Вечната дилема - Балкан или Море ?

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Балкан или Море

Балкан
12
34%
Море
14
40%
МВР
9
26%
 
Общо гласове : 35

Re: Вечната дилема - Балкан или Море ?

Мнениеот PAOLON » 28 Юни 2011, 13:56

МВРЕЕЕЕ,МВРЕЕЕЕ от две години,та вече трета, не ме пускаш на море.
Някои хора са като 1 стотинка. Двулицеви са и не струват нищо.
PAOLON
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 522
Регистриран на: 24 Авг 2009, 20:17

Re: Вечната дилема - Балкан или Море ?

Мнениеот Lord » 29 Юни 2011, 17:57

PAOLON написа:МВРЕЕЕЕ,МВРЕЕЕЕ от две години,та вече трета, не ме пускаш на море.


Е па оти? :?
То и аз като теб, ама поне веднъж на три години успявам. :roll:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Почивка на планина или море - къде ?

Мнениеот катюша » 01 Юни 2014, 15:21

Колеги,моля ви споделете за някое хубаво място за почивка,на море или планина,извън почивните бази на МВР.
Тази година за пореден път ще бъда на море в почивна база на МВР,ако може някой да предложи и някакъв допълнителен вариант за планина или някое тихо и хубаво място сред природата подходящо за семейна почивка.
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

Re: Почивка на планина или море - къде ?

Мнениеот dsuzunov » 01 Юни 2014, 19:09

Парк хотел Родопи - Върховръх:
http://www.hotelrhodopi.hit.bg/contacts.html
Нямам представа за условията и цените, там ходим да пием кафе с жена ми, но чувам добри отзиви от почиващите (около 1600 м/н.в.)
От 15 юли до края на месеца ще съм на 5 км. от хотела в с. Скобелево
Димитър Узунов - БНТЛ Пловдив
Аватар
dsuzunov
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 701
Регистриран на: 01 Окт 2009, 17:18
Местоположение: Пловдив

Re: Почивка на планина или море - къде ?

Мнениеот dakota_ » 01 Юни 2014, 19:18

Вие началниците все с карти от МВР ходите на почивка ;) Ние по-простите и неразбиращи,като хванем от Варвара надолу през Ахтопол,Синеморец,Силистар...до Резово все хубави места за почивка на море.
На планина,ако искаш Родопите,забий се някъде около яз."Студен кладенец",разпънете палатка...и природата хубава и водата е до вас и рибата ви е сигурна... Преди няколко дни открихме риболова на яз. Йовковци,много добро място за каравани,наблизо е Къпиновския манастир със стаи за спане...чудна природа за почивка...
Малко по-надолу от Къпиновския манастир е Плаковския манастир,само един монах има,той е игумен,той е за всичко,отец Гервасий се казва... Отсядам при него като ходя из този район с караваната.Отчето е доста приказлив,не отказва и хубава ракия и добри мезета..много съм доволен.
Още едно много добро местенце,което тази година може да се ползва за почивка и ще си наблизо до колегата Владимиров ;) Бяла русенско,вече може да се каже,че има комплекс за почивка... Питаш за таверна "Кошарите",ще те посрещне един много точен човек,мой приятел :) ... рядко го подминавам,кухнята и манджите му са да си оближеш пръстите...малко по-настрани вече има построени и къщи за гости,европейски тип и условия...интернет,баня,телевизор,климатик...барбекю...можете да разгилдисвате на сефалък и спокойствие...Няма да съжаляваш ако се спреш на което и да е от предложенията ми :D
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Вечната дилема - Балкан или Море ?

Мнениеот dakota_ » 01 Юни 2014, 20:02

Като погледнах,че пише Балкан или море и се сетих за циганката,когато я попитали какво иска хляб или мляко,тя отговорила - надробено :D
Предпочитам планината,но не се отказвам и от морето... Миналата година бях в братска Турция в Олудениз...отлично съчетание на море и планина,цените като в България,обслужването като в "Шератон"...Тая година ще започна от Несебър и после ще му мисля накъде след това...
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Почивка на планина или море - къде ?

Мнениеот катюша » 02 Юни 2014, 08:18

dakota_ написа:Вие началниците все с карти от МВР ходите на почивка ;) Ние по-простите и неразбиращи,като хванем от Варвара надолу през Ахтопол,Синеморец,Силистар...до Резово все хубави места за почивка на море.
На планина,ако искаш Родопите,забий се някъде около яз."Студен кладенец",разпънете палатка...и природата хубава и водата е до вас и рибата ви е сигурна... Преди няколко дни открихме риболова на яз. Йовковци,много добро място за каравани,наблизо е Къпиновския манастир със стаи за спане...чудна природа за почивка...
Малко по-надолу от Къпиновския манастир е Плаковския манастир,само един монах има,той е игумен,той е за всичко,отец Гервасий се казва... Отсядам при него като ходя из този район с караваната.Отчето е доста приказлив,не отказва и хубава ракия и добри мезета..много съм доволен.
Още едно много добро местенце,което тази година може да се ползва за почивка и ще си наблизо до колегата Владимиров ;) Бяла русенско,вече може да се каже,че има комплекс за почивка... Питаш за таверна "Кошарите",ще те посрещне един много точен човек,мой приятел :) ... рядко го подминавам,кухнята и манджите му са да си оближеш пръстите...малко по-настрани вече има построени и къщи за гости,европейски тип и условия...интернет,баня,телевизор,климатик...барбекю...можете да разгилдисвате на сефалък и спокойствие...Няма да съжаляваш ако се спреш на което и да е от предложенията ми :D


Началник в почивна станция на МВР не съм засичала да почива,тук-там някой н-к на група да съм засичала,ама те не са никакви началници ;) Началниците не обичате да почивате с нас плебса :D
Семейна почивка в Бяла Русенско,това е илюзия,на това място явно се събирате милиционери да пиянствате :) На студен кладенец не съм ходила,видях на картата,че Перперикон е близко,това може да се окаже хубава дестинация.Ние ще започнем от Созопол и след това сме намислили към Родопите,ако се сещаш за други хубави места в Родопите,давай разумни предложения ;)
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

Re: Почивка на планина или море - къде ?

Мнениеот dakota_ » 02 Юни 2014, 20:45

катюша написа:
dakota_ написа:Вие началниците все с карти от МВР ходите на почивка ;) Ние по-простите и неразбиращи,като хванем от Варвара надолу през Ахтопол,Синеморец,Силистар...до Резово все хубави места за почивка на море.
На планина,ако искаш Родопите,забий се някъде около яз."Студен кладенец",разпънете палатка...и природата хубава и водата е до вас и рибата ви е сигурна... Преди няколко дни открихме риболова на яз. Йовковци,много добро място за каравани,наблизо е Къпиновския манастир със стаи за спане...чудна природа за почивка...
Малко по-надолу от Къпиновския манастир е Плаковския манастир,само един монах има,той е игумен,той е за всичко,отец Гервасий се казва... Отсядам при него като ходя из този район с караваната.Отчето е доста приказлив,не отказва и хубава ракия и добри мезета..много съм доволен.
Още едно много добро местенце,което тази година може да се ползва за почивка и ще си наблизо до колегата Владимиров ;) Бяла русенско,вече може да се каже,че има комплекс за почивка... Питаш за таверна "Кошарите",ще те посрещне един много точен човек,мой приятел :) ... рядко го подминавам,кухнята и манджите му са да си оближеш пръстите...малко по-настрани вече има построени и къщи за гости,европейски тип и условия...интернет,баня,телевизор,климатик...барбекю...можете да разгилдисвате на сефалък и спокойствие...Няма да съжаляваш ако се спреш на което и да е от предложенията ми :D


Началник в почивна станция на МВР не съм засичала да почива,тук-там някой н-к на група да съм засичала,ама те не са никакви началници ;) Началниците не обичате да почивате с нас плебса :D
Семейна почивка в Бяла Русенско,това е илюзия,на това място явно се събирате милиционери да пиянствате :) На студен кладенец не съм ходила,видях на картата,че Перперикон е близко,това може да се окаже хубава дестинация.Ние ще започнем от Созопол и след това сме намислили към Родопите,ако се сещаш за други хубави места в Родопите,давай разумни предложения ;)


В Родопите се сещам за много хубави места за излет и почивка...Триград и околностите са нещо невероятно...Ягодинската пещера,Дяволското гърло...ако не си ходила на Орлово око трябва непременно да го видиш...невероятна панорама,изкачването е доста вълнуващо,има едни момчета с високопроходими автомобили,които ще се погрижат да ви качат горе на върха...Гледката си заслужава,има специално изградена площадка,отдолу е бездна...с бинокъл при добро време се вижда Рила,Пирин... Мисля,че ще има какво да видите и впечатленията ще се отлични :)
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Почивка на планина или море - къде ?

Мнениеот катюша » 15 Юни 2014, 08:40

dakota_ написа:В Родопите се сещам за много хубави места за излет и почивка...Триград и околностите са нещо невероятно...Ягодинската пещера,Дяволското гърло...ако не си ходила на Орлово око трябва непременно да го видиш...невероятна панорама,изкачването е доста вълнуващо,има едни момчета с високопроходими автомобили,които ще се погрижат да ви качат горе на върха...Гледката си заслужава,има специално изградена площадка,отдолу е бездна...с бинокъл при добро време се вижда Рила,Пирин... Мисля,че ще има какво да видите и впечатленията ще се отлични :)


Бас хващам,че не си се сещал за Рибарица :D Изкарахме 10 дни и днес се прибираме,че утре съм на работа ;)
Балкана е супер,а след него,ако има и море е върха :D
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

Re: Почивка на планина или море - къде ?

Мнениеот dakota_ » 18 Юни 2014, 21:51

катюша написа:
dakota_ написа:В Родопите се сещам за много хубави места за излет и почивка...Триград и околностите са нещо невероятно...Ягодинската пещера,Дяволското гърло...ако не си ходила на Орлово око трябва непременно да го видиш...невероятна панорама,изкачването е доста вълнуващо,има едни момчета с високопроходими автомобили,които ще се погрижат да ви качат горе на върха...Гледката си заслужава,има специално изградена площадка,отдолу е бездна...с бинокъл при добро време се вижда Рила,Пирин... Мисля,че ще има какво да видите и впечатленията ще се отлични :)


Бас хващам,че не си се сещал за Рибарица :D Изкарахме 10 дни и днес се прибираме,че утре съм на работа ;)
Балкана е супер,а след него,ако има и море е върха :D


Сещал съм се,но там може да си позволите да ходите само богатите хора,не е лъжица за моята уста Рибарица :D .... Струва ми се,че има нещо гнило в Дания... от "оперетата" да ходят по два пъти в годината на почивка,един път на балкан,след това на море... забраниха спонсорирането в МВР...,ще излезе наяве и вашата ;)
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

ПредишнаСледваща

Назад към Анкети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта