Малко яснота и помощ относно физически тест

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Малко яснота и помощ относно физически тест

Мнениеот BARETATA » 23 Яну 2011, 20:33

Няма такова нещо , чете се внимателно Заповед за Конкурса и там е определено ...
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Малко яснота и помощ относно физически тест

Мнениеот jim beam » 23 Яну 2011, 20:45

Незнам как е защото не съм се интересувал.Казах го защото миналата година приятел с висше искаше да кандидатства в СДВР,на кадровика му каза,че вече конкурсите за кат.Г са само за служители и неможе да се кандидатства от външни лица.Заповедта си беше за задължителна първоначална подготовка и си беше качена на страницата на ЧР.Не съм чел други заповеди и незнам точно как е просто казах думите та кадровика. :)
Ако ще губиш,бъди сигурен,че ще загубиш борейки се,а не предавайки се!
jim beam
Полицай
Полицай
 
Мнения: 182
Регистриран на: 23 Окт 2009, 12:52

Re: Малко яснота и помощ относно физически тест

Мнениеот BARETATA » 23 Яну 2011, 20:50

За някои конкурси , това е задължително условие,но за други не, в смисъл да не се отклоняваме от Темата и да оставим да се поставят въпросите ...
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Малко яснота и помощ относно физически тест

Мнениеот Lord » 24 Яну 2011, 19:31

jim beam написа:.......Не съм чел други заповеди и незнам точно как е просто казах думите та кадровика. :)


Ето малко яснота по този въпрос: Все повече служители кат."Е", млади хора завършват висше, че и второ дори. Нормално е всеки ръководител да даде шанс на хората си, а не да взема "непознати от улицата". В тази връзка се обявяват конкурси за израстване в категория. Едва ако няма желаещи следващият конкурс е "външен" и тогава е достатъчно да притежаваш висше за да участваш за категория "Г".
А задължителната първоначална подготовка става едва след спечелен конкурс. Нищо ново, открай време си е така.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Малко яснота и помощ относно физически тест

Мнениеот Plamen4u » 26 Яну 2011, 02:09

Именно да, за категория "Д" става въпрос?! Значи може да кандидатствам за нея,нищо,че не съм в системата и с подобно висше!
Благодаря за информацията... :)
Plamen4u
Нов
Нов
 
Мнения: 9
Регистриран на: 18 Яну 2011, 06:54

Re: Малко яснота и помощ относно физически тест

Мнениеот BARETATA » 26 Яну 2011, 12:35

За категория "Д" - главен полицай, къде можеш да кандидатстваш - дай инфо , защото тя е междинна такава и се израства след три години служба като категория " Е " - полицай ?
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Малко яснота и помощ относно физически тест

Мнениеот jim beam » 27 Яну 2011, 00:46

Lord написа:
jim beam написа:.......Не съм чел други заповеди и незнам точно как е просто казах думите та кадровика. :)


Ето малко яснота по този въпрос: Все повече служители кат."Е", млади хора завършват висше, че и второ дори. Нормално е всеки ръководител да даде шанс на хората си, а не да взема "непознати от улицата". В тази връзка се обявяват конкурси за израстване в категория. Едва ако няма желаещи следващият конкурс е "външен" и тогава е достатъчно да притежаваш висше за да участваш за категория "Г".
А задължителната първоначална подготовка става едва след спечелен конкурс. Нищо ново, открай време си е така.


Мерси за разяснението!Засега мен ме интересуват единствено конкурсите за кат."Е",да вляза да поработя и тогава ще мисля за кат."Г".Полезната информация никога не е излишна. :)
Ако ще губиш,бъди сигурен,че ще загубиш борейки се,а не предавайки се!
jim beam
Полицай
Полицай
 
Мнения: 182
Регистриран на: 23 Окт 2009, 12:52

Re: Малко яснота и помощ относно физически тест

Мнениеот danitoo » 11 Фев 2011, 12:55

[u]iskam da pitam poneje qvno ste kompetentni po vaprosa sas kandidatstvaneto v konkursa za kategoriq E -policai ot kade da si izteglq zaqvleniqta i anketite po to4no tqhnite obrazci 4e nesam sigorna kakvo da pi6a naq nqkoi mesta pak nikade ne ti obqsnqvat kvo da prai6 ili kakvo da pi6e6[/u :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: ]
danitoo
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 11 Фев 2011, 12:51

Re: Малко яснота и помощ относно физически тест

Мнениеот ross_migration » 12 Фев 2011, 20:26

danitoo написа:[u]iskam da pitam poneje qvno ste kompetentni po vaprosa sas kandidatstvaneto v konkursa za kategoriq E -policai ot kade da si izteglq zaqvleniqta i anketite po to4no tqhnite obrazci 4e nesam sigorna kakvo da pi6a naq nqkoi mesta pak nikade ne ti obqsnqvat kvo da prai6 ili kakvo da pi6e6[/u :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: ]


Моля те, пиши на кирилица!

Би трябвало всички документи, които трябва да се попълнят да ги получиш от кадровика. Другите удостоверения се изготвят в съответните институции.
ross_migration
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 78
Регистриран на: 25 Сеп 2010, 13:49

Re: Малко яснота и помощ относно физически тест

Мнениеот doznatel1 » 14 Фев 2011, 21:06

Кадровика ти дава анкетната карта и другите и притурки, и попринцип като отидеш при него го питаш и той ти обяснява всичко!
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Предишна

Назад към Въпроси от граждани, съвети от служители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта