Кажети ми

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Кажети ми

Мнениеот osata » 05 Окт 2010, 21:11

Тъй като темата се превръща в тип ала расизъм в МВР ( така и очаквах още в началото ), смятам, че трябва да се спре до тук!
В този форум могат да се напишат неща, които утре могат да са на челно място в медиите.
В МВР е имало и ще има такива хора - смятам, че Енгин получи отговор на въпроса си.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Кажети ми

Мнениеот Lord » 05 Окт 2010, 22:17

Eнгин написа:Здравейте.Казвам се ЕНГИН .. на 15 години съм 9 клас.. от малак си мечтая да стана полицай и от сега си мисля да кандаствам в академията но няколко пазнати днес ми казаха чи няма да ме приемат в академията поради това че съм Турчен ими стана някак си кофти сепак това ми е най голямата мечта.Наистина така ли е никакъв шанс ли нямам..


Глупости! Живея и работя в район, където почти няма турци, но имам 2 колеги с такова самосъзнание. И двамата са на сержантски длъжности, но единият е с 2 висши, никакъв проблем няма, бачкаме си заедно, задържаме, охраняваме и т.н. Действай Енгин и ...желая ти успех!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Кажети ми

Мнениеот SYNOPTIK » 05 Окт 2010, 22:36

Eнгин написа:Здравейте.Казвам се ЕНГИН .. на 15 години съм 9 клас.. от малак си мечтая да стана полицай и от сега си мисля да кандаствам в академията но няколко пазнати днес ми казаха чи няма да ме приемат в академията поради това че съм Турчен ими стана някак си кофти сепак това ми е най голямата мечта.Наистина така ли е никакъв шанс ли нямам..

Не прочетох цялата тема !
Прочетох само твоето мнение,ЕНГИН !
Би ли погледнал в сайта на МВР,приетите студенти !
Там на първо място е човек-българин,като теб и мен !
Името му е Шабан Юсуф Шабан ! С бал 30.00 от 30.00 възможен...!
Все още ли смяташ,че в МВР,това е от значение ?
Е,ако наистина си "Турчен"/цит./,няма да стане,но ако си българин,изповядващ мюсюлманска вяра,определено ще стане-зависи от теб.

П.П. Цитирам името на първият в списъкът,без неговото съгласие,поради това че резултатите и списъците са достъпни в сайта на АМВР !
Ако изобщо не се движиш, оковите почти не се усещат.
Щастието е единственото нещо, което при делене се умножава.
Аватар
SYNOPTIK
PoliceBG
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 18 Авг 2009, 14:41
Местоположение: София Завинаги един от ВАС

Предишна

Назад към Въпроси от граждани, съвети от служители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта