Мнението ви за Иван Павлов

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Одобрявате ли действията на Иван Павлов ???

Да
5
18%
Не
3
11%
Заприличва ми на Рашев даже в някой неща го подминава вече.
7
25%
Не е за тази работа .Той се самозабрави .Предаде ни !!!
13
46%
Справя се отлично.
0
Няма гласували
 
Общо гласове : 28

Re: Мнението ви за Иван Павлов

Мнениеот Hammer » 26 Окт 2009, 19:59

Сега имате повече поглед на действията и бездействията на ИП и може да гласувате :(
Изображение
Аватар
Hammer
КОМИСАР
 
Мнения: 655
Регистриран на: 27 Авг 2009, 10:42
Местоположение: гр.Смолян

Re: Мнението ви за Иван Павлов

Мнениеот камикадзе » 11 Ное 2009, 21:23

Преди НК щяха да"излезнат"доста компромати с/у Павлов,на НК също,след НК също,но в крайна сметка-нищо.Едно ми харесва в него,не подписвал документи,касаещи разходи за сметка на федерацията!А защо ли?Като разбрах,че се е подготвил договор,който да задължи Федерацията да заплати на някаква си фирма/преди е нямало сключен договор,сега нямам представа/20 000лева за изработка на калъфи и значки и Павлов не го е разписал се успокоих!Това означава,че не взима комисионни!
Добър или лош той е избран за Председател на СФС!
Когато се докажат извършени нарушения и престъпления от него,тогава ще си ходи!Ще го съпроводя до където трябва!
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: Мнението ви за Иван Павлов

Мнениеот SFS » 12 Ное 2009, 00:26

Ще го съпроводиш ли на село в ловешките..?
Този шматарок пропиля от живота ми 6 месеца и ще си плати...
Това ще последва и всеки следващ посмял да яха организация, която не е маргинална структура...това не са омотаните КНСБ, подкрепа, ВМРО и подобни казионни структури управлявани от централи винаги соещи в една и съща точка...точката на сляпото подчинение с цел управление в олигархични и кръгови интереси.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Мнението ви за Иван Павлов

Мнениеот камикадзе » 12 Ное 2009, 20:23

SFS написа:Ще го съпроводиш ли на село в ловешките..?
Този шматарок пропиля от живота ми 6 месеца и ще си плати...
Това ще последва и всеки следващ посмял да яха организация, която не е маргинална структура...това не са омотаните КНСБ, подкрепа, ВМРО и подобни казионни структури управлявани от централи винаги соещи в една и съща точка...точката на сляпото подчинение с цел управление в олигархични и кръгови интереси.

Ако трябва и до края на света.За разлика от теб,той и още много колеги си останаха в България за да работят,да се грижат за семейства,роднини,приятели и граждани!На такива дето им стиска освен да им помагам,нищо друго не ми остава!
камикадзе
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 202
Регистриран на: 10 Окт 2009, 14:50

Re: Мнението ви за Иван Павлов

Мнениеот dinkovm » 12 Ное 2009, 20:45

nqmabivshi написа:С риск да бъда оплют и обруган ще попитам: В какво точно се изразява предателството на Иван Павлов? Против СФСМВР ли работи и как точно? За себе си лично ли работи и как точно? Това, че мълчи по форумите ли е причината? Или има друга причина? Наистина не знам, защо на НК всички (квалифицирано мнозинство) гласувахте "ЗА" - демек "осанна", а сега стана "разпни го" ? :?:



С това ,че на направи нищо след като му гласувахме доверие. Това ,че уби една наша мечта. Това ще уби жарта от декември м.г. Това ,че уби идеята за чистото начало и каквото и да правим след него СФС няма да е същото. Това малко ли е ............?
Аватар
dinkovm
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 237
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 13:25
Местоположение: Рудозем

Re: Мнението ви за Иван Павлов

Мнениеот SYNOPTIK » 12 Ное 2009, 21:26

dinkovm написа:Това ,че уби една наша мечта. Това ще уби жарта от декември м.г. Това ,че уби идеята за чистото начало и каквото и да правим след него СФС няма да е същото. Това малко ли е ............?

Един човек не може да убие мечтата на много хора ! Много хора могат да убият мечтата на самозабравил се човек !
Не съм член на никакъв Синдикат,но определено мога да повярвам само и единствено на млади и образовани хора. Това че си сложил обица на ухото,нищо не означава,нали !?
Не познавам Иван Павлов,но самият факт че ми е почти набор ме прави скептичен...
Просто ако сме имали нещо за даване,то това е трябвало да стане преди доста години,а не сега да се опитва/ме/ да се яхнем на "гребена на вълната".
Нашето мълчание,честото преглъщане е също причина за състоянието ни.
Ако не съществуваше интернет,колко ли още време трябваше да се преглъща...?

НЕУСПЕХЪТ
Ако изобщо не се движиш, оковите почти не се усещат.
Щастието е единственото нещо, което при делене се умножава.
Аватар
SYNOPTIK
PoliceBG
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 18 Авг 2009, 14:41
Местоположение: София Завинаги един от ВАС

Re: Мнението ви за Иван Павлов

Мнениеот cveteto » 13 Ное 2009, 22:52

SYNOPTIK, отдавна не съм чела нещо по-обнадеждаващо и красиво. Неуспехът... Неуспехът??? Не, успехът! Няма да е лесно, но си струва!
Мога да говоря за доброто у вас, но за злото - не. Защото що е злото, ако не добро, измъчено до смърт от глад и жажда?...
cveteto
MASTER
 
Мнения: 127
Регистриран на: 24 Авг 2009, 23:01

Re: Мнението ви за Иван Павлов

Мнениеот Lord » 13 Ное 2009, 23:03

cveteto написа:... Неуспехът??? Не, успехът! Няма да е лесно, но си струва!


Има една песен на Тупак - "Времето лети", там се казва, че е хубаво да се гледа и в огледалото за обратно виждане..., защото наистина времето лети, вярвам че ме разбирате... ;)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Мнението ви за Иван Павлов

Мнениеот фиеста » 14 Ное 2009, 01:14

Цвете, виждам че си оптимист и дано си струва.... Но на този етап у нас синдикатите са много "бошлаф работа". Още 91 година се отвратих от всякаква синдикална дейност и сега, колкото и да ми се иска, не виждам нищо различно....
фиеста
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 219
Регистриран на: 26 Авг 2009, 17:44

Re: Мнението ви за Иван Павлов

Мнениеот ML.PI » 17 Сеп 2010, 22:59

Сегашните шефове на синдиката просто са по-зле от Иван Павлов в пъти! Нищо не става от тях!
ML.PI
Нов
Нов
 
Мнения: 7
Регистриран на: 11 Сеп 2009, 13:15

ПредишнаСледваща

Назад към Анкети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта