Кажети ми

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Кажети ми

Мнениеот Eнгин » 05 Окт 2010, 19:48

Здравейте.Казвам се ЕНГИН .. на 15 години съм 9 клас.. от малак си мечтая да стана полицай и от сега си мисля да кандаствам в академията но няколко пазнати днес ми казаха чи няма да ме приемат в академията поради това че съм Турчен ими стана някак си кофти сепак това ми е най голямата мечта.Наистина така ли е никакъв шанс ли нямам..
Eнгин
Нов
Нов
 
Мнения: 10
Регистриран на: 25 Авг 2010, 19:38
Местоположение: Добрич

Re: Кажети ми

Мнениеот osata » 05 Окт 2010, 19:59

Мога лично да те запозная с няколко такива като теб, които въпреки турските си имена работят в МВР. Единственото условие е да си български гражданин и ако не се лъжа да нямаш друго гражданство.
Учи, интересувай се относно системата за кандидатстване в Академията на МВР ( вероятно тазгодишната система само по бал ще бъде премахната догодина ) и така.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Кажети ми

Мнениеот doznatel1 » 05 Окт 2010, 20:09

Аз съм на мнението, че трябва само българи да са полицаи, то затова държавата ни е на това дередже, всякакви от всякъде са събрани и поставени на държавни постове, и си правят каквото си искат.
Ако искате ме убийте, но това си е мое мнение! :evil:
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Кажети ми

Мнениеот NANIOX » 05 Окт 2010, 20:24

Всъщност ,условието е "Български гражданин",без значение от какъв етнос и произход.Има българи полицаи в Щатите примерно.Това прави ли ги по лоши полицаи от останалите??? ;)
Който иска,може.Който казва че не може,не иска.

http://www.youtube.com/watch?v=fag9c50wJE0

http://www.vbox7.com/play:02526cce
Аватар
NANIOX
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 667
Регистриран на: 26 Авг 2009, 21:18
Местоположение: Смолян

Re: Кажети ми

Мнениеот Eнгин » 05 Окт 2010, 20:26

Има българи полицаи в Щатите примерно.Това прави ли ги по лоши полицаи от останалите???

Много си прав
Eнгин
Нов
Нов
 
Мнения: 10
Регистриран на: 25 Авг 2010, 19:38
Местоположение: Добрич

Re: Кажети ми

Мнениеот osata » 05 Окт 2010, 20:27

Проблема му е правописа, който видимо е....
А и не разбирам защо, някой регистрирал се преди 40 дни, обръщал се към други във форума с "колеги" чак сега се сеща за детската си мечта да стане полицай.
Изобщо не вярвам, че деветокласник може да пише с толкова много правописни грешки!

Мисля, че по тази тема няма повече какво да пишем :idea:

:!: :!: :!:
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Кажети ми

Мнениеот doznatel1 » 05 Окт 2010, 20:43

NANIOX написа:Всъщност ,условието е "Български гражданин",без значение от какъв етнос и произход.Има българи полицаи в Щатите примерно.Това прави ли ги по лоши полицаи от останалите??? ;)



Добре, но аз бих разчитала повече на българин колега отколкото на някой друг.
Може, мнението ми е да е прозвучало расистко, съжалявам!
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Кажети ми

Мнениеот малкия » 05 Окт 2010, 20:48

Не е расистко, доколкото сме от една раса все пак.
Но в никой случай не мога да се съглася с теб.
Има достатъчно боклук и сред българите, и сред турците. И също така има достатъчно качествен народ и сред едните, и сред другите. И има колеги от турски произход, на които спокойно бих се доверил да ми пазят гърба - и в прекия, и в преносния смисъл.
Не е етническият произход това, което прави от полицая добър полицай.
А колкото до Енгин, той ни будалка. Ако не сега, то преди някое време, когато наистина се обръща с "колеги".

Та да те светна, Енгин или както там ти е името. Етническият произход сам по себе си не може да бъде пречка за назначаване в МВР или за постъпване в АМВР. Но навикът да будалкаш околните положително в един момент може да се окаже пречка.
_________________________________
Валентин Попов ГПУ - Благоевград
малкия
Синдикат
Синдикат
 
Мнения: 868
Регистриран на: 29 Авг 2009, 12:47

Re: Кажети ми

Мнениеот doznatel1 » 05 Окт 2010, 20:56

малкия написа:Не е расистко, доколкото сме от една раса все пак.
Но в никой случай не мога да се съглася с теб.
Има достатъчно боклук и сред българите, и сред турците. И също така има достатъчно качествен народ и сред едните, и сред другите. И има колеги от турски произход, на които спокойно бих се доверил да ми пазят гърба - и в прекия, и в преносния смисъл.
Не е етническият произход това, което прави от полицая добър полицай.
А колкото до Енгин, той ни будалка. Ако не сега, то преди някое време, когато наистина се обръща с "колеги".

Та да те светна, Енгин или както там ти е името. Етническият произход сам по себе си не може да бъде пречка за назначаване в МВР или за постъпване в АМВР. Но навикът да будалкаш околните положително в един момент може да се окаже пречка.



Да прав си за това има боклуци и в двата случая! Факт! Но аз пак съм по склонна да вярвам на българите! :)
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Кажети ми

Мнениеот SFS » 05 Окт 2010, 21:06

Аз съм българин...би ли ми хванала вяра?
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Следваща

Назад към Въпроси от граждани, съвети от служители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта