Време е ....

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Време е ....

Мнениеот STO92 » 31 Окт 2015, 19:09

Поне на мен лично, ми е абсолютно ясно, че в лицето на тези законотворци ние сме просто едни ненужни никому служители. ВРЕМЕ Е да освободя мястото си от МВР, като го отстъпвам на Министъра на финансите и Министъра на ВР, които според вижданията си правят реформа която да е в полза на обществото. Не искам такъв Министър на финансите който ще отнеме храната на моето дете за да си оправи сметките в цифри, не искам и такъв Министър на ВР, който крие от служителите си всичко което предлага като промяна. ВРЕМЕ е за колективно освобождаване от присъствие, защото никой не уважава професията ни, защото минаха времената на по цигара и чаша вода, минахме през периода разделяй и владей ........... АЗ СЪМ ГОТОВ ЗА ТОВА, АКО ИМА И ДРУГИ - НЕКА ГО НАПРАВИМ ЗАЕДНО НА ЕДНА И СЪЩА ДАТА - ДА ДАДЕМ РЕАЛНАТА ВЪЗМОЖНОСТ НА МИНИСТЪРА НА ФИНАНСИТЕ ДА ОСЪЩЕСТВИ ТАКА ЧАКАНИТЕ РЕФОРМИ . . . . . . .

НАДЕЖДАТА УМИРА ПОСЛЕДНА, НО САМО КОГАТО Я ИМА ........... ;)
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: Време е ....

Мнениеот Dani » 31 Окт 2015, 19:30

STO92 написа:Поне на мен лично, ми е абсолютно ясно, че в лицето на тези законотворци ние сме просто едни ненужни никому служители. защото никой не уважава професията ни

На мен лично ми е ясно, STO92.
Нужни сме, как да не сме нужни?! При определени ситуации.
Ще видим...
Dani
Полицай
Полицай
 
Мнения: 117
Регистриран на: 27 Яну 2015, 21:47

Re: Време е ....

Мнениеот катюша » 31 Окт 2015, 19:37

Стояне, Стояне, изобщо нямам никакво намерение да освобождавам каквото и да е, за който и да е. :D
Сама съм си избрала професията, сама съм учила за полицай, сама съм положила клетва и заради Горанов и компания няма да напусна. Такива като Горанов идват и си отиват и след тях дупка в морето. 8-)
Време е за поздрав и поздрава е за всички членове на ССМВР /секретни сътрудници на МВР / :mrgreen:

катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

Re: Време е ....

Мнениеот STO92 » 31 Окт 2015, 20:00

Катюша решенията са лични, а аз виждам твоето. Благодаря за откровеното мнение. В този момент няма абсолютно никакво значение дали съм от ССМВР или СФСМВР, промените са за всички нас, като държа да отбележа, че в тях няма нищо положително, а точно обратното. Не искам, а и не мога да наложа мнение на никой от Вас, защото съм наясно, че за подобни действия не е достатъчно да си просто член на някой от синдикатите в МВР, не е достатъчно само да искаш, не е достатъчно само да плюеш, не е достатъчно дори да работиш, не е достатъчно и да говориш . . . . . за подобно действие се изисква само и единствено лично решение зад което стои ИСКАНЕ за положителна промяна . . . .
;)
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: Време е ....

Мнениеот dakota_ » 31 Окт 2015, 22:42

катюша написа:Сама съм си избрала професията, сама съм учила за полицай, сама съм положила клетва и заради Горанов и компания няма да напусна. Такива като Горанов идват и си отиват и след тях дупка в морето.


Катюха, тези думи може само да радват!
При 21-ви министър служа и продължавам да служа. Шефнаставника ми беше казал - Може да ти е трудно, но важното е да ти харесва.
Това, което беше МВР, повече никога няма да бъде. Много хора, които са постъпили в МВР да не работят, само да лапат, ще отпаднат от службата. Важно е да останат сърцати и умни колеги, и както е казал мислителят - Намери си работа, която ти харесва, и никога няма да ти се налага да работиш.
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Време е ....

Мнениеот STO92 » 31 Окт 2015, 23:44

Работим за да посрещаме нуждите си,за да храним и образоваме децата си, в противен случай е просто за да не сме до тях. Не ме е срам да кажа че работя за да получавам.
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: Време е ....

Мнениеот малкия » 01 Ное 2015, 00:45

Големият проблем е когато работиш САМО за да получаваш.
Иначе няма проблем, решил си да си вървиш - върви си. Всеки има право на избор. Ама че се опитваш да направиш от личния си избор нещо повече - виж, това вече не е добре. Ако пък очакваш да не разберем какво точно правиш, това вече е обидно... ;)
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: Време е ....

Мнениеот малкия » 01 Ное 2015, 00:49

Прочее, ако си решил да се махаш - ми махай се.
Държиш много да го направиш в компания? Защо?
Искаш да правиш демонстрация от нещо, което е въпрос на личен избор? Или не можеш да предположиш колко са готовите да направят определено нещо в определен момент? Във втория случай си тъп. В първия - смяташ нас за тъпи.
И двете са еднакво обидни за теб. Не за нас.
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: Време е ....

Мнениеот STO92 » 01 Ное 2015, 09:33

Точно от Вас господин Попов не очаквам нищо, нито пък търся подкрепа или мнение, избора на всеки е личен. Не мисля, че работещите в системата не ги интересува какво се случва - определенията Ви за тъп и умен могат да обидят доста достойни служители, но не и мен, защото явно не се оглеждате в страни от личните си разбирания и интереси. Е поне мога да Ви честитя промените, явно не разчитате на заплатата от МВР, а работите за да има с какво да се занимавате.
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: Време е ....

Мнениеот катюша » 01 Ное 2015, 10:24

малкия написа:Големият проблем е когато работиш САМО за да получаваш.
Иначе няма проблем, решил си да си вървиш - върви си. Всеки има право на избор. Ама че се опитваш да направиш от личния си избор нещо повече - виж, това вече не е добре. Ако пък очакваш да не разберем какво точно правиш, това вече е обидно... ;)


Колкото и секретен синдикат да е ССМВР. Колкото и секретни сътрудници да членуват в този казионен синдикат, никой не може да ме заблуди, че ССМВР е създаден за друго, освен да получава. Самият факт, че адреса на ССМВР е в сградата на " 6-ти септември" доказва горното :)
Не е добре, някой само да говори за направен избор, но с действията си да показва, че всъщност е избрал съвсем друго.
Вълка "синдиката" си мен, но нрава не :D
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

Следваща

Назад към Синдикат на служителите в МВР /ССМВР/

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта