Почивните бази в МВР - ЗА или ПРОТИВ ...

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Почивните бази в МВР - ЗА или ПРОТИВ ...

Мнениеот малкия » 14 Авг 2013, 10:45

Имам пълно доверие в способностите ти да събираш, изваждаш, умножаваш и делиш.
За всичко останало първо бих помислил малко.

Не съм сигурен обаче дали всички разходи,свързани с почивните бази, се покриват единствено от отделените за почивно дело средства, които споменаваш.
Заплатите, примерно, май минават по друго перо, а? Пък и не само те, но за това ти би могъл да си направиш съответната справка - за документи и основания.
Надявам се, не се опитваш да убедиш всички колеги, че в почивните бази потъват средства само от СБКО...
Толкова и по въпроса за популизма и говоренето на едро.
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: Почивните бази в МВР - ЗА или ПРОТИВ ...

Мнениеот osata » 21 Авг 2013, 21:36

Аз пък виждам нещата под дръг ъгъл -
За всяка обществена поръчка, продажба или прехвърляне на собственост се вземат "красиви" комисионни.
Отделно, няма как спомагателно или обслужващо звено да не е на загуба или минимална печалба, като второто е абсурдно.
Така че, цифрите никой не ги гледа, гледа се реакцията на служителите и евентуалните изходи - клиенти :) .

За да докажа думите си, дайте ми пример на регионален шеф на т.н. ТИЛ или от началник сектор нагоре в УССД - София, който няма един възходящ/низходящ роднина с минимум 3 фирми, и пращам бутилка уиски веднага. Все се чудя как техните деца са най-кадърните бизнесмени, :) а в училище едва са изкарали 3,50 успех :mrgreen: . Но разбира се, техните близки печелят поръчките примерно на общината, а децата на общинските шефове в замяна на мвр. Както пишеше по-горе nice, a? :lol:
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Предишна

Назад към Синдикат на служителите в МВР /ССМВР/

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта