ДЕКЛАРАЦИИ НА САСМВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: ДЕКЛАРАЦИИ НА САСМВР

Мнениеот katana » 30 Ное 2011, 19:58

Единствено от всички синдикати в МВР членове на САСМВР се обозначиха и участваха в днешния протест пред Народното събрание, като представиха горната декларация на организаторите на протеста.
Поклон пред куража на малкото униформени колеги, охраняващи протеста, които не се уплашиха да закачат лентички с надпис "протест" днес! Тези хора показват, че има надежда.
katana
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 92
Регистриран на: 23 Дек 2009, 19:23

Re:Лично мнение

Мнениеот Nabora » 30 Ное 2011, 20:28

Уважавам всеки един който познавам, вкл. и непознатите ми от т.н.САСМВР.
Не мога да продължа уважението си докато не се приключат финансовите неуредици !!?!
Това е и главната причина да се случат нещата от НК на СФСМВР.
Лъчо беше помолил Лъки за размисъл и да се спрът тези игри от ЦДГ.
Аз съм със същият призив - не е късно да се случат нещата в обратното броене и обенинение !
Още не е късно да се преодолеят разликите. А на излязлите днес да подкрепят протестите - дълбок и личен поклон за възможността да са там и да представят синдикализма в МВР !!!
Nabora
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 34
Регистриран на: 06 Окт 2009, 19:12

Re: ДЕКЛАРАЦИИ НА САСМВР

Мнениеот SFS » 30 Ное 2011, 20:30

Da ramgi6 sre6tu kuklata i sqnkata na onova pred koeto polqga6 i se tarkalq6 e kele6lqk./
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: ДЕКЛАРАЦИИ НА САСМВР

Мнениеот katana » 30 Ное 2011, 20:59

Наборе, на 03 редовна НК именно от СФСМВР отказаха да бъдем заедно, след като половин година ги молим. Същите предпочетоха да седнат на една пресконференция с човек, за когото тръбят навсякъде, че е изключен от СФСМВР и който 10 дни след това пусна декларация срещу протеста им, вместо с тези, които си плащат редвно членски внос в СФС.
Що се отнася до "финансовите неуредици", много скоро всичко ще приключи и справедливостта ще възтържествува - нали това е общата цел? Надявам се тогава да няма изненадани...
Предполагам, че след този пост ще последват "разни шумотевици", затова спирам да отговарям по темата.
katana
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 92
Регистриран на: 23 Дек 2009, 19:23

Re: ДЕКЛАРАЦИИ НА САСМВР

Мнениеот shadow » 30 Ное 2011, 21:47

"..на 03 редовна НК именно от СФСМВР отказаха да бъдем заедно, след като половин година ги молим. Същите предпочетоха да седнат на една пресконференция с човек, за когото тръбят навсякъде, че е изключен от СФСМВР и който 10 дни след това пусна декларация срещу протеста им, вместо с тези, които си плащат редвно членски внос в СФС."
И така като се замисля кой визирате г-н Грозев,че си плаща редовно членския внос?Щото част от учередителите на някаква формация не са членове на СФС! Но това е друга тема.
А относно днешния протест - сигурно сте били по дела с верни съмишленици и сте попаднали в центъра на София.
Ох не ми се пише и коментира нищо около Вас и формированието,което делегатите на 3-тата НК не пожелаха за член!
Бъдете здрави и не си приписвайте чужда слава!
Всяка случайност е скрита форма на необходимост!
shadow
Нов
Нов
 
Мнения: 15
Регистриран на: 11 Ное 2009, 20:44

Re: ДЕКЛАРАЦИИ НА САСМВР

Мнениеот katana » 30 Ное 2011, 23:02

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 037&type=3

Това са част от случайно попадналите в центъра на София.
Случайно СФСМВР да покаже нещо подобно?
Аз специално също се радвам, че съм далеч от хора, на които едно шише Финландия не им стига за сметка на СФСМВР и блъскат хората по пътищата и ги вкарват по болниците, а после ходят да търсят пари под дърво и камък за кръвнина, та да не ги съдят. Ама иначе са чисти като сълзи...
katana
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 92
Регистриран на: 23 Дек 2009, 19:23

Re: ДЕКЛАРАЦИИ НА САСМВР

Мнениеот малкия » 01 Дек 2011, 09:56

"Членове на САС"? Че те не са ли всичките членове на СФСМВР?
Ще развиете шизофрения бе, хора...

Но не това е важното. Аз лично искам да поздравя всички служители на МВР, които изпълняват служебните си задължения с трикольорна лента в защита на социалните си права - независимо в коя синдикална организация членуват и дали изобщо членуват в някоя от тях. В случая мисля, че не членската карта е важна, а активната позиция.
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: ДЕКЛАРАЦИИ НА САСМВР

Мнениеот PAOLON » 01 Дек 2011, 12:58

katana написа:Единствено от всички синдикати в МВР членове на САСМВР се обозначиха и участваха в днешния протест пред Народното събрание,

Не лъжи бе пич.
Аз бях охрана на Народното събрание на югоизточният ъгъл, и бях с трикольор на якето.Получих и поздравления от протестиращите за подкрепата.
Голям протест сте спретнали 5 човека.
katana написа:Аз специално също се радвам, че съм далеч от хора, на които едно шише Финландия не им стига за сметка на СФСМВР и блъскат хората по пътищата и ги вкарват по болниците, а после ходят да търсят пари под дърво и камък за кръвнина, та да не ги съдят. Ама иначе са чисти като сълзи...

Именце ще има ли тук, или пак си джавкаме ей тъй,да става моабет.
Някои хора са като 1 стотинка. Двулицеви са и не струват нищо.
PAOLON
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 522
Регистриран на: 24 Авг 2009, 20:17

Re: ДЕКЛАРАЦИИ НА САСМВР

Мнениеот малкия » 01 Дек 2011, 18:48

PAOLON написа:Не лъжи бе пич.
Аз бях охрана на Народното събрание на югоизточният ъгъл, и бях с трикольор на якето.Получих и поздравления от протестиращите за подкрепата.


Е, не те е видял, какво толкова.
И колегите от районното, в което работи, също не е видял...
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: ДЕКЛАРАЦИИ НА САСМВР

Мнениеот katana » 01 Дек 2011, 19:14

katana написа:Единствено от всички синдикати в МВР членове на САСМВР се обозначиха и участваха в днешния протест пред Народното събрание, като представиха горната декларация на организаторите на протеста.
Поклон пред куража на малкото униформени колеги, охраняващи протеста, които не се уплашиха да закачат лентички с надпис "протест" днес! Тези хора показват, че има надежда.

Малко е досадно да се цитираш сам, но специално съм отбелязал, че имаше такива колеги и уважавам куража им. А имаше и много, които нямаха такива лентички. Но винаги е било така. Колегите слава богу, ги видях и те ме видяха, и говорихме с някои от тях. Имаше и членове на ФКК, направиха се, че не ме виждат, макар че се познаваме - въпрос на личен избор и лошо възпитание. А В. Попов не го видях никъде, наистина... Той откъде ме е видял, че да коментира така категорично, не знам. Сигурно с телескоп от границата. :lol:
Имах предвид, че единствено САСМВР подкрепи с участници протеста. На който не му харесва колко сме били, да е довел повече.
katana
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 92
Регистриран на: 23 Дек 2009, 19:23

ПредишнаСледваща

Назад към Синдикален Алианс "Сигурност" в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта