Предлагам да изместим форума.

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Искате ли да изместим форума?

Да
1
5%
Не
17
89%
Нямам мнение
1
5%
 
Общо гласове : 19

Re: Предлагам да изместим форума.

Мнениеот Lord » 26 Авг 2016, 12:46

osata написа:Този форум има история!
Този форум е първият.
Този форум беше в централните новини на всички водещи телевизии в страната.
Този форума преживя и надживя всякакви опити..... хайде за това да не пишем.

Това е Паметникът на "форумните полицаи". Кой премества или разрушава паметници??? Добър или лош, посещаван или не, този форум ще бъде винаги тук на това място!



Потвърждавам!

А, на Косе препоръчвам да прочете мненията в тази тема viewtopic.php?f=7&t=41&start=0 и да разбере защо нищо от настоящия форум няма да се изнася другаде!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Предлагам да изместим форума.

Мнениеот Весела » 26 Авг 2016, 13:42

Аз съм външно лице, но редовно чета форума ви и мога да кажа, че форума ви е супер. Няколко човека в този форум сте ми любимци заради това, че се отличавате с вашата ерудиция и компетентност.
Прочетох, че споменавате форума policeba4ka.com. Преди време опитах да задам въпрос в този форум, но поради наложен филтър и явно поставен човек да чете и цензурира въпросите, така и не успя да види бял свят въпроса ми.
Явно форума police.ba4ka.com е казионен и обслужва нечии интереси, които налагат да се публикуват само удобни въпроси.
Във вашият форума открих пълна прозрачност, никаква цензура и компетентни и интелигентни потребители.
Дерзайте момчета,бъдете живи и здрави и все така отзичиви.
Весела
Нов
Нов
 
Мнения: 9
Регистриран на: 22 Яну 2015, 09:34

Re: Предлагам да изместим форума.

Мнениеот Kose » 26 Авг 2016, 14:11

Тогава можете ли да ме направите администратор? Разбирам от PhPBB3.
Посете новият ми сайт! http://www.computer.free.bg Регистрирайте се във форума!
Kose
Нов
Нов
 
Мнения: 17
Регистриран на: 30 Дек 2015, 22:17

Re: Предлагам да изместим форума.

Мнениеот Боцмана » 26 Авг 2016, 14:42

Точно този форум е единственията независима и свободна трибуна на българските полицаи!
Единственото място, на което може да се обсъждат свободно професионални теми, да се търси професионална помощ и точно в този свободен форум няма никаква цензура и има пълна свобода на словото!

Форума police.ba4ka.com не е свободен полицейски форум, а е платен форум на някакво частно лице, което няма нищо с полицията и МВР!
Администрира се от човек с ник "MasterCop, който не компетентен, не разбира от администриране на форуми.
Същото лице налага цензура над мненията на пишещите и форума police.ba4ka.com не може да се нарече свободен форум на служителите от МВР.
Такъв форум като police.ba4ka.com създаден от частно лице е вреден за служителите на МВР и такъв форум може само да обслужва неясни интереси вредни за полицейските служители и да пречи на свободата на словото.
Боцмана
Нов
Нов
 
Мнения: 7
Регистриран на: 11 Окт 2015, 12:08

Re: Предлагам да изместим форума.

Мнениеот Конов » 26 Авг 2016, 15:24

Присъединявам се към мнението на колегата "Боцмана" и на другите колеги. Този форум е единственият СВОБОДЕН полицейски форум в България!
Този форум не бива да бъде местен никъде. Този форум е на точното си място и много точно си изпълнява целта да дава СВОБОДНА трибуна на всички без цензуриране на мнения и на гонене на неудобни потребители.
Това е ЕДИНСТВЕНИЯТ полицейски форум, които дава СВОБОДНА трибуна на всички СИНДИКАТИ в МВР!
За разлика от този свободен и демократичен форум на служителите в МВР, форума police.ba4ka.com създаден от неясно какви хора с неясно какви цели само не и свобода словото, изгони всички симпатизанти на сидикати различни от един синдикат, който се определя като единствен и неповторим.
Администратора "MasterCop" от сайта police.ba4ka.com налага цензура и гони всеки, който сподели мнение различно от неговото мнение по дадени въпроси и теми.
Сайта police.ba4ka.com е позора на полицейските сайтове, в този сайт се пресира всеки различно мислещ и всяко мнение извън политиката на сайта да дава трубуна само на един единствен синдикат, бива трито и се налагат забрани за влизане в сайта на инакомислещите.
Такива сайтове трябва да бъдат разобличавани и никой не трябва да има доверие в такива сайтове и такива самозвани администратори!
Конов
Нов
Нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: 05 Апр 2016, 21:06

Re: Предлагам да изместим форума.

Мнениеот Kose » 26 Авг 2016, 15:50

Имах предвид, че вместо да пишете policebg.free.bg да пишете alle.free.bg това имах предвид всичко ще бъде същото - свободен демократичен форум.
Посете новият ми сайт! http://www.computer.free.bg Регистрирайте се във форума!
Kose
Нов
Нов
 
Мнения: 17
Регистриран на: 30 Дек 2015, 22:17

Re: Предлагам да изместим форума.

Мнениеот кпц » 26 Авг 2016, 21:17

Kose написа:Имах предвид, че вместо да пишете policebg.free.bg да пишете alle.free.bg това имах предвид всичко ще бъде същото - свободен демократичен форум.

Kose, явно местенето няма да стане.
Не успяваш да го мотивираш добре.
Нека си остане тук.
Да знаем всички, къде често може да се прочете някоя цветиста обида или дебелашка шега към питащ гражданин; към колега; администратор на друг форум или просто ей така - от скука.
Няма да съм изненадан, ако започнем да се приближаваме към стила на коментарите в спортала.
Основанието е поне едно - непукизмът, изразен в "хич не ми пука, колкото и да ме докладвате, я че си пишем, каквото си сакам".
кпц
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 405
Регистриран на: 17 Юли 2014, 23:27

Re: Предлагам да изместим форума.

Мнениеот Old Cops » 27 Авг 2016, 08:39

кпц написа:
Kose написа:Имах предвид, че вместо да пишете policebg.free.bg да пишете alle.free.bg това имах предвид всичко ще бъде същото - свободен демократичен форум.

Kose, явно местенето няма да стане.
Не успяваш да го мотивираш добре.
Нека си остане тук.
Да знаем всички, къде често може да се прочете някоя цветиста обида или дебелашка шега към питащ гражданин; към колега; администратор на друг форум или просто ей така - от скука.
Няма да съм изненадан, ако започнем да се приближаваме към стила на коментарите в спортала.
Основанието е поне едно - непукизмът, изразен в "хич не ми пука, колкото и да ме докладвате, я че си пишем, каквото си сакам".


Ти хубаво се правиш на светец, но по-добре кажи къде в постовете си сме обидили участник в този форум?
Като почнеш да четеш от самото начало на темата не виждаш ли, че всички без теб са си казали мнението за този сайт и мнението този умрял сайт http://www.police.ba4ka.com/index.php.
Не прочетох един потребител да се е оплакал от този сайт и прочетох, че всички се оплакват от умрелият сайт и само от един и същи администратор "MasterCop", който умори сайта http://www.police.ba4ka.com/index.php и го погреба с бездарност, некомпетентност и неграмотност.
Според теб на глупавият как да му кажеш глупав по заобиколен начин, на некомпетентният как да му кажеш, че не е за тази работа, на неграмотният как да му кажеш, че е тъп и има да учи много.
Бъди здрав и ако се чувстваш възмутен от няколко по-пиперливи но точни определения, не чети и не пиши в тази тема. Прощавай, ако имам и друго прегрешение и не съм го споменал.
Old Cops
Нов
Нов
 
Мнения: 26
Регистриран на: 16 Апр 2014, 08:02

Предишна

Назад към Анкети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта