Избор да работя в МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Ако сега избирахте професия бихте ли избрали отново да работите в МВР

Да
31
79%
Не
8
21%
 
Общо гласове : 39

Re: Избор да работя в МВР

Мнениеот rspab03 » 10 Дек 2009, 21:05

Отговорих с ДА,но не твърдо.
rspab03
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 69
Регистриран на: 30 Авг 2009, 19:12

Re: Избор да работя в МВР

Мнениеот Hammer » 10 Дек 2009, 21:16

doznatel1 написа:
Hammer написа:А мен ме притеснява ,че тези дето са отговорили с "Не" постоянно се множат .



Да не е гласувал един, но няколко пъти.


Няма я тази опция да гласуваш многократно.
Изображение
Аватар
Hammer
КОМИСАР
 
Мнения: 655
Регистриран на: 27 Авг 2009, 10:42
Местоположение: гр.Смолян

Re: Избор да работя в МВР

Мнениеот osata » 10 Дек 2009, 21:33

Hammer написа:А мен ме притеснява ,че тези дето са отговорили с "Не" постоянно се множат .


Реалността не трябва да те притеснява - в смисъл, че доста хора биха натиснали "не"!
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Избор да работя в МВР

Мнениеот doznatel1 » 10 Дек 2009, 22:45

osata написа:
Hammer написа:А мен ме притеснява ,че тези дето са отговорили с "Не" постоянно се множат .


Реалността не трябва да те притеснява - в смисъл, че доста хора биха натиснали "не"!



Във време на криза, хората са резервирани и отговарят отрицателно на почти всичко!
Особено на това което ги засяга и пряко вълнува.
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Избор да работя в МВР

Мнениеот PAOLON » 10 Дек 2009, 23:33

Аз ще отговоря така-Да бих работил в МВР ,но да започна 20-сет годишен и с акъла и опита които имам сега. ;) :lol:
Някои хора са като 1 стотинка. Двулицеви са и не струват нищо.
PAOLON
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 522
Регистриран на: 24 Авг 2009, 20:17

Re: Избор да работя в МВР

Мнениеот фиеста » 11 Дек 2009, 00:43

m-r_Vekilski написа:Защо ли имам чувството ,че тая тема ще замре :roll:
Ей никой ли не мечтае да стане пътен полицай,домакин в малко управление,
шофьор на началника....ей такива дребни мечти ..... никой ли няма ?


Е, как! Но не става. Аз писах заявление за автоконтрольор, но хич и не ми върза. Обясних, че съм социално слаба и се мотивирах с тежко семейно и финансово положение, но никой не прояви разбиране.... :lol: :lol: :lol:
фиеста
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 219
Регистриран на: 26 Авг 2009, 17:44

Re: Избор да работя в МВР

Мнениеот Валентина » 11 Дек 2009, 23:50

m-r_Vekilski написа:Защо ли имам чувството ,че тая тема ще замре :roll:
Ей никой ли не мечтае да стане пътен полицай,домакин в малко управление,
шофьор на началника....ей такива дребни мечти ..... никой ли няма ?


За мен е малко трудно да отговоря дали ПАК бих избрала да работя в МВР. Никога не съм работила там. Но... по стечение на обстоятелствата... съм запозната с доста неща. И... да, бих работила в МВР, ако мога да започна от начало, ако мога сега да направя своя избор. Може би в ДПС. Но синът ми е избрал тази професия и дано успее в АМВР.
Аватар
Валентина
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1542
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 01:20

Re: Избор да работя в МВР

Мнениеот Автоконтрольор » 07 Мар 2010, 13:51

Hammer написа:Ако сега избирахте професия бихте ли избрали отново да работите в МВР

Не съм работил в МВР, но се кълна, че след време, ако ще и 20 30 години да е, ще влезна в системата.Това ми е мечтата от както се помня.
"Хората лъжат, уликите не..." - Д-р Гилбърт Грисъм
Аватар
Автоконтрольор
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 295
Регистриран на: 27 Авг 2009, 23:45

Re: Избор да работя в МВР

Мнениеот daniela_suzi » 08 Мар 2010, 09:55

Не знам дали имам право да отговоря,защото в тази система съм поради стечение на определени обстоятелства и не стана по моя воля.Разформироването на МИС ни доведе в МВР.Но чисто хипотетично,ако зависеше от мен,мисля че "ДА",бих направила този избор.Все пак отдавна са размити границите между мъжки и женски професии.По-скоро трябва да си добър и отдаден на работата си.
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Избор да работя в МВР

Мнениеот Lord » 22 Сеп 2010, 13:10

Аз още преди месеци отговорих в тази анкета.

Повода да пиша е .......странен или.......всъщност не се досещам за думата. :oops:

Немалко колеги и приятели се пенсионират. Пенсионират се, защото изпитват несигурност. Не знаят какво ще се случи с тях, ако останат, знаете - отпуски, години, стаж, пределна възраст, някакви точки, обезщетения и т.н. По скромното ми лично мнение това са хора в силата си, хора, които са нужни, както за функциониране на системата, така и за приемственост. Рано или късно ще започнат конкурсите за външни назначения, ще се назначат стотици/знаете защо/, е кой ще ги вкара в занаята, когато приключи т.н. "Стажантски период"?! Ще дойдат, ще чакат края на работния ден, ще си приключват материалите некомпетентно, но пък в срок.
Почти всички около мен, които се пенсионират споделят, че имат какво да дадат, могат и знаят, но се прогонени, заради несигурността. Та мисълта ми е друга, по темата, де: Никой от тях не съжалява, че е избрал МВР, но им е неприятно, че са принудени да напуснат, макар и тази принуда да е косвена, уж! Подобно нещо частна компания не би си позволила, защото това е чиста проба загуба на инвестиции, мозъци и реални пари! :!:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

ПредишнаСледваща

Назад към Анкети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта