Трифон Зарезан или Свети Валентин?

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Трифон Зарезан или Свети Валентин?

Свети Трифон Зарезан
17
45%
Свети Валентин
8
21%
И двамата, и бира също...
13
34%
 
Общо гласове : 38

Re: Трифон Зарезан или Свети Валентин?

Мнениеот BARETATA » 05 Фев 2010, 22:32

Точно така се придържам към твоето Мнение.Много е на място :idea:
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Трифон Зарезан или Свети Валентин?

Мнениеот Валентина » 05 Фев 2010, 22:40

Аз пък съм за 2 в 1. Изображение
Куче написа:Но все пак да са живи и здрави....... влюбените!....... Когато им дойде акъла да ми се обадят 8-)

Ами то... като спрем да се влюбваме - значи остаряваме... :evil:
Аватар
Валентина
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1542
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 01:20

Re: Трифон Зарезан или Свети Валентин?

Мнениеот BARETATA » 05 Фев 2010, 22:42

И това е много вярно и истиснко обаче :) Всичко е вярно :?
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Трифон Зарезан или Свети Валентин?

Мнениеот slaron » 05 Фев 2010, 22:45

Lord написа:А, аз мислех, че имате предвид Св. Валентин, то пък някои имали предвид любовта... :roll:

В този случай пак държа на Трифоновден. :D Няма да чакам аз 14-ти февруари, че да показвам колко обичам някого, ако наистина го обичам, правя го ежесекундно, а не веднъж в годината. Така стои и въпросът с подаръците. ;)


Лорда ме подсети за един... смешен Валентино - Зарезанов ден в моето семейство! :)
Преди години моите колеги, млади момчета, за един 14-ти февруари /Св. Валентин за тях! :roll:/ се изтрепаха да купуват плюшки, цветя, джвъчки и какво ли не за съпругите и приятелките си. Потрошиха сума ти пари... :roll: Аз само седях отстрани и си чинех сеира. :lol:
Като се прибрах в къщи, съпругът ми рече, че ми купил подарък за Св. Валентин. Аз се оцъклих, защото и той като мен не тачи този празник. А подаръкът беше ... точилка! :lol: :lol: Седнахме и се Зарезанихме подобаващо! ;)
На другия ден имаше разбор на празника в работата - кой къде бил, коя какво не харесала, кой какъв подарък получил... Аз слушах, слушах, пък накрая им разказах аз какъв подарък съм получила. Момчетата зяпнаха, а после умряха от смях и се биха по главите за похарчените пари... Оттогава само цветя купуват! :lol: :lol: :lol:
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: Трифон Зарезан или Свети Валентин?

Мнениеот BARETATA » 05 Фев 2010, 22:47

Много интересно,има сам Един глас за Св.Валентин и той е моят.Я по-добре го махнете и оставете или Трифон или и двата,да го няма това Валентин.Хм,чудна работа
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Трифон Зарезан или Свети Валентин?

Мнениеот малкия » 06 Фев 2010, 07:31

Абе, както сме я подкарали, да вземем да празнуваме на същия ден и китайската Нова година, та да се знае... :D
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: Трифон Зарезан или Свети Валентин?

Мнениеот Lord » 07 Фев 2010, 11:14

малкия написа:Абе, както сме я подкарали, да вземем да празнуваме на същия ден и китайската Нова година, та да се знае... :D


Може да сме безДЕЛНИЦИ, важното е да не сме безПРАЗНИЦИ... ;) При мен организацията е направена, хижата е резервирана, компанията оповестена, остава само да дойде идната събота... :D
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Трифон Зарезан или Свети Валентин?

Мнениеот osata » 07 Фев 2010, 13:28

doznatel1 написа:Най-добре е 2В1 :lol:


:D зависи, моя шеф казва, че водка и кола в една чаша си е чисто хабене на материала :lol: :lol:
А по домашно ли ще празнувате ли с "обслужване по масите" :D ;)
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Трифон Зарезан или Свети Валентин?

Мнениеот doznatel1 » 09 Фев 2010, 11:22

osata написа:
doznatel1 написа:Най-добре е 2В1 :lol:


:D зависи, моя шеф казва, че водка и кола в една чаша си е чисто хабене на материала :lol: :lol:
А по домашно ли ще празнувате ли с "обслужване по масите" :D ;)



Обслужване по масите :lol:
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Трифон Зарезан или Свети Валентин?

Мнениеот BARETATA » 13 Фев 2010, 00:35

Да празнува всеки,което пожелае,стига да има възможност.Не говоря само за финансовата част,а и за Личното време-тоест свободно такова на този Празник :)
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

ПредишнаСледваща

Назад към Анкети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron