Вярвате ли в Бог ?

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Вярвате ли в Бог?

Да!
25
63%
Не!
11
28%
Само, като видя зор!
4
10%
 
Общо гласове : 40

Re: Вярвате ли в Бог ?

Мнениеот SFS » 09 Фев 2010, 22:26

Има, Истината е една и формулата която решава всичките тайни е една...ама не е лесно...иска се доста време и работа, учение, лщбопитство, добро сърце и такива работи за да я Познаеш.
А за да ме погледаш от страни, парите няма да ти стигнат само за билет, освен това виза няма да ти дадът със сигурност...а това са само дребните неща, които ще ти попречат
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Вярвате ли в Бог ?

Мнениеот Добро Утро » 10 Фев 2010, 21:06

SFS написа:Има, Истината е една и формулата която решава всичките тайни е една...ама не е лесно...иска се доста време и работа, учение, лщбопитство, добро сърце и такива работи за да я Познаеш.
А за да ме погледаш от страни, парите няма да ти стигнат само за билет, освен това виза няма да ти дадът със сигурност...а това са само дребните неща, които ще ти попречат

:lol: :lol: :lol: :lol: не може да ти се отрече ,че си забавен дано не е случайно, защотот няма да си като клоун , а като глупак. :lol: :lol:
мдааа и след като аз горката не мога да събера пари за билет, а и виза ще ми откажат...Ти драги ми гърменецо как сте сдоби с тях...???.упс...неудобен въпрос ли..??? :lol: :lol: :lol: май ,че някой спомена нещо по въпроса вече...няма да се повтарям....И защотот,не се притесняваш от истината може би ще ни кажеш а???
Знаеш ли, тук има много хора които имат роднини, приятели, деца , които са по работа, емигрирали или учат зад граница ,но никой от тях няма такава жлъч в споменаването на България, каквато я има у теб, и не толкова ,че я има...защотот това си е личен избор, а че я демонстрираш с повод и безповод.Относно билетите които не мога да си позволя няма да коментирам, глупаво е...,но най-тежък ми се видя полета до Токио преди 4 години, където поостанах около 6 месеца...ти наистина ли ни смяташ за аборигени г-н Получил виза /знаем как/ и г-н Позволил си билет /знаем как/ :mrgreen: :mrgreen: :geek:
Аватар
Добро Утро
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 417
Регистриран на: 02 Окт 2009, 21:37

Re: Вярвате ли в Бог ?

Мнениеот SFS » 10 Фев 2010, 21:25

Ами абoригени сте не че ви смятам а защото сте си такива...летяла си до токио ама с парите на някой чичо от село а не с твоите...
Идват тук всякакви червени измети и ги гледам как се мъчат защото тук никой не ги качва по черешата а трябва сами да се катерят ама не им е лесно...то първия път и онази работа е трудна..
На мен виза ми дадоха защото отговарях на точковата система и имах смелостта да напусна смотаната ви крадлива държава. Още ли не си научила, че името България се дели на много неща...родина, страна, държава...аз плюч на червената ви мръсна комунистическа държава България а не на името България.
Забележи това и когато разбереш, че това име има много значения пак ми се обади.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Вярвате ли в Бог ?

Мнениеот make70 » 11 Фев 2010, 12:24

SFS написа:Ами абoригени сте не че ви смятам а защото сте си такива...летяла си до токио ама с парите на някой чичо от село а не с твоите...
Идват тук всякакви червени измети и ги гледам как се мъчат защото тук никой не ги качва по черешата а трябва сами да се катерят ама не им е лесно...то първия път и онази работа е трудна..
На мен виза ми дадоха защото отговарях на точковата система и имах смелостта да напусна смотаната ви крадлива държава. Още ли не си научила, че името България се дели на много неща...родина, страна, държава...аз плюч на червената ви мръсна комунистическа държава България а не на името България.
Забележи това и когато разбереш, че това име има много значения пак ми се обади.

SFS как да го разбираме това "смотаната ви крадлива държава" да не би ти да не си вече българин и ако е така що те боли за нас и не си гледаш твоят живот.
make70
Нов
Нов
 
Мнения: 7
Регистриран на: 19 Окт 2009, 17:52

Re: Вярвате ли в Бог ?

Мнениеот SFS » 11 Фев 2010, 16:52

Какво означава да си Българин?
Българин по рождение, по съзнание, по относителна културни ценности, традиционни семейни и родови, по белези, които ме прави съзвучен с много други, които се самоопределят като българи...
Но какво тук общо с мен си има скапаната ви българска държава, която е причината да напусна територията, която ми е родина? Вие живеете още във времето на тоталните идиологически клишета, които ви набиваха в ш..аните изпразнени от съдаржание глави, че държавата е и всичко онова, което обясних горе. Държавата е дин скапан механизъм, който се подържа от равноправен подписан договор между мен и всички останали членове на обществото в което живея. Поради изродения вид, неспособен да изпълни елементарните изисквания тя вреди в основите и основно на огромната част от гражданите и е в услуга на една минимална част от тях, които са я заграбили и я ползват. Не ви ли прави впечатление, че по изказа ми всичко прилича на противодържавна агитация ...а не ви ли прави впечатление, че въпреки това никой не е способен да вземе мерки за това а не си ли задавате въпроса защо??????
Защотоп ако го направи, независим европески съд ще констатира тези истини, които казвам и тогава ще бъде осъдена точно заради това, заради което пледира, че съществува и ще се наложи да я затворят и насрочат ново велико народно събрания за да се сключва нов основен закон под койтоп да се изгражда.
На мен за вас не ми пука, на мен ми пука за малцината сред вас мъченици, които са заложници на тази скапана машина и ще я строша.
Казвам ви, ще я строша и нищо неможе да ме спре.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Вярвате ли в Бог ?

Мнениеот Добро Утро » 11 Фев 2010, 17:29

make70 написа:
SFS написа:Ами абoригени сте не че ви смятам а защото сте си такива...летяла си до токио ама с парите на някой чичо от село а не с твоите...
Идват тук всякакви червени измети и ги гледам как се мъчат защото тук никой не ги качва по черешата а трябва сами да се катерят ама не им е лесно...то първия път и онази работа е трудна..
На мен виза ми дадоха защото отговарях на точковата система и имах смелостта да напусна смотаната ви крадлива държава. Още ли не си научила, че името България се дели на много неща...родина, страна, държава...аз плюч на червената ви мръсна комунистическа държава България а не на името България.
Забележи това и когато разбереш, че това име има много значения пак ми се обади.

SFS как да го разбираме това "смотаната ви крадлива държава" да не би ти да не си вече българин и ако е така що те боли за нас и не си гледаш твоят живот.


Разбирай, че не е успял да си вземе дозата... ;) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Добро Утро
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 417
Регистриран на: 02 Окт 2009, 21:37

Re: Вярвате ли в Бог ?

Мнениеот SFS » 11 Фев 2010, 20:45

Нещастници, отговорете на написаното горе а не да ползвате заучените от бащите и дедите ви способи, коягато някой заговори неща които неразбирате да го обевявате за луд.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Вярвате ли в Бог ?

Мнениеот Sir Humphrey » 11 Фев 2010, 20:55

SFS написа:Какво означава да си Българин?
Българин по рождение, по съзнание, по относителна културни ценности, традиционни семейни и родови, по белези, които ме прави съзвучен с много други, които се самоопределят като българи...
Но какво тук общо с мен си има скапаната ви българска държава, която е причината да напусна територията, която ми е родина? Вие живеете още във времето на тоталните идиологически клишета, които ви набиваха в ш..аните изпразнени от съдаржание глави, че държавата е и всичко онова, което обясних горе. .....


Абсолютно съм съгласен със Стони.
Не сме народ, а мърша.
Казал го е още преди около 130 години Стоян Михайловски, авторът на "Върви, народе възродени!"

редакция: Не бил Стоян Михайловски, бил Петко Рачов Славейков, автор на "Изворът на белоногата" и доколкото помня депутат в Учредителното събрание от 1879 г.
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: Вярвате ли в Бог ?

Мнениеот SFS » 11 Фев 2010, 21:08

Съжалявам съра...наистина ми е мъка за малцината от вид в каквото подобие включвам и теб..
Боли ме но изход няма как да има, защото от мърша кон не се прави...но нали сме млади, дано сме здрави и тези съкати добичета да доживеем да бъдат сменени...но не трябва да се предаваме за да успеем да застанен като един своеобразен щити между плевелите и младия цвят.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Вярвате ли в Бог ?

Мнениеот Добро Утро » 12 Фев 2010, 13:27

SFS написа:Нещастници, отговорете на написаното горе а не да ползвате заучените от бащите и дедите ви способи, коягато някой заговори неща които неразбирате да го обевявате за луд.


Пoбърканият римски император Калигула един път решил да обяви война на... богът на моретата - Посейдон. Заповядал на войниците си да забият копията си във водата.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: и за да съм в унисон на темата-Блажени са низшите духом! :lol: :lol: :lol:
Аватар
Добро Утро
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 417
Регистриран на: 02 Окт 2009, 21:37

ПредишнаСледваща

Назад към Анкети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта