАПРАВИЛ,АКО БЯХ НА МЯСТОТО НА КАЛИН ГЕОРГИЕВ

Мнениеот m-r_Vekilski » 10 Мар 2011, 12:13

А СЕГА ДА ВИ ВИДЯ
Лично аз ,бих отворил един телефон "СТУДЕНА ПОТ", на който телефон всеки служител на МВР да може да сигнализира за нередности, нарушения ......в подразделението в което служи,с гарантирана анонимност и имунитет от "регрес".Самото съществуване на "СТУДЕНА ПОТ" ще има ефекта на камуфлажна камера за някои самозабравили се местни величия.
И в тая връзка.....защо такива камери не се поставят ,ако не ги има вече де,далеч съм от мисълта ,че откривам топлата вода.Много по евтино е, а ефекта ще е очевадещ!
771 -"1300 години България" Изображение
Изображение
собственик на "кухиятЪ крак"
Аватар
m-r_Vekilski
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 523
Регистриран на: 04 Сеп 2009, 18:03

Re: КАКВО БИХ НАПРАВИЛ,АКО БЯХ НА МЯСТОТО НА КАЛИН ГЕОРГИЕВ

Мнениеот kkarakashev » 10 Мар 2011, 16:16

Според мен и да има и да н яма такъв телефон, файдата е никаква. Надали или само единици биха позвънели на него. Все от някъде ще се изскубне информация и този - позвънилия може да се озове на "пачи яйца" ;) А и не мисля , че от оплакванията на някой полицай,за шеф, или началник ще има последствия. Нещата ще си останат само с позвъняването. Все пак си живеем в България.
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://www.vbox7.com/play:46376107dc - Химн на гр.Пловдив
Аватар
kkarakashev
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Юли 2010, 15:32
Местоположение: Пловдив

Re: КАКВО БИХ НАПРАВИЛ,АКО БЯХ НА МЯСТОТО НА КАЛИН ГЕОРГИЕВ

Мнениеот m-r_Vekilski » 10 Мар 2011, 16:28

Въпросът е .....ти какво би направил, ако си на негово място?
771 -"1300 години България" Изображение
Изображение
собственик на "кухиятЪ крак"
Аватар
m-r_Vekilski
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 523
Регистриран на: 04 Сеп 2009, 18:03

Re: КАКВО БИХ НАПРАВИЛ,АКО БЯХ НА МЯСТОТО НА КАЛИН ГЕОРГИЕВ

Мнениеот daniela_suzi » 10 Мар 2011, 16:41

:roll: Може би щях да се чувствам така,както омбудсмана на Република България.Защото май доста работа ще ми се отвори! ;)
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: КАКВО БИХ НАПРАВИЛ,АКО БЯХ НА МЯСТОТО НА КАЛИН ГЕОРГИЕВ

Мнениеот mao11 » 10 Мар 2011, 16:55

Не съм работил с този човек и го познавам само от телевизията
но бих си подал отставката, ако съм на негово место
mao11
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 252
Регистриран на: 23 Яну 2011, 20:00

Re: КАКВО БИХ НАПРАВИЛ,АКО БЯХ НА МЯСТОТО НА КАЛИН ГЕОРГИЕВ

Мнениеот Adriana » 10 Мар 2011, 17:00

Една птичка пролет не прави. И над него има други, така че вероятно и той гледа да си оплете кошницата..... Балкански синдром.
Adriana
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 309
Регистриран на: 24 Сеп 2009, 08:46
Местоположение: На точното място в точното време

Re: КАКВО БИХ НАПРАВИЛ,АКО БЯХ НА МЯСТОТО НА КАЛИН ГЕОРГИЕВ

Мнениеот kkarakashev » 10 Мар 2011, 17:07

На негово не знам, ама ако сам на Цветанов поне едно - Прилична заплата за системата на МВР , а от там на сетне разбор. Проверки и който не му отърва или се издъни (фиксирам подкупи) торбата и навънка с прилично наказание, а не само вън от системата. Ама не съм шефче. Така хем в системата ще останат годни за употреба служители, хем и народа ще е доволен.
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://www.vbox7.com/play:46376107dc - Химн на гр.Пловдив
Аватар
kkarakashev
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Юли 2010, 15:32
Местоположение: Пловдив

Re: КАКВО БИХ НАПРАВИЛ,АКО БЯХ НА МЯСТОТО НА КАЛИН ГЕОРГИЕВ

Мнениеот kkarakashev » 10 Мар 2011, 19:25

ninja написа:1. Бих предложил на министъра да оптимизира предизборно състава на администрацията в МВР примерно. Въпреки, че не му е ресор.
2. Щях да лазя по корем пред министъра, за диферинциране на заплатите в МВР. Май и това не му е ресор.
3. Бих бил настоятелен за провеждане на истински конкурси за директорите на ГДБОП, ГДКП, ГДГП, ГДОП, СДВР и ОДМВР в страната. Е тука вече май има думата. ма няма да стане.
4. На колене бих застанал пред министъра и Дянков за 15 % увеличение на заплатите в МВР(не само на държавния слуга, а и на останалите), на база оптимизацията на състава по т.1 .
5. Ще държа синдикалната дейност в МВР да бъде леко ограничена. Гледам, че се карате като малки деца и по форумите.
6. Има и още....ама нека и някой друг да каже.
7. Ако за 6 месеца не изпълня горното, ставам деловодител. Защото това е най-неблагодарната работа, ЛРТП.

по т.1 НИВГАШ няма да стане. най-много да се оптимизира личният състав за пенися и то от РУП - ППД имам в предвид
пот2. Дянков знае само режи, а не снадай.
по 3. винаги ще има наши и ваши. Така че въпросът даже и няма да се обсъжда :D
po 4. криза
по5. Хубаво е да има синдикат а не синдикати. А и да са единни а не единият да клони към ляво другия дясно (в предвид всеки си иска това което му е изгодно нему)
по 6. и по 7 - все още кандидатствам за кат. Е - ако се оправи т. 3 може и да прокопсам :lol: :lol:
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://www.vbox7.com/play:46376107dc - Химн на гр.Пловдив
Аватар
kkarakashev
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Юли 2010, 15:32
Местоположение: Пловдив

Re: КАКВО БИХ НАПРАВИЛ,АКО БЯХ НА МЯСТОТО НА КАЛИН ГЕОРГИЕВ

Мнениеот m-r_Vekilski » 10 Мар 2011, 21:35

Интересно ти е, ама Каракашев дебне в засада :lol:
самият той не знае какво би направил,
На негово не знам, ама ..............

но подлага на съмнение всичко което биха направили изказалите мнение до момента.
Каракашев, бъди сигурен ,че ако някой от писалите по-горе е на мястото на Георгиев,ще направи на всяка цена това за което е писал ;)
771 -"1300 години България" Изображение
Изображение
собственик на "кухиятЪ крак"
Аватар
m-r_Vekilski
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 523
Регистриран на: 04 Сеп 2009, 18:03

Re: КАКВО БИХ НАПРАВИЛ,АКО БЯХ НА МЯСТОТО НА КАЛИН ГЕОРГИЕВ

Мнениеот osata » 10 Мар 2011, 22:16

Някой от нас да е на негово място е равносилно на емоцията от филма "Беднякът милионер".
А ако случайно това се случи, след третото ми събуждане ( за да съм сигурен че не сънувам :D ), ще направя така, че всички смотани корумпирани боклуци от МВР да си идат. Защото всички знаят къде е корупцията, дори и началниците по места, но се правят на слепи.
Слет което махнеш ли плевела, можеш спокойно да се заемеш с тревата.

А иначе, идеята, служители на МВР да могат да подават анонимни сигнали срещу други служители на МВР относно корупция, конфликт на интереси, бездействие и т.н. я споделям напълно. Но това трябва да се промени законово, защото до момента жалбите се разглеждат съгласно АПК, а там един член казва, че по анонимни такива резолюцията е "към коша". Още повече, че съгласно новият етичен кодекс трябва да показваме "голяма" нетърпимост към корупционни практики.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Следваща

Назад към Анкети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта