Време е ....

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Време е ....

Мнениеот STO92 » 01 Ное 2015, 11:05

Определено е по добре да има вълци в МВР отколкото овце. Пак ще напиша, че в този момент няма значение дали си член на синдикат, който и да е той. Секретно било пък всичко е ясно. . . явно доста време е отнело да прочетеш адреса обявен и достъпен за всички служители на МВР.
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: Време е ....

Мнениеот dakota_ » 01 Ное 2015, 12:49

катюша написа:
малкия написа:Големият проблем е когато работиш САМО за да получаваш.
Иначе няма проблем, решил си да си вървиш - върви си. Всеки има право на избор. Ама че се опитваш да направиш от личния си избор нещо повече - виж, това вече не е добре. Ако пък очакваш да не разберем какво точно правиш, това вече е обидно... ;)


Колкото и секретен синдикат да е ССМВР. Колкото и секретни сътрудници да членуват в този казионен синдикат, никой не може да ме заблуди, че ССМВР е създаден за друго, освен да получава. Самият факт, че адреса на ССМВР е в сградата на " 6-ти септември" доказва горното :)
Не е добре, някой само да говори за направен избор, но с действията си да показва, че всъщност е избрал съвсем друго.
Вълка "синдиката" си мен, но нрава не :D


Недоразумението, което създаде ССМВР е свикнал само да получава. От сержант получи офицерско звание с "помощ от роднина" и стана офицер. До такава степен се беше увлякъл да иска и да получава, че беше смаля с исканията си един мой приятел бивш гл. секретар на МВР.
Какъв избор търсиш от хора без избор. Къде ще отидат и какво ще правят извън МВР, като повечето имат по две леви ръце, с едната си бъркат в носа, с другата се драпат по г*за, и голяма уста да искат.
Едно е да искат, друго е да могат, а трето и четвърто - да го направят.
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Време е ....

Мнениеот STO92 » 01 Ное 2015, 13:37

Дакота - много правилно определя състоянието си с цитат от "Мъжки времена" на Хайтов. Нито искаш, нито можеш - и какво ли да правиш. Резултатът е видим за тези които искат да го видят, а за недоразумението защо изобщо се налага да споменаваш - какво е постигнато като цяло пиши, без значение от броя членове примерно. К
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: Време е ....

Мнениеот dsuzunov » 01 Ное 2015, 14:04

"Време е..."
За какво е време?
Да се хванем за уловката и още с първата вълна спасителни лодки да отплуваме?
Да, ама ние сме от екипажа, а той, екипажът има задължения, не толкова служебни, колкото морални, защото давещият се има само един вариант - да се удави.
Както писах в темата за поздравите, неприятна беше изненадата, точно преди рождения ми ден, но какво от това! Решено е - ОСТАВАМ!
И няма да изгубя нищо, защото нищо не съм спечелил.
п.п. Вальо да спретне организацията и "из всех стволов"...
Димитър Узунов - БНТЛ Пловдив
Аватар
dsuzunov
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 701
Регистриран на: 01 Окт 2009, 17:18
Местоположение: Пловдив

Re: Време е ....

Мнениеот малкия » 01 Ное 2015, 22:41

STO92 написа:Точно от Вас господин Попов не очаквам нищо, нито пък търся подкрепа или мнение, избора на всеки е личен. Не мисля, че работещите в системата не ги интересува какво се случва - определенията Ви за тъп и умен могат да обидят доста достойни служители, но не и мен, защото явно не се оглеждате в страни от личните си разбирания и интереси. Е поне мога да Ви честитя промените, явно не разчитате на заплатата от МВР, а работите за да има с какво да се занимавате.


Я, ама ти едва сега ли разбра, че работата в МВР ми е само хоби? За през свободното от изкарване на пари време... :D
Много мразя да кълна, иначе ти е бедна фантазията какво бих ти пожелал по повод това "явно не разчитате на заплатата от МВР"... А от какво е явно? Що не осветлиш аудиторията?

И не съм давал определения за тъп и умен, Стояне - изказах предположения. Дано успееш да схванеш разликата.
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: Време е ....

Мнениеот Dani » 01 Ное 2015, 23:07

Не се обиждайте, не кълнете!!! Опитайте поне в тази ситуация на колабс на МВР, да се обединим и подкрепим!
На никого не е лесно днес. За нас, за семействата ни, за гражданите, очакващи адекватна помощ. Колегите, решили да напуснат, ще си получат обезщетенията. Ще си тръгнат...Какво ще остане след тях - за мен е ясно. Явно, не е ясно на капитаните на кораба-майка. Екипажът слиза на брега, а за давещите НЯМА спасителни пояси...
STO92, малкия, моите уважения, не давайте храна на рибите!

Пазете здравето си!
Dani
Полицай
Полицай
 
Мнения: 117
Регистриран на: 27 Яну 2015, 21:47

Re: Време е ....

Мнениеот dakota_ » 01 Ное 2015, 23:20

Човек трябва да внимава с кой се обединява. ОТ СФСМВР се надявам да са си окачили обеца на ухото с две отломки от СФСМВР, които се възползваха от доверието на колегите и ги предадоха. Хората са казали - Човек предаде ли те един път, простиш ли му, пак ще те предаде.
От толкова много синдикати в МВР няма нужда, колегите трябва да се обединят около най-големият синдикат в МВР, да вярват на хората, които са избрали да ги представляват и да работим всички заедно, защото заедно можем повече!
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Време е ....

Мнениеот Raptor » 02 Ное 2015, 17:33

Време е да теглим една майна... на всички синдикати в МВР!
За чий х*й ще чакате чак до сряда за да организирате каквото и да било?
И къф го дирихте през петък, събота и неделя, та мълчахте като... вий си знайте?
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: Време е ....

Мнениеот Иво Тодоров » 02 Ное 2015, 21:53

Raptor написа:Време е да теглим една майна... на всички синдикати в МВР!
За чий х*й ще чакате чак до сряда за да организирате каквото и да било?
И къф го дирихте през петък, събота и неделя, та мълчахте като... вий си знайте?



Ако си обърнал внимание,още петък след обед беше качено във фейса, приетото от миндидилите в МС. Ако си толкова опитен в организирането на протест,моля да ни поведеш.
Иво Тодоров
Полицай
Полицай
 
Мнения: 147
Регистриран на: 23 Апр 2012, 20:57

Re: Време е ....

Мнениеот Иво Тодоров » 02 Ное 2015, 21:58

Dani написа:Не се обиждайте, не кълнете!!! Опитайте поне в тази ситуация на колабс на МВР, да се обединим и подкрепим!
На никого не е лесно днес. За нас, за семействата ни, за гражданите, очакващи адекватна помощ. Колегите, решили да напуснат, ще си получат обезщетенията. Ще си тръгнат...Какво ще остане след тях - за мен е ясно. Явно, не е ясно на капитаните на кораба-майка. Екипажът слиза на брега, а за давещите НЯМА спасителни пояси...
STO92, малкия, моите уважения, не давайте храна на рибите!

Пазете здравето си!



Подкрепям!
Иво Тодоров
Полицай
Полицай
 
Мнения: 147
Регистриран на: 23 Апр 2012, 20:57

ПредишнаСледваща

Назад към Синдикат на служителите в МВР /ССМВР/

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron