ССМВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: ССМВР

Мнениеот малкия » 05 Мар 2013, 22:06

Иво Тодоров написа:Много взе да забравяш какво точно пише в поканата ни към всички за обсъждане на нов КТД. Ако трябва да постна това писъмце? Да не кажеш, че пак е лъжа?
Относно членовете ни ЛРТП, със сигурност са повече от вашите, на Еленков и Казаков взети заедно. За сведение на теб, членовете на нашата организация възлагат задачи на УС, а не като при вас - плащай членски внос и мълчи.
И като за предпоследно за положения подпис от нас на старото ново КТД, да беше останал на подписването и да чуеш нещо важно от всички! Тази година ще разбереш защо сме го подписали.


Не, Иво, не забравям. Освен това ми омръзна да споря.
Писах, цитирам:
През октомври миналата година искахте предсрочно прекратяване на действието на КТД.

Ако наистина държиш да постваш писъмца, почни с вашето с рег. № 123/24.10.2012. - него имах предвид.

Относно членовете ви ЛРТП. Може да са повече и от тези, които членуват в НСГА. Няма да споря. Но няма и да вярвам само на приказки. А пък вашият членски състав си остава една от най-строго пазените тайни в МВР.

Как е при нас и как е при вас мисля, че не ни е работа да обсъждаме тук. Имаме си Устав - и вие, и ние - и кой как си го спазва е работа на членовете на съответната организация.

Колкото до "предпоследното" (което за мен вероятно ще бъде последно), бих дошъл - не както пишеш "останал", защото не бях и на заседанието на ССП - и на подписването, и на заседанието, но понякога се случва да имаме служебни ангажименти, които не можем да отменим. Не е нужно точно на теб да го обяснявам, нали?

Виж, Иво. Писах по-горе, че ми омръзна да споря. Опитвам се да поддържам някакъв що-годе коректен и колегиален тон. В такива случаи човек очаква същото или просто прекратява участието си в спора. Това се каня да направя.
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: ССМВР

Мнениеот малкия » 05 Мар 2013, 22:13

STO92 написа: От друга страна, учудващо е Вашето мълчание относно споменаване името Ви от лидера на БСП, защитавайки тезите, които евентуално някой иска да блокира, но като помисли човек - от една страна идват избори и това може да е от полза при победа на Станишев, а какво ли ще се случи ако пък остане в опозиция ? Сложна тема ............. и пълно затъмнение ! ;)


Ами чудете си се, г-н Гунгалов и си мислете каквото си щете.
Нямам навика да влизам във филми защото някой политик бил споменал името ми.
Какво ще стане ако Станишев спечели изборите или ако остане в опозиция... Може и да има затъмнение по темата, но дано не очаквате аз да Ви осветля. Ако наистина Ви интересува, защо не попитате Станишев? :D
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: ССМВР

Мнениеот STO92 » 05 Мар 2013, 22:18

малкия написа:Ами чудете си се, г-н Гунгалов и си мислете каквото си щете.
Нямам навика да влизам във филми защото някой политик бил споменал името ми.
Какво ще стане ако Станишев спечели изборите или ако остане в опозиция... Може и да има затъмнение по темата, но дано не очаквате аз да Ви осветля. Ако наистина Ви интересува, защо не попитате Станишев? :D


Като се позамислих се сетих за http://news.ibox.bg/news/id_1060473462, къде ли бяхте Ви е в този момент ? ;)
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: ССМВР

Мнениеот STO92 » 05 Мар 2013, 22:24

И защо няма коментар за написаното от мен в частта си за КТД господин Попов ? ;)
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: ССМВР

Мнениеот малкия » 05 Мар 2013, 22:27

STO92 написа:
малкия написа:Ами чудете си се, г-н Гунгалов и си мислете каквото си щете.
Нямам навика да влизам във филми защото някой политик бил споменал името ми.
Какво ще стане ако Станишев спечели изборите или ако остане в опозиция... Може и да има затъмнение по темата, но дано не очаквате аз да Ви осветля. Ако наистина Ви интересува, защо не попитате Станишев? :D


Като се позамислих се сетих за http://news.ibox.bg/news/id_1060473462, къде ли бяхте Ви е в този момент ? ;)


Ако се позамислите още малко, г-н Гунгалов, току-виж се сетите и за някои срещи на представители на СФСМВР с представители на Синята коалиция... Мислете, г-н Гунгалов, мислете... :D
Последна промяна малкия на 05 Мар 2013, 22:30, променена общо 1 път
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: ССМВР

Мнениеот малкия » 05 Мар 2013, 22:30

STO92 написа:И защо няма коментар за написаното от мен в частта си за КТД господин Попов ? ;)


Да коментирам всяка ваша дума ли очаквате? И това, че се "смятам за творец"? Е, айде стига... :lol:
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: ССМВР

Мнениеот Иво Тодоров » 05 Мар 2013, 22:47

STO92 написа:И защо няма коментар за написаното от мен в частта си за КТД господин Попов ? ;)


Стоенчо, ще ти отговоря в стил


Едва ли ще се намерят мераклии да си цапат ръцете с тоя... Нека си вегетира, работат ще си свършим и без такива като него.
Валентин Попов ГПУ - Благоевград


Вальо, все по-интересно ще става, не си тръгвай.
Сетих се за нещо от Стара Загора. Беше споменал там за първи път, че се отказваш участие в управата, после и на друго място.
Малии, а пък в стенограмата какви интересни неща има. Надявам се, че нашия екземпляр не е фалшив :mrgreen:
Иво Тодоров
Полицай
Полицай
 
Мнения: 147
Регистриран на: 23 Апр 2012, 20:57

Re: ССМВР

Мнениеот STO92 » 05 Мар 2013, 23:14

малкия написа:
STO92 написа: Мислете, г-н Гунгалов, мислете... :D


Споделете господин Попов, аз няма какво да крия ! ;) Току виж може и нови факти да науча.
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: ССМВР

Мнениеот STO92 » 13 Мар 2013, 21:32

От Лъчезар Серафимов

Уважаеми колеги и приятели,
След като прочетох призива на група лицемери превзели СФС с политически и ДС прийоми за протест възпоменаващ протеста ни на 15.03.2009г. се зачудих що за наглост и идиотия ходи по земята. Въпросните „организатори“, не само не създадоха СФС, но и унищожиха синдикалната надежда и вълна в МВР. Право да отчетат датата 15.03.2009г. , когато излязоха на протест над 10.000 служители на МВР в гр.София имат виновните за организирането на протеста от 15.03.2009г. и създаването на СФС. Тези, които бяха прокудени изключени или доброволно напуснали от УС и като редови членове въпросната организация, след като бяха набедени за злоупотреби от финансово естество и др. подобни клюки, които в последствие се оказаха долни лъжи. Тези, които заложиха живота, здравето си, както и службата си в името на всички Ви. Кражбата на организацията и приписването на заслуги прави лицемерите още по-големи лъжци и крадци. Ако въпросните шепа плагиати желаят да си направят ГЕЙ ПАРАД, когато и да е нека си направят, но да не оскверняват датата 15.03.2009г. Още веднъж желая да почертая, че въпросните парадисти не представляват служителите и работещите на трудово правоотношение колеги от МВР, нито мен. Те работят единствено и само за себе си, като се облагодетелстват по един или друг начин. Голяма част от тях са зависими от наркотика „Власт“ и са изпаднали в дълбока заблуда за себе си и околните. Призовавам членовете на СФС да напуснат въпросната организация, като подадат заявление в финансовите си служби по дирекции, като попълнят необходимото заявление за отказ плащане на месечния си членски внос. Въпросната организация безвъзвратно е унищожена и обременена от посочените по-горе от мен парадисти. Вероятно някои от Вас са попаднали под зависимост, по един или друг начин от въпросните лицемери, но помнете, че това не ги прави по-добри, а напротив още по-мръсни.
Лъчезар Серафимов /KAPANDURA/
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

Re: ССМВР

Мнениеот nedovolenbg2012 » 19 Мар 2013, 22:14

НОВИ ПУБЛИКАЦИИ В САЙТА НА ССМВР

ПРОТОКОЛ и СТЕНОГРАМА от редовно заседание на Съвета за социално партньорство (ССП), проведено на 27.02.3013 г. от 09.00 ч. в заседателната зала на МВР.

http://ssmvr.mvr.bg/Novini/19032013-1.htm

ПРОТОКОЛ и СТЕНОГРАМА от извънредно заседание на Съвета за социално партньорство (ССП), проведено на 04.03.3013 г. от 10.00 ч. в заседателната зала на МВР.

http://ssmvr.mvr.bg/Novini/19032013-2.htm
nedovolenbg2012
Полицай
Полицай
 
Мнения: 147
Регистриран на: 05 Сеп 2012, 18:14

ПредишнаСледваща

Назад към Синдикат на служителите в МВР /ССМВР/

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта