Вярвате ли в Бог ?

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Вярвате ли в Бог?

Да!
25
63%
Не!
11
28%
Само, като видя зор!
4
10%
 
Общо гласове : 40

Re: Вярвате ли в Бог ?

Мнениеот SFS » 12 Фев 2010, 16:27

Побъркан, зъл, болен и подобни роли са се заемали от множество императори в зависимост и след преценка на настороенията...в случая се тествало нивото на страха във войската от неговата легендарна лудост..
Относно блаженството на низсшите духом, наскоро Лорда ти пусна размишления в които е казано пред кого трябва да си смирен духом за да бъде царството Негово и твое а в това е подскрития текст, че пред останалите трябва да си изправен а не приведен, докато ти обявяват, че ще застанат зад теб.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Вярвате ли в Бог ?

Мнениеот avitohol » 12 Фев 2010, 23:10

SFS: "......в това е подскрития текст, че пред останалите трябва да си изправен а не приведен, докато ти обявяват, че ще застанат зад теб."

Е,100нчо знам че това ти е детската мечта но да ти рекна-колкото и да се изправяш, колкото и да се напиняш, зад теб досега май никой не виждам....Ние ,българите 100нчо, вероятно си забравил, сме си недоверчив народ. Не случайно имено от нас навремето се пъкна най голямата ерес на Християнството, Богомилите, кога килимявките на поповете трепереха от Цариград, та чак до Рим по късно. А монарсите 100нчо, един по един падаха, тогава когато Боян-Магът кръщаваше със св.Дух, така както Йоан Кръстител преди туй с вода.
Тъй че, тия дето милостиво удостои със честта да наречеш крадлив народ, научиха Европа що е то ДУХ. И това ли не знаеш.
Е, откъде да го разбереш, то в твойта църквичка там, Live ли беше, друго учи равито, когато се кланяш пред менората .
Последна промяна avitohol на 12 Фев 2010, 23:20, променена общо 1 път
avitohol
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 409
Регистриран на: 25 Дек 2009, 00:25

Re: Вярвате ли в Бог ?

Мнениеот SFS » 12 Фев 2010, 23:19

Приказки без покритие не ме интересуват. Присвояването на заслуги на велики Българи от днешните руски долни подлоги си е комунистически пладнешки грабеж. Те обичат да говорят с усти на мъчениците си, с крадени усти...някаде писах за тази наглост.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Вярвате ли в Бог ?

Мнениеот Добро Утро » 12 Фев 2010, 23:25

Едно си баба знае и едо си бае! :lol: :lol: Авито той е като зомбиран ...ни приема ни предава .
В живота си, човек има много търсения, много стремежи, напразни очаквания и безцелно пропиляно време. А ако се замислим – какво всъщност ни е нужно, тогава ще разберем как „всичко е суета и гонене на вятър”(Екл.1:14).
Аватар
Добро Утро
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 417
Регистриран на: 02 Окт 2009, 21:37

Re: Вярвате ли в Бог ?

Мнениеот SFS » 12 Фев 2010, 23:27

Аз съм на работа скъпа... :lol:
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Вярвате ли в Бог ?

Мнениеот Добро Утро » 12 Фев 2010, 23:33

SFS написа:Аз съм на работа скъпа... :lol:

Това го знам скъпи... :lol: :lol: :lol: ..интересно дали таз работа ще дъ те върне ... :lol: :lol: :lol: толкоз напън тук и в де е зората.. :lol: :lol:
Аватар
Добро Утро
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 417
Регистриран на: 02 Окт 2009, 21:37

Re: Вярвате ли в Бог ?

Мнениеот SFS » 12 Фев 2010, 23:46

Не е само на тези две места...водя диалог с няколко десетки потребители от над 5 форума и фейса..дори понякога отговарям едно и също на всички ;)
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Вярвате ли в Бог ?

Мнениеот Куче » 13 Фев 2010, 00:35

SFS написа:Не е само на тези две места...водя диалог с няколко десетки потребители от над 5 форума и фейса..дори понякога отговарям едно и също на всички ;)


Стони , ....как да ти го кажа? Ти си се издухал бре пич!. Остави го тоя нет малко на мира ,ела си в България виждам че ти липсва. Целуни майката земя ,после отиди до Гърмен. Имаш нужда от почивка..и то "крещяща"! :oops:
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: Вярвате ли в Бог ?

Мнениеот SFS » 13 Фев 2010, 17:39

Може би да имам нужда от работа за да си почина от почивката..
Не се коси за мен...Стони когато е бил по Гърция и е разпускал кокалите по беломорските плажове ти вероятно не си знаел още как се минава граница... ;)
Оня ден се върнах след една визита пък на атлантическия бряг...само, че студен океяна още да го.. :lol:
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Вярвате ли в Бог ?

Мнениеот Lord » 13 Фев 2010, 21:32

SFS, може да съм пълен неверник, но имам уважение към различното, моля не словоблудсвай в тази тема, че пак аз ще съм без вина виновен. Не, че ми пука, но да предупредя :!:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

ПредишнаСледваща

Назад към Анкети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта