Доволни ли сте от СФС ???

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Доволни ли сте от СФС

Да
4
17%
Не
4
17%
Отчасти
5
22%
Разочарован съм и не е това което очаквах
10
43%
 
Общо гласове : 23

Re: Доволни ли сте от СФС ???

Мнениеот фиеста » 05 Окт 2009, 00:41

Ти пък къде се бараш у А-група. Глей си Канадата!
фиеста
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 219
Регистриран на: 26 Авг 2009, 17:44

Re: Доволни ли сте от СФС ???

Мнениеот малкия » 05 Окт 2009, 16:39

kapandura написа:
малкия написа:Мисля си, че има много какво да се желае и относно копаенето и поливането...

Ммм да там в твоя край вирее и без да се копае, и полива :D :D :D

Не, в моя край лозето също не ще молитва, а мотика... ;)
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: Доволни ли сте от СФС ???

Мнениеот SFS » 05 Окт 2009, 17:31

фиеста написа:Ти пък къде се бараш у А-група. Глей си Канадата!


Какво да и гледам на нея...тя си е отгледана...директора на полицията тук взема 2 пъти колкото моята заплата а аз 3 пъти повече от заплатата на твоя директор а той два пъти в повече от теб. Директорите тук нито крадът, нито покриват и разработват схеми за точене на бюджети а полицаите без рушвети работят нормално и служат на огромното множество което произвежда. Социалните им придобивки са толкова, че им осигуряват стандарт с който жените им могат да не работят а децата им да получат спокойствието което се иска за да израстнат нормални, свободни граждани.
Къде сте вие и кой е от група А и колко е равна тази група А в тази лига в която се намира...опс...Лига, червена разлигдена :)
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Доволни ли сте от СФС ???

Мнениеот Куче » 05 Окт 2009, 19:24

SFS написа:
фиеста написа:Ти пък къде се бараш у А-група. Глей си Канадата!


Какво да и гледам на нея...тя си е отгледана...директора на полицията тук взема 2 пъти колкото моята заплата а аз 3 пъти повече от заплатата на твоя директор а той два пъти в повече от теб. Директорите тук нито крадът, нито покриват и разработват схеми за точене на бюджети а полицаите без рушвети работят нормално и служат на огромното множество което произвежда. Социалните им придобивки са толкова, че им осигуряват стандарт с който жените им могат да не работят а децата им да получат спокойствието което се иска за да израстнат нормални, свободни граждани.
Къде сте вие и кой е от група А


Колко мъка има на тоя свят.Ще доживеем ли това да се случи и при нас? :?:
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: Доволни ли сте от СФС ???

Мнениеот osata » 05 Окт 2009, 22:32

Стони - нали знаеш че говорим за два отделни свята....
Няма какво да съпоставяш България с Канада, защото освен, че и в двете държави хората дишат въздух друго общо почти няма :lol: .
А пък ако някой си мисли, че СФС МВР ще извърши чудеса - непосилно е. Леки напъни, опити, успехи дребни - това е реалността, няма начин, фактора с правомощията е друг. Какво се лъжем.... за онези 50% увеличение на заплатите помните ли - какво ли стана..... :lol: Май трябва да поблагодарим на Миков за 5-те %, щото тука и 0,01% увеличение няма и няма да има.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Доволни ли сте от СФС ???

Мнениеот PAOLON » 05 Окт 2009, 22:41

osata написа:А пък ако някой си мисли, че СФС МВР ще извърши чудеса - непосилно е. Леки напъни, опити, успехи дребни - това е реалността, няма начин, фактора с правомощията е друг. Какво се лъжем.... за онези 50% увеличение на заплатите помните ли - какво ли стана..... Май трябва да поблагодарим на Миков за 5-те %, щото тука и 0,01% увеличение няма и няма да има.
Приятелю,нещо си се отчаял ми се струва. :lol:
Някои хора са като 1 стотинка. Двулицеви са и не струват нищо.
PAOLON
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 522
Регистриран на: 24 Авг 2009, 20:17

Re: Доволни ли сте от СФС ???

Мнениеот Lord » 05 Окт 2009, 22:53

Ами! На мен ми се види, че е оптимист, даже! :lol: :lol: :lol:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Доволни ли сте от СФС ???

Мнениеот osata » 05 Окт 2009, 23:05

PAOLON написа: Приятелю,нещо си се отчаял ми се струва. :lol:


Говорим за чудеса, не за релности.
Ето приятели, освен 5-те % зимата друго нещо?
Добре, да кажем, че вдигнат храната със 100лв, да кажем вдигнат дрехите със 100лв..... и какво променя това? Едно момче, което продава пици два дни работи два почива взема 1000лв в София. Реалността не можем да изкривим.
Веднага сравнявам ДАНС с нас..... те вече нямат какво да работят, освен да спонсорират кафетата около службата си.. но те не са виновни, и на мен да ми дават, няма да ги върна 1500лв.

Но пък можеше и по-зле да е!
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Доволни ли сте от СФС ???

Мнениеот SFS » 06 Окт 2009, 16:08

Ако си спомняш осата или ако си забравил си отвори личните и прочети какво ти пишех..
Този синдикат трябваше да раздели и отсее семето в МВР от плявата. Само, че на вас не ви достигнаха сили и смелост да се противопоставите, да вземете инициативата във вашите ръце, да оглавите организацията и да не допускате в нея да влизат боклуци и да я правят масова кочина.
Целите бяха повишаване на заплатите но и ихвърляне на боклуците от нея. А боклуците вътре ги знаете най добре вие си....постоянно си пиша с тоя оня и се коментират практиките в отделни места на отделните хора, силни на деня...как правят и как ползват системата за лични облаги. От тях трябваше да почнете, тях трябваше да набучите на кол. Хората в средните и малките градове ги знаят и те знаят и вас почтените и биха ви подкрепили и биха ви дали и пари и каквото поискате, защото на нормалността и е писнало.
Тръгнахте да правите масова организация и касова такава за да има пари за сметките на ръководството...вие ръководство и пр рашеф си имахте...не той щерешава проблемите. Ръководството работи по градежа и подържането на системата а вашата дейност на здравото в него върши работата.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Доволни ли сте от СФС ???

Мнениеот osata » 06 Окт 2009, 17:32

SFS написа:Ако си спомняш осата или ако си забравил си отвори личните и прочети какво ти пишех..


ами честно да ти кажа ако пък ти си спомняш, че преди месец и нещо целия форум беше изтрит :lol: , включае и личните ми ;) .
Иначе си спомням разбира се.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

ПредишнаСледваща

Назад към Анкети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта