Длъжности в Криминалната полиция

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Длъжности в Криминалната полиция

Мнениеот kkarakashev » 30 Авг 2010, 19:10

Имам приятели завършили спец."ППООР" във ВСУ "Черноризец Храбър" , който към момента са на служба в МВР.
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://www.vbox7.com/play:46376107dc - Химн на гр.Пловдив
Аватар
kkarakashev
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Юли 2010, 15:32
Местоположение: Пловдив

Re: Длъжности в Криминалната полиция

Мнениеот doznatel1 » 30 Авг 2010, 19:19

Ето значи имаш шанс :)
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Длъжности в Криминалната полиция

Мнениеот Yordan Yovev » 30 Авг 2010, 20:12

последен въпрос който на някой може да му се стори тъп но искам да разбера задължително ли трябва да си бръсна брадата или мога да ходя леко набол ??? :)
Yordan Yovev
Нов
Нов
 
Мнения: 6
Регистриран на: 30 Авг 2010, 09:39

Re: Длъжности в Криминалната полиция

Мнениеот Lord » 30 Авг 2010, 20:23

Yordan Yovev написа:последен въпрос който на някой може да му се стори тъп но искам да разбера задължително ли трябва да си бръсна брадата или мога да ходя леко набол ??? :)


Ако си в оперативна служба можеш и катинарче или брада да си оставиш, ако щеш дори и плитка, но не това е важното, нали?! ;)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Длъжности в Криминалната полиция

Мнениеот Yordan Yovev » 30 Авг 2010, 20:27

така е просто искам да съм в пълна кондиция !
Yordan Yovev
Нов
Нов
 
Мнения: 6
Регистриран на: 30 Авг 2010, 09:39

Re: Длъжности в Криминалната полиция

Мнениеот dsuzunov » 04 Сеп 2010, 20:44

Yordan Yovev написа:последен въпрос който на някой може да му се стори тъп но искам да разбера задължително ли трябва да си бръсна брадата или мога да ходя леко набол ??? :)

Ако си с униформа, ще трябва ди ходиш избръснат, подстриган и в добър външен вид.
Димитър Узунов - БНТЛ Пловдив
Аватар
dsuzunov
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 701
Регистриран на: 01 Окт 2009, 17:18
Местоположение: Пловдив

Re: Длъжности в Криминалната полиция

Мнениеот pepi0330 » 27 Мар 2011, 23:43

здравейте,аз съм жена на 24 години,в момента започвам да изучавам ''противодействие на престъпността и опазване на обществения ред"-в процеса на обучение мога ли да кандитатствам в КП,или трябва да завърша образованието си.благодаря предварително ;)
pepi0330
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 27 Мар 2011, 23:35

Re: Длъжности в Криминалната полиция

Мнениеот Lord » 30 Мар 2011, 21:05

pepi0330 написа:здравейте,аз съм жена на 24 години,в момента започвам да изучавам ''противодействие на престъпността и опазване на обществения ред"-в процеса на обучение мога ли да кандитатствам в КП,или трябва да завърша образованието си.благодаря предварително ;)


Можете. Специалността не ви носи никакви предимства. Вие притежавате диплома за средно образование и няма значение дали следвате хлебопекарство или настоящата специалност.
Ако не сте в АМВР, дори и след дипломилане, като бакалавър или магистър - също няма значение специалността, равнопоставена сте с всички останали ВУЗ-ове, без АМВР. Просто в първия случай ще кандидатствате за служител кат. "Е" или "Д", а ако сте с висше за кат. "Г".
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Длъжности в Криминалната полиция

Мнениеот doznatel1 » 30 Мар 2011, 21:28

100% е във ВСУ (puke)
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Длъжности в Криминалната полиция

Мнениеот ssentissim4o » 31 Мар 2012, 23:14

"На 23 години съм уча във Висш Свободен Университет специалност ЗНС .." Боже,боже....Той името на университета правилно не може да си напише,но иначе висшист човека...И като прочетеш и ,че ЗНС ,и достатъчно!Йордане,моето момче,ВАРНЕНСКИ свободен университет е ВУЗ-а,който завършваш.А специалността,която завършваш е меко казано простотия,която не ти я зачитат никъде.Да беше следвал Криминалистиката + магистратура Право,това ЗНС и за продавач-консултант не ти върши работа.Да не говорим ,че ако ще кандидатстваш ,с тоя правопис на теста ,хич не те виждам.А ГДБОП и тия,дето си ги писал, ги забрави.За ГДБОП хората искат стаж ,умения,истинско образование....Има колеги с по 2-3 висши образования и чакат да бъдат произведени в офицери,ти със ЗНС-то...
ssentissim4o
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 26 Мар 2012, 16:41

ПредишнаСледваща

Назад към Въпроси от граждани, съвети от служители

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта