ССМВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: ССМВР

Мнениеот Иво Тодоров » 21 Яну 2013, 21:33

малкия написа:Разбира се, че няма нищо срамно.
Точно затова ви писахме - изпратете предложенията си да ги погледнем и след това да мислим за среща за обсъждане. Какво имаш против това?



Ела очи в очи да си кажем всичко, да видиш актуалното ни състояние и .... да кажеш ще работим ли за ЛРТП или всеки ..... Като се сетя каква патардия вдигнахте за прословутите 5% отгоре за прослужено време на ЛРТП! Гласувахте ли "за" това увеличение, че не си спомням?
Иво Тодоров
Полицай
Полицай
 
Мнения: 147
Регистриран на: 23 Апр 2012, 20:57

Re: ССМВР

Мнениеот малкия » 21 Яну 2013, 23:18

Очи в очи? Да си кажем всичко? Всичко по принцип или всичко относно КТД?
На инициираната от Христов среща не присъствах, ти - също. Така че информацията и на двамата е от втора ръка. Затова не ми се продължава по темата. Не ми се иска да коментирам и нивоото, на което са били представени синдикатите, нито пълномощията на представителите им.
Нямам обаче никакво желание да отивам където и да е и да обсъждам нещо, за което си нямам хабер. Ако имате идеи и предложения по КТД, предполага се, че те са плод на известно обмисляне. Ако искате да гии коментираме, е редно да ни дадете поне малко време (по дефиниция по-малко от това, с което сте разполагали) да се запознаем с тях и да ги обмислим преди да седнем да ги обсъждаме - в какъвто и да е формат. Това е смисълът на писмото, което получихте. Както и че не е редно да определяте срокове - но последното спокойно може и да не сте го разбрали... Всичко останало спокойно можем да приемем като опит за протакане, а това наистина може да се окаже подигравка с ЛРТП и труда им.

Ако не си спомняш за какво сме гласували, прочети някой протокол. Макар да ми се струва, че това е малко оф топик...
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: ССМВР

Мнениеот Иво Тодоров » 21 Яну 2013, 23:25

СФС - категорично против увеличаването с 5% на прослуженото време в МВР за ЛРТП! Така е записано в протокола от февруари 2012г. А сега пък сте загрижени за тези колеги?! На това май му се вика лицемерие.
Иво Тодоров
Полицай
Полицай
 
Мнения: 147
Регистриран на: 23 Апр 2012, 20:57

Re: ССМВР

Мнениеот малкия » 22 Яну 2013, 09:14

А защо гласувахме така, помниш ли? А как гласувахте вие и защо? А и за увеличаване на прочентаза прослужено време ли ставаше дума или за добавката за работа в МВР? Стига, Иво - това са си чисто тенденционни постинги. Продължаваш да игнорираш повечето от това, което пиша и развиваш някаква своя теза... Добре, развивай си я. Само че - каквото и да пишеш - в момента не наши, а ваши действия излагат на риск подписването на нов КТД. И още не съм убеден, че тези действия са с чисти намерения, защото с мистериозните ви "предложения" и "нови елементи" кой знае защо все още отказвате да ни запознаете. Пък аз от опит съм се научил просто на думи на г-н Павлов да не вярвам...
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: ССМВР

Мнениеот Иво Тодоров » 22 Яну 2013, 11:16

Нещо се изживяваш като онбашия - да ти отговарям защо нашата организация е гласувала с да или не?! Случайно да си станал Председател и на СГА/НСГА или на всички синдикати?
Намери малко време и изслушай още веднъж Вашия представител за разговорите относно КТД. Почвам тотално да губя доверие в теб, защото не опита, а лицемерието надделява над желанието да помогнеш/те на колегите ни ЛРТП.
Пишеш за чисти намерения. Редно ли е да се съгласим и да подпишем присъединителните вноски да потънат някъде - има ли яснота колко са на брой, къде се внасят, кой и как борави с тези парични средства?
Няма ли да престанеш все да оправдаваш безсилието и ...... с Павлов? На крива ракета космоса и пречи.
Иво Тодоров
Полицай
Полицай
 
Мнения: 147
Регистриран на: 23 Апр 2012, 20:57

Re: ССМВР

Мнениеот малкия » 22 Яну 2013, 12:35

Не ме разбра или се правиш на неразбрал?
Кой започна да пита кой как и за какво е гласувал?

Мнение от Иво Тодоров » 21 Яну 2013, 21:33
Гласувахте ли "за" това увеличение, че не си спомням?


Ти можеш, а аз не мога? Стига, Иво, това е прекалено.
Не оправдавам нищо с Павлов. Обяснявам единствено защо съм готов да обмисля срещи и разисквания единствено на база на нещо по-съществено от няколко приказки на Павлов.
Имате идеи и предложения? Великолепно. Изпратете ни ги в писмен вид за да можем да се запознаем с тях и да ги обсъдим. Среща и разисквания по тях са евентуален следващ етап. Не разбирам какво те притеснява или не ти харесва.
Квалификациите ще подмина с едно изключение. Търси "онбашии" някъде другаде...
Въпросът за доверието определено е интересен, но едва ли му е тук мястото.
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: ССМВР

Мнениеот STO92 » 23 Яну 2013, 22:09

малкия написа:Не ме разбра или се правиш на неразбрал?
Кой започна да пита кой как и за какво е гласувал?

Мнение от Иво Тодоров » 21 Яну 2013, 21:33
Гласувахте ли "за" това увеличение, че не си спомням?


Ти можеш, а аз не мога? Стига, Иво, това е прекалено.
Не оправдавам нищо с Павлов. Обяснявам единствено защо съм готов да обмисля срещи и разисквания единствено на база на нещо по-съществено от няколко приказки на Павлов.
Имате идеи и предложения? Великолепно. Изпратете ни ги в писмен вид за да можем да се запознаем с тях и да ги обсъдим. Среща и разисквания по тях са евентуален следващ етап. Не разбирам какво те притеснява или не ти харесва.
Квалификациите ще подмина с едно изключение. Търси "онбашии" някъде другаде...
Въпросът за доверието определено е интересен, но едва ли му е тук мястото.


ОТГОВОР ОТ СФСМВР ПОЛУЧЕН НА 20.01.2013 ГОДИНА
http://ssmvr.mvr.bg/NR/rdonlyres/F12CE0 ... 012013.pdf


На мен примерно не ми харесва подобен тон в писмото Ви господин Попов. Не ми харесва поведението Ви към ССМВР, но същото не може да повлияе, когато трябва да се решават подобен вид въпроси. ;)
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: ССМВР

Мнениеот малкия » 23 Яну 2013, 22:34

STO92 написа:На мен примерно не ми харесва подобен тон в писмото Ви господин Попов. Не ми харесва поведението Ви към ССМВР, но същото не може да повлияе, когато трябва да се решават подобен вид въпроси. ;)


И в двата случая - каквото повикало, това се обадило.
Колкото до решаването на въпросите, нека не избързваме. Тепърва предстои да видимм кой прави нещо за решаване на въпроси, а кой - за възникване на нови въпроси. Но ми се струва още рано да коментираме темата...
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: ССМВР

Мнениеот STO92 » 24 Яну 2013, 22:16

малкия написа:
STO92 написа:На мен примерно не ми харесва подобен тон в писмото Ви господин Попов. Не ми харесва поведението Ви към ССМВР, но същото не може да повлияе, когато трябва да се решават подобен вид въпроси. ;)


И в двата случая - каквото повикало, това се обадило.
Колкото до решаването на въпросите, нека не избързваме. Тепърва предстои да видимм кой прави нещо за решаване на въпроси, а кой - за възникване на нови въпроси. Но ми се струва още рано да коментираме темата...


Най вероятно знаете неща, които другите не знаят, или пък създавате подобни. За да се решават въпросите, то е нормално първо да възникнат г-н Попов, а и да не забравяме, че колкото повече въпроси бъдат решени, толкова повече ще са доволните. ;)

Г-н Попов някой "насилва" ли Ви за обсъждането на КТД, или за неговото подписване ???
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: ССМВР

Мнениеот малкия » 25 Яну 2013, 10:55

STO92 написа:Г-н Попов някой "насилва" ли Ви за обсъждането на КТД, или за неговото подписване ???


С предположенията Ви няма да се занимавам. Виж, конкретниятг въпрос е нещо друго. Да, насилва ни. Насилва ни това, че срокът на КТД изтича. Насилва ни това, че съществува риск наши членове ЛРТП да останат без КТД. Мисля, че това е достатъъчно.
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

ПредишнаСледваща

Назад към Синдикат на служителите в МВР /ССМВР/

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта