ССМВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: ССМВР

Мнениеот малкия » 23 Апр 2012, 23:55

Не е нужно да ми припомняш, Иво.
За разлика от Лъчо аз помня. И за да приключа с темата "Лъчо" - понеже не смятам да се занимавам повече с него - ще ти припомня нещо, което ти явно си забравил. През лятото на 2009 - "Павлов има пълната ми подкрепа". През есента на 2009 - "Павлов да бъде сменен". През пролетта на 2012 - "Ще работя само с Павлов". Цитирам по памет, но ако поровиш в паметта си, ще се сетиш откъде и от кого са цитатите. (Между другото, ако в твоята памет са се заличили, в паметта на някои компютри си стоят, но както и да е...) В родния край на Лъчо на това му викат "влашка престилка".

А виж, да съм "забивал нож в гърба му", при това - многократно - не, такова не помня. Не помня и да съм проявявал и злоба или ненавист - не само към Лъчо, към когото и да било. Ако можеш, опровергай ме. С цитати...

Нямам нищо лично против Лъчо. Нямам и намерение да товаря форума с персонални нападки срещу когото и да било. Ако някъде съм се увлякъл в тази посока, моля всички за извинение. Но виж, що се отнася до злобата и ненавистта, бъркаш адреса. За интригите и сплетните - също. В едно си прав - понякога аз също се чудя що за хора и колеги сме. Ама нейсе...
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: ССМВР

Мнениеот Иво Тодоров » 24 Апр 2012, 22:13

Да, през 2009 беше за Павлов, после срещу него и от 2010г. Лъчо разбра, че е използван по най- ...... долния начин. Много хорица се възползваха от всеотдайността му и за съжаление успяха. За такъв малък период този Човек и колега осъзна, че в СФС не всичко е наред - няма да изпадам в подробности. Питаш ли се защо Лъчо мисли като в началото на 2009г?
Мисля, че това за влашката престилка не подхожда за Лъчо, защото сам стигна до определени изводи. Нито от мен,нито от Павлов, нито пък от нашата организация е търсил някакви облаги. Такъв го помня и такъв ще си остане. Пич та дрънка. Има си позиция и държи на нея. Право куме в очи. При теб това го няма,с твоето поведение ми напомняш на нашите политици.
Иво Тодоров
Полицай
Полицай
 
Мнения: 147
Регистриран на: 23 Апр 2012, 20:57

Re: ССМВР

Мнениеот малкия » 24 Апр 2012, 23:36

Иво Тодоров написа: Пич та дрънка. Има си позиция и държи на нея.


Да, де - има си позиция. И щото много държи на нея, си я променя на 180 градуса през няколко месеца. Неизменно остава само голямото АЗ. И храчките срещу всеки, който мисли по-различно.

Както и да е...

Колкото до останалото - казвал съм го и пак ще го кажа - времето ще покаже кой крив и кой прав...
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: ССМВР

Мнениеот Иво Тодоров » 25 Апр 2012, 17:22

малкия написа:
Иво Тодоров написа: Пич та дрънка. Има си позиция и държи на нея.


Да, де - има си позиция. И щото много държи на нея, си я променя на 180 градуса през няколко месеца. Неизменно остава само голямото АЗ. И храчките срещу всеки, който мисли по-различно.

Както и да е...

Колкото до останалото - казвал съм го и пак ще го кажа - времето ще покаже кой крив и кой прав...




Времето показа, че се изрекоха и написаха много лъжи. Предпоследната стенограма отново доказва кой какво е казал на ССП. Става въпрос за МКР.

Вальо,по-важното е, че Лъчо се убеди кой е крив и кой е прав.
Иво Тодоров
Полицай
Полицай
 
Мнения: 147
Регистриран на: 23 Апр 2012, 20:57

Re: ССМВР

Мнениеот малкия » 25 Апр 2012, 23:53

Иво Тодоров написа:
Времето показа, че се изрекоха и написаха много лъжи. Предпоследната стенограма отново доказва кой какво е казал на ССП. Става въпрос за МКР.


За МКР, казвваш. Най-напред дай да цитираме наистина стенограма, а не протокол. Дано стане известна заявената на това заседание позиция на ССМВР...

А за нечии убеждения... Твърде мимолетни ми се виждат предишните, за да коментирам сегашните. Пък и точно тая тема смятам за изчерпана.

А пък времето тепърва има да ни показва някои неща. Дано сме живи и здрави...
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: ССМВР

Мнениеот Иво Тодоров » 26 Апр 2012, 12:19

малкия написа:
Иво Тодоров написа:
Времето показа, че се изрекоха и написаха много лъжи. Предпоследната стенограма отново доказва кой какво е казал на ССП. Става въпрос за МКР.


За МКР, казвваш. Най-напред дай да цитираме наистина стенограма, а не протокол. Дано стане известна заявената на това заседание позиция на ССМВР...



Да разбирам ли, че не си чел стенограмата? Има я и в този форум.
Истината е, че написаното във вашия сайт "Павлов не виждал смисъл и ефект в МКР" или нещо подобно е лъжа.
Иво Тодоров
Полицай
Полицай
 
Мнения: 147
Регистриран на: 23 Апр 2012, 20:57

Re: ССМВР

Мнениеот малкия » 27 Апр 2012, 00:03

Не исках да задълбаваме в темата, но нека е както ти искаш. Ще цитирам нещо от една стенограма:
Колко време вече говорим по една точка, която няма нищо с нашата работа, на Съвета за социално партньорство. Точно така. И с вашата няма. Вие тук не сте в качеството си на разузнавач, а сте в качеството си на представител на синдикална организация. Кой е социалният въпрос, който обсъждаме тук?

Можеш ли да провериш кой и по какъв повод го е казал?
Коя е точката, която няма нищо общо с работата на ССП?

И една тема за размисъл. Стенограмите, за които стана дума, наистинали са стенограми? Всяка реплика на участниците ли е отразена? Или има някаква, макар и минимална редакция? Или пропуски? Ако няма, защо още когато П. Димитров беше председател на ССП ни беше отказано копие от аудиозаписа?

Последно - защото не смятам да участвам повече в тази "дискусия" - поне не в открит форум.
Ивчо, можеш ли да посочиш случай, когато съм те излъгал? Мога и да го разширя малко. Можеш ли да цитираш кога и къде съм излъгал - т.е. казал съм нещо, което съм знаел, че не е истина?
За написаното в нашия сайт - било нещо конкретно или "нещо подобно" - нося известна отговорност. Независимо дали аз съм го писал или не. Та затова питам - бил ли си свидетел някога да казвам нещо, което зная, че не е истина...

Толкова от мен по темата. Вярно е, че в днешно време смисълът на думата "чест" май е позабравен. Аз обаче все още го помня.


Поднасям извиненията си на участниците във форума, че наистина задълбахме в повече или по-малко лични въпроси.
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: ССМВР

Мнениеот Иво Тодоров » 01 Май 2012, 22:44

Явно има разлика от написаното в стенограмата и в официалния ви сайт. Чест ти прави, че поемаш отговорност и се надявам, че няма да има повече лъжи.
Нямам представа за какво ти е отказал П. Димитров преди, но сега е хубаво да поискаш копие на запис от въпросния ССП и да приключим окончателно кой какво и защо.
Хубаво е синдикалните организации да се държат като такива на заседания на ССП, а не като политически партии.
На колко години над 52 ще се съгласиш или съгласите да се пенсионират ДС в МВР?
Иво Тодоров
Полицай
Полицай
 
Мнения: 147
Регистриран на: 23 Апр 2012, 20:57

Re: ССМВР

Мнениеот малкия » 02 Май 2012, 14:44

Няма да се съгласим на повече от 50 и то при определени условия - трябваше да го знаеш, щом четеш стенограмите.
Колкото до лъжите, провери ли откъде е цитатът и чии са думите? Хайде направи справка и тогава да си говорим за лъжи.
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: ССМВР

Мнениеот STO92 » 02 Май 2012, 21:27

ИНФОРМАЦИЯ - Проект на Закон за изменение и допълнение на ЗМВР, предложен на Народното събрание за разглеждане, гласуван и внесен от Министерския съвет на 06.03.2012 г.


http://ssmvr.mvr.bg/NR/rdonlyres/6DA903 ... 042012.pdf
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА !!!

Изображение
=======================
ИМА НЕЩА, ЗА КОИТО НЕ ЗНАЕМ !!!
Аватар
STO92
Полицай
Полицай
 
Мнения: 128
Регистриран на: 12 Ное 2009, 00:19

ПредишнаСледваща

Назад към Синдикат на служителите в МВР /ССМВР/

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта