Вечната дилема - Балкан или Море ?

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Балкан или Море

Балкан
12
34%
Море
14
40%
МВР
9
26%
 
Общо гласове : 35

Re: Почивка на планина или море - къде ?

Мнениеот катюша » 19 Юни 2014, 15:17

dakota_ написа:
катюша написа:
dakota_ написа:В Родопите се сещам за много хубави места за излет и почивка...Триград и околностите са нещо невероятно...Ягодинската пещера,Дяволското гърло...ако не си ходила на Орлово око трябва непременно да го видиш...невероятна панорама,изкачването е доста вълнуващо,има едни момчета с високопроходими автомобили,които ще се погрижат да ви качат горе на върха...Гледката си заслужава,има специално изградена площадка,отдолу е бездна...с бинокъл при добро време се вижда Рила,Пирин... Мисля,че ще има какво да видите и впечатленията ще се отлични :)


Бас хващам,че не си се сещал за Рибарица :D Изкарахме 10 дни и днес се прибираме,че утре съм на работа ;)
Балкана е супер,а след него,ако има и море е върха :D


Сещал съм се,но там може да си позволите да ходите само богатите хора,не е лъжица за моята уста Рибарица :D .... Струва ми се,че има нещо гнило в Дания... от "оперетата" да ходят по два пъти в годината на почивка,един път на балкан,след това на море... забраниха спонсорирането в МВР...,ще излезе наяве и вашата ;)


Твоята лъжица е за "Q 7" ;) и май има нещо гнило в Дания :)
Г-н Йовчев откакто пое управлението на МВР,вече спокойно може да ходим,не са от оперетата,а всички МВР служители по два пъти годишно на почивка.
Не четеш ли отчета на МВР,за една година сме изпълнили четирилетната програма на правителството по отношение на борбата с престъпността :mrgreen: Нямаме ли право да се гордеем и защо да не ходим по два пъти в годината на почивка :lol:
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

Предишна

Назад към Анкети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта