Служба

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Служба

Мнениеот KiaKaha » 19 Апр 2011, 14:28

Още сам на 17 , но имам много въпроси относно АМВР . Искам да попитам и за Жандармерия как стоят там нещата как се постъпва , трябва ли служба в Мвр и какво е обучението колко време трае къде се обучават. За Симеоново искам да попитам ако вляза един ден , как е обучението , защото не искам да сам просто редови полицай по скоро към ГДБОП и какво трябва да се направи за да постъпиш или поне да се пробваш към техните редици ,Ако някой ми отговори на тези въпроси колко може и е позволено ще съм много благодарен защото имам много въпроси , а никой не иска да си губи времето за такива тъпи въпроси и техните отговори . Ще сам много благодарен ако ми се отговори.
KiaKaha
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Апр 2011, 23:07

Re: Служба

Мнениеот daniela_suzi » 19 Апр 2011, 22:36

http://www.mvr.bg/ Мило момче,тук можеш да намериш много отговори на въпросите си.Първо си завърши средното образование и не казвай повече,че не искаш да си просто редови полицай,защото те основно носят работат на гърба си.Добрият началник започва да изкачва стълбата като започне отдолу нагоре.Така че нищо лошо няма да започнеш като редови полицай ,пък после ако имаш умения и знания може и министър да станеш ;) !!!Е,желая ти успех!
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Служба

Мнениеот Хела » 20 Май 2011, 09:59

daniela_suzi написа:не казвай повече,че не искаш да си просто редови полицай,защото те основно носят работата на гърба си.

Дани, виж само каква ирония се получава: тази истина, момчета като автора тук, няма как да я знаят, но без да искат се ориентират "правилно" ;) , щото просто ги влече екшънът, видиш ли.
Аватар
Хела
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 376
Регистриран на: 01 Дек 2009, 17:33
Местоположение: между редовете

Re: Служба

Мнениеот doznatel1 » 20 Май 2011, 14:20

Хела написа:
daniela_suzi написа:не казвай повече,че не искаш да си просто редови полицай,защото те основно носят работата на гърба си.

Дани, виж само каква ирония се получава: тази истина, момчета като автора тук, няма как да я знаят, но без да искат се ориентират "правилно" ;) , щото просто ги влече екшънът, видиш ли.



Екшъна си е на улицата, редовите полицаи се сблъскват с какви ли не фрапантни сигнали! :lol:
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Служба

Мнениеот osata » 20 Май 2011, 17:25

Важното е че има кандидати, че има желание.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Служба

Мнениеот Sir Humphrey » 20 Май 2011, 19:56

Още си сам на 17?
Ми.. в реда на нещата е. Нищо обезпокоително.
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: Служба

Мнениеот doznatel1 » 20 Май 2011, 23:28

Нищо че е малък, нека пита, нека му се обясни. Нека от малки да следват мечтите и целите си, а не на 20 да се събуди някоя сутрин и да си каже- Днес е скучен ден, я да стана полицай.
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Служба

Мнениеот SYNOPTIK » 20 Май 2011, 23:54

doznatel1 написа:Нищо че е малък, нека пита, нека му се обясни. Нека от малки да следват мечтите и целите си, а не на 20 да се събуди някоя сутрин и да си каже- Днес е скучен ден, я да стана полицай.

Мисля,че посоката ти е правилна,doznatel1.
Ако човек иска да е полицай,той трябва да го чувства в себе си. Последните две десетилетия у нас нещата са: "Ми не ставам за нищо. Да стана полицай,тогава...! Татко,Братко...Помагайте...!"
А в същото време стотици кандидати биваха отрязвани,просто защото нямат "татко" и "братко"...
А аз лично ги виждам как горят в професията,но не могат да се преборят със порочната система...
Жените също са доста пренебрегвани/все още/ за длъжности,където безпроблемно биха се справили...
Ако изобщо не се движиш, оковите почти не се усещат.
Щастието е единственото нещо, което при делене се умножава.
Аватар
SYNOPTIK
PoliceBG
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 18 Авг 2009, 14:41
Местоположение: София Завинаги един от ВАС

Re: Служба

Мнениеот kkarakashev » 21 Май 2011, 09:46

"Ми не ставам за нищо. Да стана полицай,тогава...! Татко,Братко...Помагайте...!"

Докато го има това, ще има много парашутисти в МВР. Познавам лично и двете крайности и съм обиден, че ако всички, който имаха не само желание , а и хъс за работа в МВР са в системата, нещата можеби ще са по-добре. Но тъй като съм стигнал до извода, че МВР трябва да не НЕРАБОТЕЩА система, тя самата ще ги смачка.
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://www.vbox7.com/play:46376107dc - Химн на гр.Пловдив
Аватар
kkarakashev
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Юли 2010, 15:32
Местоположение: Пловдив

Re: Служба

Мнениеот BGmen » 23 Май 2011, 21:27

Системата я правят хората.Тя не е нещо извън нас и независещо от нас.
BGmen
Нов
Нов
 
Мнения: 22
Регистриран на: 12 Яну 2011, 11:06

Следваща

Назад към Въпроси от граждани, съвети от служители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 3 госта