Може ли да стана администратор?

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Може ли да стана администратор?

Мнениеот dakota_ » 28 Авг 2016, 00:18

dsuzunov написа:
m-r_Vekilski написа:Узунче,това е най-малкия проблем....надявам се тоя момък да няма нищо общо с МВР :(

Не вярвам да има.
Дано, да не ни се наложи да работим с такива, че....
Добре, че ми остана малко още.


Не бързай, до 60 годишна възраст има почти две петилетки ;) Като се гледам какво идва след нас ме е страх като чуя,че колега иска да се пенсионира. Има реална опасност след няколко години МВР да се напълни с отпадъчен материал /шкарт/.
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Може ли да стана администратор?

Мнениеот dsuzunov » 28 Авг 2016, 07:46

За мен вече е петилетка и половина.
Пък и да не искам, на 60 ще ме освободят. Стига да съм здрав и да издържа до тогава де.
Ето днес, свършвам дежурството с две тежки ПТП-та, едното с убит, а другото с пострадали деца.
И при двете има превишена скорост. Проблема е, че от няколко месеца, РП в КАТ ги разхвърляха по РУ и сега ПТП-та с пострадали се посещават от самото районно. А болшинството дознатели не са посещавали катастрофи и не знаят какво да правят на огледа. И сега, освен моята си работа, трябва да помагам и на тях. Като те слушат е добре и работата върви, но като се случи някой келеш, да се прави на велик и да иска да "ръководи" огледа, без въобще да е наясно какво прави, само ми опъва нервите. Вчера и двамата бяха за сефте на ПТП и добре, че ме слушаха. Че то, нервите ми не са за един ден.
Димитър Узунов - БНТЛ Пловдив
Аватар
dsuzunov
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 701
Регистриран на: 01 Окт 2009, 17:18
Местоположение: Пловдив

Re: Може ли да стана администратор?

Мнениеот vladimirov17 » 28 Авг 2016, 20:59

dsuzunov написа:За мен вече е петилетка и половина.
Пък и да не искам, на 60 ще ме освободят. Стига да съм здрав и да издържа до тогава де.
Ето днес, свършвам дежурството с две тежки ПТП-та, едното с убит, а другото с пострадали деца.
И при двете има превишена скорост. Проблема е, че от няколко месеца, РП в КАТ ги разхвърляха по РУ и сега ПТП-та с пострадали се посещават от самото районно. А болшинството дознатели не са посещавали катастрофи и не знаят какво да правят на огледа. И сега, освен моята си работа, трябва да помагам и на тях. Като те слушат е добре и работата върви, но като се случи някой келеш, да се прави на велик и да иска да "ръководи" огледа, без въобще да е наясно какво прави, само ми опъва нервите. Вчера и двамата бяха за сефте на ПТП и добре, че ме слушаха. Че то, нервите ми не са за един ден.
:D .РП са ръководители на огледа,особено младите,колкото аз съм началник на РПУ...ориентир не могат да намерят,поемни лица също,пишат под диктовка на експерт от НТО авто-експерт и автоконтрольор,не могат да измерят разположение на отломки и още бъркат пътно платно с платно за движение...,а някои и трупове не могат да гледат...отделно,че прокурора им трябва и да е инженер освен юрист за да им разбере огледния протокол...Да не говорим РП в КАТ,колко състава на престъпленията от НК работят...неправоспособност,алкохоли,повторности на предходни деяния,рами и някоя друга рег.табела!
vladimirov17
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 36
Регистриран на: 01 Авг 2015, 15:41

Re: Може ли да стана администратор?

Мнениеот кпц » 29 Авг 2016, 19:56

Тая тема вече е "Общи приказки"? :D
кпц
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 405
Регистриран на: 17 Юли 2014, 23:27

Предишна

Назад към Анкети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта