ССМВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: ССМВР

Мнениеот STO92 » 05 Ное 2014, 09:40

малкия написа:........................................................................................

Между другото, рано или късно някои истини излизат на бял свят. Това е по повод станалите банални твои приказки за политическо обвързване. Допускам (макар да ми е малко трудно), че е възможно наистина да не си в час с предисторията на някои събития, в които си участвал. Жалко, ако е така. Но единствената алтернатива, за която се сещам, е че крадецът вика "дръжте крадеца".
Във всеки случай едно е сигурно и може да бъде потвърдено - идиотското предложение да издигнем кандидатура за евродепутат не беше мое. Някой може би наистина си мислеше, че може да е заедно с бат` Серго (или заедно с някой друг) в ЕП, но това не бях аз...


Ако това е предложението направено в Стара Загора, то аз добре си спомням, че Вие също присъствахте, предложението беше прогласувано, но към онзи момент не изразихте мнението като идиотско - Защо ли ?
Имайки предвид прохождането на синдикална организация с различно мислене и подход към приоритетите в "едни искания", се коментираха и обсъждаха различни по вид методи за въздействие, но защо удобно се забравят моментите в които някои хора с лицата си застанаха пред управляващите МВР и поставиха наболелите въпроси, същите тези хора бяха начело на събралите се в София служители, без да уточнявам броят им пред паметника на В.Левски............. защо, защо .......... Все пак искам да Ви напомня, че работим и живеем на едно и също място .......... условията за живот и работа са еднакви, както за Вас така и за мен.
Така изразено Вашето мнение би могло да се копира и след време да се постави с адресант - В.Попов. ;)
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: ССМВР

Мнениеот малкия » 05 Ное 2014, 13:04

[quote="STO92"

Ако това е предложението направено в Стара Загора, то аз добре си спомням, че Вие също присъствахте, предложението беше прогласувано, но към онзи момент не изразихте мнението като идиотско - Защо ли ?
[/quote]

Да, присъствах. Това наистина добре си спомняте.
Но не, решение по въпроса не беше взето. Тук може би паметта Ви изневерява.
Ако успеете да си спомните всичко, което стана тогава и как точно стана, най-вероятно ще се окаже, че сте намерил отговор на останалите си въпроси.
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: ССМВР

Мнениеот STO92 » 06 Ное 2014, 09:34

малкия написа:
Да, присъствах. Това наистина добре си спомняте.
Но не, решение по въпроса не беше взето. Тук може би паметта Ви изневерява.
Ако успеете да си спомните всичко, което стана тогава и как точно стана, най-вероятно ще се окаже, че сте намерил отговор на останалите си въпроси.


В качеството си на какъв присъствахте, каква отговорност имахте, а каква поехте. ;) Отговорите могат да се намерят в зависимост от гледната точка, защото няма как отговорността да е само и единствено върху посоченият от Вас или от другиго човек. ;)
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: ССМВР

Мнениеот малкия » 07 Ное 2014, 00:45

Уважаеми колега,
Въпросите, които поставяте (без да поставяте въпросителен знак) може и да са подходящи за прокурор в съдебната фаза на производството.
Бих отговорил много подробно, ако:
1. Успеете да приведете аргументи, че имате право да ги задавате (без да вземам предвид тона, с който го правите).
2. Успеете да обясните защо тъкмо тук е мястото, където смятате, че дължа отговор.

За да не оставя все пак въпросите Ви без отговор:
1. Присъствах в качеството на заместник-председател на СФСМВР
2. Носех отговорността на заместник-председател на СФСМВР, избран пряко от Учредителното събрание
3. Поех отговорността на учредител на СФСМВР.
Отговор на въпрос, който пропуснахте да отправите - положих усилия (смея да твърдя, не без известен успех) да не бъде взето решение по въпроса за издигане на кандидатура за евродепутат от страна на СФСМВР.

Отговорността, каквото и да твърдите, има как да падне върху определен човек или група от хора.

И за да завърша, уважаеми колега, ще кажа следното.
Действал съм - от 15.02.2009 г. до ден днешен - в съответствие с разбиранията си кое е полезно за СФСМВР, а оттам - по презумпция - в съответствие с разбиранията си за това кое е полезно за служителите в МВР. Без при това да съм нарушил нито буквата, нито духа на Устава на СФСМВР (във всичките му редакции). И без при това да съм изложил по какъвто и да е начин на някакъв риск честта и достойнството си на служител на МВР или авторитета на СФСМВР.
За да опровергаете това, уважаеми колега, ще са ви нужни факти и сериозни аргументи. Въпроси от типа на тези, които задавете, ехидни забележки и мъгливи намеци определено не могат да са достатъчни.
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: ССМВР

Мнениеот STO92 » 07 Ное 2014, 12:00

малкия написа:Уважаеми колега,
Въпросите, които поставяте (без да поставяте въпросителен знак) може и да са подходящи за прокурор в съдебната фаза на производството.
Бих отговорил много подробно, ако:
1. Успеете да приведете аргументи, че имате право да ги задавате (без да вземам предвид тона, с който го правите).
2. Успеете да обясните защо тъкмо тук е мястото, където смятате, че дължа отговор.

За да не оставя все пак въпросите Ви без отговор:
1. Присъствах в качеството на заместник-председател на СФСМВР
2. Носех отговорността на заместник-председател на СФСМВР, избран пряко от Учредителното събрание
3. Поех отговорността на учредител на СФСМВР.
Отговор на въпрос, който пропуснахте да отправите - положих усилия (смея да твърдя, не без известен успех) да не бъде взето решение по въпроса за издигане на кандидатура за евродепутат от страна на СФСМВР.

Отговорността, каквото и да твърдите, има как да падне върху определен човек или група от хора.

И за да завърша, уважаеми колега, ще кажа следното.
Действал съм - от 15.02.2009 г. до ден днешен - в съответствие с разбиранията си кое е полезно за СФСМВР, а оттам - по презумпция - в съответствие с разбиранията си за това кое е полезно за служителите в МВР. Без при това да съм нарушил нито буквата, нито духа на Устава на СФСМВР (във всичките му редакции). И без при това да съм изложил по какъвто и да е начин на някакъв риск честта и достойнството си на служител на МВР или авторитета на СФСМВР.
За да опровергаете това, уважаеми колега, ще са ви нужни факти и сериозни аргументи. Въпроси от типа на тези, които задавете, ехидни забележки и мъгливи намеци определено не могат да са достатъчни.


Господин Попов, факти е интересна дума, която се използва само в подходящи за Вас моменти, а за да не бъда неразбран можете да се върнете назад във времето (мислено разбира се) и да посочите фактите изисквани тогава от мен. И в крайна сметка не съм подхващал аз тази тема НА ТОВА МЯСТО за евродепутат, за да бъда разбиран по описаният от Вас начин, а и начините Ви за втълпяване на определени данни трябва да бъдат подплатени с нужните, както Вие се изразихте ФАКТИ. ;)
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: ССМВР

Мнениеот nedovolenbg2012 » 12 Ное 2014, 22:13

ИНФОРМАЦИЯ :

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за Министерство на вътрешните работи от 12.11.2014 година

Към законопроекта : http://www.parliament.bg/bg/bills/ID/15058
nedovolenbg2012
Полицай
Полицай
 
Мнения: 147
Регистриран на: 05 Сеп 2012, 18:14

Re: ССМВР

Мнениеот nedovolenbg2012 » 24 Ное 2014, 16:40

Портфейл с пари и лични документи намериха и върнаха на собственика му служители на „Транспортна полиция”. Случката се разиграла на 22 ноември във влак 2615, пътуващ между София и Варна.
На тази дата Недю Славчев и съпругата му се връщали от столицата. Двамата били превъзбудени, тъй като малко преди това били получили добра новина, свързана със здравето на мъжа. Около 17 ч. семейството се прибрало в дома си в Г. Оряховица, като още с влизането звъннал телефонът на Недю.
Отсреща му обяснили, че портфейлът му е намерен във влака и откъде да иде да си го прибере.
Може много да се говори за подкупни полицаи, но личният ми опит сочи друго. Искам да изкажа своята най-искрена и сърдечна благодарност на тия двама честни и бдителни служители (патрулът на влак 2615 от 22 ноември 2014 г.) на МВР – Транспортна полиция при гара Г. Оряховица. Не Ви знам имената, но Ви казвам моето голямо Благодаря, посочва в специално благодарствено писмо Недю Славчев.

Проверка на RegNews показа, че служителите, изпълнили професионалния си дълг, са Георги Георгиев и Георги Бонев. Те са служители на Зоналното жандармерийско управление - Г. Оряховица.

Инфо от : http://regnews.net/bg/politsai-varnaha- ... HM0zXmIrcv
nedovolenbg2012
Полицай
Полицай
 
Мнения: 147
Регистриран на: 05 Сеп 2012, 18:14

Re: ССМВР

Мнениеот nedovolenbg2012 » 08 Дек 2014, 17:34

Москов и Вучков с обща заповед за линейките в ромските махали

Центровете за спешна помощ ще синхронизират действията си с МВР по региони и ще бъдат придружавани от полицаи на рискови населени места.



Министърът на здравеопазването Петър Москов и министърът на вътрешните работи Веселин Вучков са взели решение за предприемане на колективни действия за предотвратяването на нападения над екипи на спешна помощ.

Това съобщи пресцентърът на Министерството на здравеопазването (МЗ).

Двамата министри подписаха съвместна заповед, с която директорите на центровете за спешна медицинска помощ и директорите на областните дирекции на МВР са задължени да предприемат колективни действия за локализиране на местата, където в периода 2013 – 2014 г. са констатирани прояви на насилие над спешни медици.

Със заповедта на директорите е вменено синхронизиране дейността на екипите на центровете за спешна помощ със структурите на МВР по региони – при посещения на спешни екипи в локализираните "рискови" населени места.

На 10 декември ще се проведе среща между министър Москов и представители на ромските общности, както и с членове на Сдружение „Национална мрежа на здравните медиатори“ във връзка с поемане на ясен ангажимент за съдействие спрямо екипите на спешна помощ, съобщават още от здравното министерство.

Плановете на министър Москов за тези стъпки бяха оповестени вчера и предизвикаха бурни и противоречиви реакции. Много лекари подкрепят позицията му, а правозащитни организации я осъдиха.
.
Източник: Министерство на здравеопазването

Информация на адрес : http://www.vesti.bg/ministri-se-razbrah ... li-6028661
nedovolenbg2012
Полицай
Полицай
 
Мнения: 147
Регистриран на: 05 Сеп 2012, 18:14

Re: ССМВР

Мнениеот nedovolenbg2012 » 29 Дек 2014, 17:35

ИНФОРМАЦИЯ :

СТЕНОГРАМА ОТ РЕДОВНО ЗАСЕДАНИЕ НА ССП-МВР ПРОВЕДЕНО НА 16.12.2014 ГОДИНА

Информация на : http://ssmvr.mvr.bg/Novini/29122014.htm
nedovolenbg2012
Полицай
Полицай
 
Мнения: 147
Регистриран на: 05 Сеп 2012, 18:14

Re: ССМВР

Мнениеот nedovolenbg2012 » 11 Фев 2015, 09:51

И Н Ф О Р М А Ц И Я :

Писмо на Синдикалните организации в МВР до Министъра на вътрешните работи г-н Вучков


На 13.01.2015 г. в МВР се проведе работна среща по повод писмо рег.№ 812100-769 / 2015 година - предложение за изменение на Наредбата за работното време на държавните служители. От страна на ССМВР бе изразено остро несъгласие с предлаганите текстове. На срещата бяхме информирани, че от страна на МВР е внесен проект за изменение на Наредбата в който се цели премахването на преизчисляването на нощните часовев дневни, което било прието от синдикатите. Ние реагирахме остро, като в последствие от страна на представителите на ДПНД-МВР бе заявено, че от ССМВР не е изпратено становище и се е приело, че сме изразили съгласие. От ССМВР бе представено писмо, рег.М-3/05.01.2015 година, изпратено им в срок. В последствие с оглед че всички синдикални организации изразиха несъгласие с предложенията и внесените за обнародване текстове, се стигна до изготвянето на приложеното писмо,като то бе внесено на ръка в канцеларията на зам. министър Кр.Ципов. От него бе насрочена среща в 16.30 часа с представителите на синдикатите, като на срещата ни информира, че внесения проект за обнародване е изтеглен и нашето предложение ще се обсъжда в политическия кабинет, след което ще се насрочат нови срещи засъгласуване на текстовете за евентуално изменение на наредбата.

Информация на : http://ssmvr.mvr.bg/Novini/14012015.htm
nedovolenbg2012
Полицай
Полицай
 
Мнения: 147
Регистриран на: 05 Сеп 2012, 18:14

ПредишнаСледваща

Назад към Синдикат на служителите в МВР /ССМВР/

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron