Първоначална регистрация в КАТ

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Първоначална регистрация в КАТ

Мнениеот kkarakashev » 17 Ное 2010, 20:25

Lord, беше прав! С какво настроение излязох от нас и колко бързо ми се прецака не е истина. 1во - постовия в ОД се опита да ме обеди , че конкурса е вътрешен, понеже той ни беше чул, ни видял въпросната заповед. След като званах и някой отиде лично да поразпита, ми казаха как седят нещата, ама пак трябваше телефони :evil: :evil:
2- В КАТ жемата зад гишето ме пита какви документи и носа- Бе джанъм, аз ако знам какво имам , няма теб да питам кое какво е и какво още ми трябва.
С тази бюрокрация оправия няма :evil: :evil:
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://www.vbox7.com/play:46376107dc - Химн на гр.Пловдив
Аватар
kkarakashev
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Юли 2010, 15:32
Местоположение: Пловдив

Re: Първоначална регистрация в КАТ

Мнениеот Lord » 17 Ное 2010, 22:24

kkarakashev написа:Lord, беше прав!..........................
С тази бюрокрация оправия няма :evil: :evil:

Надявах се да ме опровергаеш.
Всъщност и ние, полицаите сме против бюрокрацията и формализма в държавната администрация.
Днес колега ме попита имам ли познати в КАТ /щот съм бил офицер, а той сержант/-по старому, защото купил автомобил от съседна област и иска да го регистрира в нашата област. Ами, отговорих, че не мога/в смисъл, познавам ги, но не ме броят за колега/, но се намери представител на една ЗК, който обеща, че за 1 ден ще регистрира автомобила и единственото условие е, да има нотариално заверено пълномощно.
Та, такива ми ти работи Красимире...
Жалко, но е факт.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Първоначална регистрация в КАТ

Мнениеот SFS » 17 Ное 2010, 22:32

Много ми е интересно да чета това...само до преди 3 години когато казвах това ме изкарвахте какъв ли не лъжец..
Какво допринесе да се "понамесите" мерниците....откриването на истината или интереса, който ви е разклатил феса?
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Първоначална регистрация в КАТ

Мнениеот Lord » 17 Ное 2010, 22:39

Камъните са в моята градина, Стони, знам, но човек се учи, докато е жив.
Но в основните тези бях и съм прав.

Да се върнем към КАТ!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Първоначална регистрация в КАТ

Мнениеот kkarakashev » 26 Дек 2010, 11:29

Мога ли да си сменя вече регистрираната кола с друг регистрационен номер. (само номера), защото ако е тъка ще има голям цирк в КАТ Пловдив. Когато си е регистрирах бях забравил горе написаното от Баретата и служителката в КАТ ми предложи номера ама пустото му забравих за тази тарифа 4 :(
Черно на бяло имаше списък с номера от сорта на PB ABCB XX , в различна комбинация на цена 50 лв.
До колкото разбирам 50 лева е "искам номер PB 1978 KK" примерно или PB 1978 xx и тогава цената е 50 лева.
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://www.vbox7.com/play:46376107dc - Химн на гр.Пловдив
Аватар
kkarakashev
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Юли 2010, 15:32
Местоположение: Пловдив

Re: Първоначална регистрация в КАТ

Мнениеот BARETATA » 26 Дек 2010, 23:29

Всичко може , има доста такива случаи , действай :D
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Предишна

Назад към Въпроси от граждани, съвети от служители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта